Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria299

co przeciw kleszczom dla psa?

Polecane posty

Gość gość
mój miał obrożę, ale łamaga jedna - zgubił gdzieś ;/ No albo komuś się spodobała i mu zdjął :D teraz mam preparat od http://medi-vet.com.pl/ct-menu-item-7 - sprawdzona przychodnia weterynaryjna w mojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam umiescic psa w misce z 30litrami octu napewno pomoze polzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie43
Ocet ? Co za bzdury... czasami to mi się wydaję, że ludzie kretyni tu piszą. U mnie najbardziej sprawdza sie fiprex ze wszystkich spot-onów. Ale nie próbowałam nigdy obroży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman78
Obroże są mega słabe moga powodować biegunki albo uczulenia w formie krostek, fiprex moze byc. plusik za cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, fiprex jest całkiem tani. Jeszcze w sumie zalezy który dla jakiej wielkości zwierzątka. Ale jestem zadowolona w tym sezonie stosowałam właśnie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy można aplikować fiprexa? no teraz to wiem, że zimno trochę, ale chciałabym nie łapać nic jak tylko zrobi się ciepło. Mam yorka i boję sie ze on jest mega wrażliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio preparaty typu spot-on można aplikować od marca :) Ja mam fiprexa już 3 sezon i tak aplikuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już powoli się zastanawiam, czy nie aplikować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja aplikuje już od poczatku lutego fiprexa i zakładam obrożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Prawda jest taka, że obojętnie czym by psa nie smarował i czego nie zakładał i tak może złapać kleszcza :( Dlatego ja odwiedziłam naszego weta w Radomiu i wspólnie zdecydowaliśmy, że szczepienie to dobry pomysł. Polecam każdemu http://www.przychodniasygocki.pl/ - chyba pierwszy lekarz, który mnie uspokoił i pozwolił zadbać o pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat o szczepieniu nigdy nie szłyszałem, ale poczytam moze to będzie jakiś sposób. Zapobiegawczo stosuję jednak fiprex obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raizer
Nexgard Spectra. Najlepszy lek przeciw kleszczom. Mam 3 psy i naprawdę dużo wymagają na spacerach a ten lek chroni ich w 100%ntach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwasiedemset
Najlepiej mieć tabletki Nexgard Spectra. Pies będzie miał skuteczną ochronę przeciw pcheł i kleszczom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwasiedemset
Najlepiej mieć Nexgard Spectra w tabletkach. Skutecznie chroni psa przed kleszczami i pchłami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowiczka
Mieszkam na wsi. Mam psa który bez podwórka by umarł z nudów :). Miałam problem u niego z kleszczami. Pojechałam do zoologicznego zaproponowali mi mocny środek na takie kleszcze o nazwie Nexgard Spectra. Od tamtego momentu bardzo dobrze działa przeciw kleszczom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocna Warka
Daje mojemu psu tabletki Nexgard Spectra.Jestem bardzo z nich zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma obrożę i sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quake10
Focca obroże foresto to zapomnij że będzie dobrze działać nie wkręcaj ludzi. Najlepsze to są albo Frontline combo w kropelkach albo tabletki nexgard spectra. Nie ma lepszego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze z moim pupilem chodzę do naszego zaufanego weterynarza w www.weterynaria.slask.pl. Zawszę zaaplikuję nam coś dobrego dla naszego pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tez jest ich dużo po zimie bo sa glodne i chca sie rozmażać, tak wyczytałam, wiec ważna zeby sie takze teraz zabezpieczyć przed nimi i zwierzaki tez, bo to przenosi straszne choroby! idz koniecznie do weterynarza, ja chodzę do melwet w Krakowie i muszę powiedzieć, ze bardzo nam w tej wkestii pomaga i dostosowuje odpowiednie metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpa111
Jeżeli chcesz żeby twój pies miał ochronę przed kleszczami to polecam lek w tabletkach nexgard spectra, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pewne pytanie, jak to jest bo ja znowu znalazłam kleszcza wczoraj na szczeniaku - ich już chyba być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama678
Mnie nie dziwi, że są jest jeszcze w miarę ciepło jak na tą porę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaaplikuj jakiś środek ochronny. fiprex czy coś innego i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiprex jak najbardziej i na kleszcze i na pchły, u mojego psa już od lat się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×