Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Mam klucze do hydrantu i mogę się napić pod ciśnieniem :D Mineralka jest i daję radę bez kawy i herbaty, trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Na razie, Piotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
To chyba do mnie :) Uaaa.. ;) Przez chwilę nie wyświetlało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futeral
1227670 ja chcesz to pisz gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Czy któreś z Was potrzebuje futerału? ..Może : Futerała..? ;) Mariusz, dokładnie tak samo dziś mam. I spać mi się chce przeraźliwie :( Trzecia kawa; może cóś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nieźle sobie radzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Pewnie fronty atmosferyczne itp. zjawiska pogodowe (wczoraj rano deszczowe chmury, w południe prażące słońce, późnym wieczorem burza); jestem meteoropatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nic mi się nie chce, w ogóle likwidować zaległości; najwyżej stukać w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię Ci się. też mam jedną, ogromną zaległość, którą skrzętnie odkładam na później i nie mam siły się za nią wziąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Przynajmniej tu sobie trochę pomarudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Współczuję Ci, Olu. Ale pewnie to ostatni raz. Znikam na trochę, albo do potem jeśli Was złapię, albo już do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni. Mój bunt przynosi efekty i oby tak na jak najdłuższy czas. Pewnie jeszcze zaliczę pracę w weekendy, ale ostatnie 4 miesiące były grubo przesadzone. Na razie Basiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Mariusz i pisz na pocztę co to za dół znowu? :O Obawiam się, że mogę wiedzieć, ale... nie wychodzę przed orkiestrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frieeeends.
tnij.com/fvZXe - POLECAM TĄ STROONĘ . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz, widzę, że Ozzy u Ciebie :) A czy KAT nastrojowy? ;) Zawiesza mi się komp - chyba tu nie posiedzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buenos dias Amigos :D Kurde, mój domowy komp pozostawia sobie wiele do życzenia. Odkąd spaliła mi się płyta główna w laptopie, zmuszona jestem używać tego grata :O Gdy antywirus skanuje to prawie niemożliwością jest korzystanie z neta :( Efekt widać powyżej - zjadło mi posta, zjadło mi myślnik. No straszne to chamstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacny pomysł z pozbyciem się antywirusa. To rozwiąże problem powolnego kompa, którego szlag trafi :D Mariusz! Jesteś genialny! :D Później się rozkręca ;) We mnie wywołuje dziwne uczucie, nie będące melancholią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie wiem jak można nie dostrzec takiego pomysłowego Dobromira :D Naprawdę wierzę, że drzemie w Tobie potencjał :) A, czyli przysypiasz, a ja kontempluję całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×