Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Cześć, Jolu. Witaj , Mariuszu. Mam nadzieję, że wybaczysz mało trzeźwej koleżance (Warka Strong chyba trafiła na sprzyjające warunki ;) Chyba byłam głodna, jak Ola ;) ) wtargnięcie na Twój topik. Nabiera mocy znane hasełko: "Piłeś - nie jedź". Po kafe także :D Zmykam na targ i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ooo, 270 strona; jak ja lubięjubileusze.. ;) Może wieczorkiem coś na to konto.. Normalnie, rozpijam się tu z Wami; ja, niegdyś całkowita abstynentka.. :P Mariuszu, co to za gra terenowa - bieganie z żubrem w trakcie konsumpcji po torach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
* lubię jubileusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) O żesz kurde, Mariusz - to poszalałeś :O Faktycznie droga impreza - jak koszt jednej osoby na weselu z górą jedzenie i rzeką alkoholu :( Luksus kosztuje ;) Nie, no - żartuję naturalnie i współczuję - co za lipa :( Delektuję się jedynym dniem wolnym sprzątając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu :) Ja odpuszczam sprzątanie do wieczora, bo na moim termometrze zaokiennym 31"C w półcieniu; miało być 28. Wróciłam z targu - nawet w sukience na ramiączkach dyszę jak pies. Idę na coś obiadopodobnego do ogrodu. Będę miała motywację do pracy, żeby zdążyć tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Basiu już posprzątałam. Właśnie skończyłam i jak wyschnie podłoga to jakiś obiad na szybko. Chcę mieć cokolwiek dla siebie z wolnego dnia. Dzisiaj muszę iść spać nieprzyzwoicie wcześnie, bo budzik zadzwoni o 3:40 😭 Widziałam wczoraj grafik na wrzesień - nie wypisali mnie na żaden weekend na szczęście. Nie poszłabym. Postawiłam sprawę na ostrzu noża. Nie jestem złotówą, która będzie się zabijać o każdą godzinę, żeby dorobić. Dla mnie czas poświęcony domowi i odrobina relaksu są cenniejsze niż te śmieszne pieniądze, które dostaję za 12 godzin i tracę cały dzień dosłownie. Jeśli chciałabym desperacko dorobić to znam inny o 100% bardziej opłacalny sposób, który zresztą nie zająłby mi całego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci policjanci są niewiele lepsi, ale rączka rączkę myje i ja umiem się dogadać :P W porządku? Powiedzmy, że jako tako... Sorry - robię obiad właśnie i dlatego takie mam poślizgi. Nie wiedziałam gdzie jesteś i nie dałam znać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kobietą też umiem się dogadać :P Nie przeszkadzasz, co Ty :) Jasne, że spisałam numer :) Może coś jest do przodu, ale nie wiem w sumie... Zobaczymy za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, jak już powiedziałam - rączka rączkę myje :classic_cool: Wiesz, nie podniecam się na zapas, bo to się zmienia jak w kalejdoskopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posklejać... to byłoby najlepsze wyjście, ale właśnie - można nie mieć odpowiedniego kleju, czy coś... Nic na siłę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to.... Tylko skąd wiedzieć w którą stronę przekręcić kalejdoskop, żeby uzyskać pożądany obrazek... Ryzyk - fizyk...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, a nawet się o tym przekonałam kiedyś... A wtedy myślałam, że życie nie ma dla mnie żadnego znaczenia... a jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego akurat nie trzeba się uczyć - to jest w nas tak wpisane, że możesz zapomnieć o wszystkim, ale instynkt Cię nie opuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze podejmuję decyzję, kierując się wewnętrznym przeczuciem... Myślę, że moje Superego wie co dla mnie lepsze. No, ale nie nazywajmy Superego Id, wiadomo... W zasadzie to byłby dramat, gdyby Id przejęło kontrolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też go lubię :) Pewnie - znad laptopa może przecież patrzeć na cycki w TV :D A do kuwety droga wolna, wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Są przenośne kuwety przecież :D Ewentualnie można taką kuwetę podpiąć i tylko wylewać zawartość z worka o jakiś czas ;) A takie 85 D przegapić... Zgroza ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Jestem. Tym razem moja podłoga schnie, a ja wyrwałam popołudnie dla siebie. Na termometrze nadal 30' :( Zaglądam, czy jesteście. Olu, skąd wytrzasnęłaś takie śpiewające najlepsze cycki Sowietskowo Sojuza? :P Mariuszu, ja w tej temperaturze ulegam odmóżdżeniu i nie nadążam za Waszą rozmową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hie hie :D Witam wieczorem - wpadłam na chwilę :) W każdym razie historia sowieckich cycków wygląda tak: kiedyś mieszkałam na zasadzie współlokatorstwa z kilkoma facetami (metalami, żeby nie było i to takimi koło 30-ki), którzy jarali się tym zespołem ;) Wszyscy samotni hehehe, więc musieli gdzieś kierować energię seksualną. Zapamiętałam i się podzieliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Hy, fajny epizod życiowy :) ..Odpoczywam po mopowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy epizod - jedna wielka impreza w ich wykonaniu ;) Nie wiem czy jeszcze żyją, heh... Nic, ja spadam spać, bo jutro wiadomo co mnie czeka. Będę tu zaglądać czy jesteście. Dobrej nocy Wam życzę i do zobaczenia :) Basiu, czy Tobie się podoba mój prezent dla Piotra? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Bardzo mi się podoba :D I posłuchałam sobie wszystkiego :) Dobranoc, Olu; do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×