Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrawoJazdy

Prawo Jazdy

Polecane posty

Gość PrawoJazdy

Ktoś może napisać podstawy o których powinnam pamiętać, jeśli chcę się zgłosić na kurs prawa jazdy? Jak to wygląda, jak powinnam zacząć rozmowę, o co pytać, na co być przygotowaną? :x Okropnie stresują mnie nowe dla mnie sytuacje, szczególnie rozmowa z ludźmi i jest mi słabo na myśl o tym, że muszę to sama załatwić, a przecież prawko to moje marzenie... Ogólnie, można iśc na kurs całkiem zielonym? ;x Wiem tylko z teorii, jak pracować sprzęgłem i jak zmieniać biegi, ale co mi da teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..kasia 1990..................
no chyba na prawko idziesz żeby się nauczyć co nie ???????? niektórzy instruktorzy uważają że to lepiej jak ktoś przyjdzie kto jeszcze nic nie umie łatwiej się go uczy niż takiego co miał do czynienia z samochodami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROBIONE
za moich czasow kurs zaczynal sie od teorii, dopiero potem wsiadalo sie do samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzzedzdz
idziesz donich zapytaj telefnicznei kiedy jak ja poszlam to musialam miec zdjecie, dowod i zaswiadczenie lekarskei musisz isc do lekarza medycyny pracy i miec zaswiadczenie i kieruja cie na teorie jak przejdziesz teorie umawiasz sie na jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaswiadczenie od lekarza zbędn
e. Idz na taki kurs gdzie badania są wliczone w cene, tzn wiekszosc jest takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawoJazdy
Teraz można iść na prawko 3 miesiące przed 18-stymi urodzinami. W mojej szkole można iść na prawko, może tak najlepiej, jeśli zapiszę się ze swojej szkoły? zaraz obok mam medycynę pracy. Czyli muszę iść do lekarza medycyny pracy po zaświadczenie. Trudno się uczy jeździć? Szczególnie chodzi mi o teorię, jak będę się jej uczyć systematycznie przed jazdami, to może nie będzie takich problemów w ruchu drogowym? Boże, jak ja się tym stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawoJazdy
Uspokójcie mnie bo chyba z tego stresu nie pójdę na ten kurs ;x Nie wiem czego się boję, bo nie mogę się doczekać, aż nauczę się prowadzić samochód. Ja po prostu boję się samej rozmowy, nie wyobrażam sobie moich kontaktów z egzaminatorem, Boże, co ja mam zrobić? ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź głęboki oddech i głowa do góry bo nie taki diabeł straszny jakim go malują ;) ... naprawdę nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawoJazdy
Czy musze miec zaświadczenie o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawoJazdy
Bardzo śmieszny ten podszyw :O Niektórzy naprawdę się stresują, ja się denerwuję w kontaktach z nowymi ludźmi, a z egzaminatorem jednak trzeba mieć kontakt. I wolę być przygotowana na rozmowę o zapisanie się na prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak szłam to NIC nie wiedziałam i to normalka, idziesz na kurs to wszystkiego cię nauczą w teorii potem praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×