Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Nasza Basia bez przerwy biedna na zakupy lata ;) Podziwiam, oj podziwiam... Miejmy nadzieję, że jak wróci to już będzie po awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dzień dobry. Już jestem :) Awaria była z tych większych - telefon też nie działał i strasznie się wkurzyłam, bo to nie pierwszy taki kwiatek, odkąd zmieniłam na Netię. Swoim zwyczajem zasięgnęłam opinii tych, co już mają, ale niewielu ich było i głównie z telefonem, a nie internetem. Moja ciotka ma i żadnych siupów nie miewa, to się zasugerowałam. Teraz już któryś raz dzwonię do niej z komórki, żeby złożyła reklamację w moim , odciętym od świata imieniu; kiedyś mi powie, że ma dość i zrozumiem, bo ja też :( No, ale najważniejsze, że już po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś miałam Netię i przerwy w dostawie internetu. Przeszłam na UPC i chyba tylko raz miała miejsce jakaś awaria, więc jest ok. Taniej i lepiej :) Najważniejsze Basiu, że już po wszystkim :) Jak zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Piotrze, trzymam kciuki za Twój lepszy nastrój, bo jeśli jutro ma być balanga, to nie może się odbyć bez Ciebie ;) Olu, za Ciebie też, żebyś nie przespała całości. Mariuszu, zasyp doła, bo bez Ciebie też będzie pusto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Zakupy cotygodniowe spożywcze, ciężkie jak diabli (wspominany osiłek potrzebny od zaraz;) ) Mam nadzieję, że wystarczą prawie na cały tydzień, coś tam się dokupi po drodze. Nie mam natury planistki i przewidywanie, co będzie potrzebne w większych ilościach a co niekoniecznie; jak się kończy to jest wyraźny sygnał ;) ..Gdyby tak osiłek miał wbudowaną funkcję planowania i gotowania.. Eeech! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
* a co niekoniecznie, przerasta mnie i irytuje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo. Nigdy nie sprawdzę co się kończy, a później jedno wielkie: olaboga, bo trzeba do sklepu znowu gnać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Też byłem odcięty od świata po burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Piter :) Widzę, że gromy biły we Wrocław :( Ale cieszę się, że jesteście :) Nie lubię jak Was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś muli mi się ten internet... Przepraszam, jeśli nagle bym zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Złapałam Was jeszcze na chwilę; czyli jesteśmy w komplecie :) Na pewno zajrzę wieczorem (odpukać siupy wrednej Netii). A teraz na razie, idę obiadować. Do :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Albo ktoś mi zaczernił mój pomarańczowy nick, albo coś się pochrzaniło; na razie wybrnę tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Mariusz :) Jakże się cieszę i dziękuję :) To jest to, czego mi trzeba \ m / Nigdy ten znak nie wskakuje, zobaczymy ze spacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×