Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość CANDESSIA
GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI ALE NIESTETY POMARZYĆ DOBRA RZECZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bez przesady Olu. Może Candessia zarzuci jakimś tematem życiowym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CANDESSIA
PYTANIE DO FACETÓW CZY WY TEZ UWAŻACIE ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAISTNIENIA PRZYJAŹNI MIĘDZY KOBIETĄ A FACETEM?CZY ZAWSZE MUSI SIĘ COŚ TAKIEGO KOŃCZYĆ TYM CZYM NIE POWINNO??OCZYWIŚCIE MÓWIE O FACETACH HETEROSEKSUALNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po śniadaniu, także głód zaspokoiłem :) Mała prośba. Nie krzycz. Wyłącz Caps Lock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym samym pytaniem można by było zwrócić się również do kobiet. I podejrzewam podobne proporcje w odpowiedziach wystąpiłyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CANDESSIA
to uzyskałam odpowiedź bardzo wyczerpującą chodziło mi o doświadczenia no ale jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CANDESSIA Nie jestem facetem, tzn. wiem, że w ogóle nie zauważyłaś nawet, że tu jestem, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Wałkowaliśmy ten temat tutaj 10000000 razy i wszyscy uważamy, bazując na doświadczeniach własnych, że jest tak jak napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć załogo :) Jestem okrutnie niewyspana, bo wczoraj zasiedziałam się u przyjaciółki, a dzisiaj świtkiem zbudził mnie telefon (nie ma mowy o powtórnym zaśnięciu). Skutkuje niekumatością :( Olu, dziękuję :) Pewnie poradziłabym sobie ze słownikiem, ale tak lepiej, bo na pewno. Znaczy: Jola sobie radzi - i dobrze. Mariusz, przeżyłeś i dobrze :D Piotrze, nawet jeśli rzucasz mięsem, nie wypada Ci się rzucać na świeże mięso.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Candessia - poczytaj sobie początek topiku; znajdziesz mnóstwo materiału związanego z nurtującym Cię tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niewyspana Basiu :) Ja codziennie jestem niewyspana i w związku z tym pewnie nie zawsze bywam kumata :D Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w 90% przypadków. Mam Przyjaciółki z którymi byłem w łóżku, ale nie robiliśmy tego. Po prostu warunki lokalowe i spało się grupowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Kiedyś Mariusz pytał o przepisy Piotra, to postanowiłam, że się podzielę mądrością ;) : 2 jajka 1 szkl. cukru 1 szkl. maślanki 2,5 szkl.mąki 0,5 szkl.oleju 3 łyżeczki proszku do pieczenia owoce sezonowe Ubić jajka z cukrem. Dodać maślankę - ubić. Dodać olej - ubić. Na koniec dodać mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. Ciasto przelać do formy, na wierzch wyłożyć owoce. Można posypać kruszonką. Można cukrem duprem. Piec ok. 30-40 min w 180 st.C, aż ciasto będzie miało złoty kolor. Udaje się ZAWSZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Muszę zrobić rachunek sumienia, czy mam jakichś przyjaciół, z którymi spałam, ale bez "tego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz, że w moim piekarniku nie udałoby się :O Felerny jest. Spróbuję kiedyś, gdy dorobię się innej kuchenki ;) A, no i jeśli znajdzie się jakiś chętny do zjedzenia, bo sama za słodyczami nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę. Ciężko mi z tym żyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ciekawe, co Mariusz na to :) Może upiec i przepchnąć przez monitor ;) W końcu informatyk ;) - ja nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tymczasem się pożegnam. Jadę do Rodziców. Miłego Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×