Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Prosiem... Albo prąciem... A jak nie pomoże to prądem... W tym jestem biegły :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino truskawkowe widzialam! jeszcze nei wiedczor glosniej od bomb tez:) uwielbiam takie filmy! iagle mi ich brakuje ciagle szukam nowych:P nei wszystkie sa na torrentach:( Piotrze jak tez uzywasz torrentow o bym byla wdzieczna jakbys mi kilka podeslal teraz czatuje na "jesem Twoj" Ola odp:) ta lochoniarnia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SetKasiu, raczej targam z Chomika. Mam tam konto. Torrenty tylko mej działalności muzycznej służą, bo czasem trzeba ściągnąć kilkadziesiąt GB stuffu. Ale miło znaleźć kogoś, kto lubi dobre kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żadna "lochonaria". To obraźliwe dla Pań tu postujących. Znam niemiecki i wiem, co to "Sau". Ale bez przesadyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż Olu, muszę tu kategorycznie stwierdzić, że w tym przypadku niesforności można się spodziewać. Bez względu na zakazy i niedostępność :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SetKasiu, czyżby i u Ciebie problem z fiszbinami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterze o jakie fiszbiny pyasz?:) aktulanie jestem bez tej czesci garderoby jesli o tym mowa:P troch musialam kuchnie ogarnac bo wgladala jak rzeznia albo gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, nie zarzekaj się :) SetKasiu, ja też na górze nic nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu odpoczywaj:) Piotrze pelen luss:) ale,,,,,,,,,,,,,,,?:D ok, to se juz sama dopowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze tak niesfore, nieujarzmione :classic_cool::D to smacznego:) ja poprosze miecho i warzywka:) mnaim mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
chodnikowy latawiec- nie dziecko, wiem że jestem młodsza ale jak tak można xD :) A to żi... bo mówią na mnie czasem żiżi xD wiesz mam brzydkie imie :p WeWo- mówiąc ''lachony'' miałam na myśli fajne laski/ ziomki no przynajmniej u nas sie tak mówi w szkole ale skąd mogliście wiedzieć :) a z tymi ''lachami'' to ktoś zrobił podszyw pode mnie xD nie miałam na myśli żadnego '' Lachonarium'' xDD broń boże... o czym wy myślicie zbereznicy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
chodnikowy latawiec- ta żiżi to nie Zuzia tylko Żaneta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzień niedobry. Bo spędzony na walce z służbą zdrowia z kategorii: medycyna pracy. Wstałam o 5-tej i udałam się pociągiem do lecznicy mojej wysuniętej placówki. Odsiedziawszy z półtorej godziny w kolejce do rejestracji tejże m.p. dowiedziałam się, że nici z badania dopuszczającego do pracy, bo mam nieważne badania okresowe. Udało mi się (po następnym posiedzeniu w kolejce) zrobić rtg. Niech to wszystko szlag trafi.. Muszę się dowiedzieć, jak zakręcić z tym dopuszczeniem do pracy (wszystko porobię, ale daty na wynikach.. cholera). Jestem wściekła i śpiąca, inaczej chybabym coś rozwaliła. Grrr.. Nie mam nawet czasu Was doczytać, bu. Potrzebuję życzliwego ramienia, żeby się wypłakać na mego "zdrowotnego" pecha.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizi tu na forum okreslenie "lachon"ma konotacja ma negatywne zabarwienie:) wiec myslalam nawet ze to podszyw pisze a nie Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×