Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Cześć Basiu :) Co nam kupiłaś? :D Mariusz, u mnie koszty będą zbliżone. Przeróbka kanalizacji, kabina, kafelki, umywalka, nowy klozet, duperele i się nazbiera. Remont to studnia bez dna. Oczywiście robocizna własna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, kupiłam warzywa, owoce, trochę wędliny, tortownicę i.. getry dziecięce oraz dla siebie (nie mieszczę się w ciuchy przedchorobowe ;) Przy okazji byłam prawie świadkiem zdarzenia: dziadek z kosą wywijał przed stoiskiem mięsnym; przedtem podobno rzucił dokładnie w twarz gnatami kurzymi, twierdząc, że go oszukała.. Nie ma ludzi zdrowych psychicznie, są tylko nie przebadani.. Mariuszu, wcale mi się nie chce: targ 2x w tyg. bo "płody ziemi" dłużej leżące się psują, supermarket też raz w tygodniu; uzupełniające sprawunki po drodze w sklepach koło mnie, ale mało ich. Teraz z okazji wakacji bywam częściej; no i chcę zrobić zapasy na zwariowany wrzesień (będę latać, jak nakręcona) Pa, Olu i Piotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
* w twarz ekspedientce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, kuruj się, ale jeśli zajrzysz, to ja też. Panów także namawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xperia fajny, ale ja nie lubię udziwnień. Także przymierzam się do Hazel. U mnie dziś na kolację tosty serowo-szynkowo-keczupowe plus pomidorki koktajlowe w majonezie. Smacznego Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Czy ja dobrze widzę, że telefon Mariusza ma symbol SEX 10??? To na pewno telefon, a nie wibrator? :P Piotrze smacznego. :) Mnie się w ogóle nie chciało jeść o zwykłej porze, może sobie odpuszczę kolację w związku z powiększeniem gabarytów.. Widziałam dziś na targu pomidory koktailowe całkiem podłużne; co można z nich zrobić poza konsumpcją od razu? Jednak coś zrobię i przegryzę pod dra House'a ;) Olu, zdrowiej ekspresowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Basiu, wibrator ma wbudowany ta SEXperia. Przypomniała mi się stara reklama Ericssona T-18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Coś mi się nie zgadza z tym wibratorem... Obejrzałam telefon SEX 10 i dziury w nim nie stwierdziłam, a nie podejrzewam Mariusza o zabawy innego typu :D Dzięki Piter za życzenia "smacznego", ale kolacji nie jadam zazwyczaj :) Basiu, czuję się o jakieś 15% lepiej. Wczoraj dzielnie byłam z polopiryną za pan brat.. i z kołdrą, naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli zawsze marzyłaś o pracy jako operator spychacza? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posiadam predyspozycji do zapychania dziur - ze względu na płeć :D Chyba, że substytutem spychacza, ale to już nie to samo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi. To jak będzie wyglądał nasz akt poczęcia? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nasze wspólne dziecko musi przyjść na ten świat :D Cześć Mariusz - jak to jest z tym SEX-em 10? :D Zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) Właśnie opracowuję strategię wyrównywania wszelkich nierówności u Oli :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no... i nagle widzisz i czujesz jak najeżdża na Ciebie spychacz i wypełnia dziurę powoli :D:D:D Tzn. ze swojego punktu widzenia mówię ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×