Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Mariusz, obawiam się, że nie będzie czasu na uwiecznianie mnie w tej kretyńskiej sytuacji :D Piteeeer... Ja się przez Ciebie od rana rumienię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Gdyby ktoś nagradzał finansowo nowatorskie pomysły, nasi Panowie byliby chyba najzamożniejszymi osobami w historii kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Zawsze do usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, wprawdzie będzie to wielki wyczyn z mojej strony ;), jednakże cenię sobie anonimowość :D Wiesz, po co ludzie na ulicy mają za mną wołać: "supermenka" :D:D:D Ja Basiu oczywiście podpisuję się pod tym co powiedziałaś o naszych pomysłowych Dobromirach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogniomistrzyni może być jako żeńska forma strażaka? :) I chyba Superwomanka, co nie? :P A rumieniec dobra rzecz. Ukrwienie itp. :D I tym optymistycznym akcentem pożegnam się z Wami moi mil. Niedopuszczalne bowiem jest, żeby w piątek spóźnić się z wyjściem do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Lada chwila koledzy zaproponują Ci jeszcze twarzowy mundurek :D Muszę się pożegnać; mam co nieco do załatwienia. Do rychłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć, Piotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasugerowałam się zacną pieśnią Kayah :P Rumieńca Ci u mnie dostatek na co dzień ;) Niekoniecznie to fajna sprawa... Oczywiście, nie wypada się spóźnić na łikend, bo łikend poczułby się dotknięty :D Trzymaj się Piter... albo się puść, jak tam wolisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, mnie też czasami się zdarza [raca w weekendy. Zwłaszcza latem. Na szczęście to nie jest normą. W każdym razie współczuję, bo był okres w moim życiu, że zapomniałam co to weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolejny rewelacyjny pomysł po biznesie kapuścianym :D W samozachwyt wpadnę zaraz :D:D:D Jolu, życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to stan przejściowy, Jolu :) Mariusz, kreatywność moja nie zna granic, zwłaszcza jeśli idzie o pierdoły, czego dowód daję tutaj ostatnio nieustannie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jestem perfidny, ale właśnie sączę sobie drineczka - wódeczka, sok wiśniowo-jabłkowy, plasterek cytrynki i trzy kostki lodu. Enjoy :P Pracowałem na zmiany Jolu. Pracowałem również po 16 godzin na dobę. Znam ten ból. Ale niektórzy lubią tak. U mnie w firmie np. są goście, którzy za nic w świecie nie przeszliby na dniówkę. Olu, coś dla Ciebie ale publicznie też. To mnie męczy ostatnio: http://www.youtube.com/watch?v=sJLRomwvJr4 Zerkniesz w domku. A, skończyłem właśnie oglądać 1 sezon Sons of Anarchy. Niestety niedostępny w Polsce. Ale polecam. No i zaskakująca rola Peggy Bundy, z tych wiadomych Bundych jako matki gangu... Trzyma się kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, trzymam za Ciebie kciuki. Wiem jak jest z pracą na Śląsku. Sama szukam czegoś lepszego. Ja też zaraz kończę, więc się żegnam. Pewnie zajrzę tu jakoś przez weekend :) Trzymajcie się, do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, masz :P za tego drinka :D Dobra, idę sobie do domku :) Zobaczę link na pewno. Do óźniej jakoś, raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
This is my last serenade... Dobranocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czterema literami trzymam za słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parówkowym skrytożercom stanowcze NIE! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×