Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Ale Basiu, pomyśl tak. Byłaś dzielna i mimo wszystko, dałaś radę:) Pokonałaś wszelkie trudności. Zuch kobita z Ciebie i koniec :) Tak proszę patrzeć na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech to BDSM :D:P Nawet sprawnie mi dziś poszło, biorąc pod uwagę meandry dojazdu do mojego osiedla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz radę Basiu. To wszystko przez tę cholerną komunikację. Wiem coś o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Pewnie Easy Rider ;) Dziękuję, że we mnie wierzycie. A ulewa mi się żółcią, bo nie cierpię nie realizować planów, a w taką pogodę najchętniej zwijam się pod kocem z herbatą z konfiturami wiśniowymi :) No, cóż: biegnę dalej; to był tylko przystanek pt. paraobiad. Do, bo mam nadzieję kiedyś jeszcze Was złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym napisał coś, ale się ugryzłem na szczęście :D:P Prive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, do... tylko nie łap za mocno, bo ja wrażliwy jestem, nie wiem jak Ola :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam, tutaj napiszę. Większe ekspresje mieliśmy w niniejszym wątku :) All kind of ... allowed? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalność za oficjalność. Alleksandra za "Piotrze" :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie ekspresji - nie o nas Olu personalnie chodzi. Odnotowałem takie wpisy ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiesz się w swoim czasie... Cierpliwości :P:D Idę do domu. Piter, co mi dziś zaserwujesz na obiad? Zostaw chociaż jedną łyżeczkę ;) :D Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś u mnie fish&chips and "familijna" salad :D:D Tym razem mam pół kilograma mintaja, pół kilograma surówki i kilogram frytek :) Najedzą się wszystkie chętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra się prive opowiedzieć. Aleksandra leaves out home :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandra leaves out work ma się rozumieć. Pokręciło mną za brawurową rolą Kathleen Turner w "Californication" - Collini out! A raz - Collini wet! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SetKasia ostatnio pisała się na leczo. I to bez kamerki :D:P (może nie wiem co tracę) :P:D Ale ja się wyłamię i po prostu zrobię krokiety, albo placki po węgiersku, do tego sałatka chłopska z chrzanem i kefirek :classic_cool: Potem omówimy propozycje, ekspozycje i pozycje :D:P A dla winnerki jajecznica z serem i pomidorami, rogaliki maślane z masełkiem, kawa z mlekiem i sok pomarańczowy na śniadanie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
heil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy sok pomarańczowy jest obowiązkowy? Pytam, bo nie lubię i w związku z tym nie wiem czy warto walczyć o nagrodę główną...? :P Cześć Czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok pomaranczowy swiezo wycisniety, pol na pol z grejpfrutem jest very :classic_cool: ja koncze wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×