Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość czarnażi17
WeWo- ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
* zapożycze, przepraszam ale słownik chyba mam zły na komp :D Artemida- no oryginalne nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
czemu nie na M? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
WeWo, why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
o wiem, Marta sobie dam WeWo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uważasz... W takim razie pa wszystkim... Dobranoc i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. - Ładny dzionek Bozia dała... Suchy. - Pan na szyszki? - Nie. Na grzyby. - Teraz w styczniu to już lepiej na poziomki... Miłego wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze Ty wstawales czy sie kladles spac???????? ja poszlam o 4tej:D nie powiem , ze sie wyspalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzień dobry, bo suchy, Piotrze. Cześć, Kasiu. Z innych powodów nie bardzo. Popadam w doła permanentnego w związku ze starciem z medycyną pracy i ogromem spraw do załatwienia. W tym tempie nie funkcjonuję. Czy zważywszy na temat topiku powinnam napisać: Szukam przyjaciela, który mnie z tego wyciągnie? Bo od tego m.in. są przyjaciele.. Rozłazi mi się to jakoś.. Olu gdzie jesteś? Mariuszu i Reszto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pewnie śpi po wczorajszym piffie :) Z czego Cię wyciągać Basiu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Z tego doła: z niczym nienadążania i efektów tego; niepozałatwiania ważnych spraw. Grrrr.. NIe umiem tak za..suwać, jak z motorkiem i jeszcze mi mówią że na darmo. Przydałoby się, żeby coś wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaluśku Basiu. Wiem, że to stresujące, ale najważniejsze być są. Wtedy takie rzeczy stają się drobiazgami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Mniam, mniam ;) Biegnę dalej. Oczywiście zajrzę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Nie, nie spałam po piwie :) Zastosowałam dzisiaj wobec siebie terror psychiczny i zabroniłam sobie włączyć kompa, dopóki nie załatwię ważnych spraw. Ruszyłam leniwą dupę z domu i jestem z siebie dumna :) Załatwiłam pewne sprawy urzędowe i takie tam. Prawie kupiłam nowe glany (czekam aż mi sprowadzą mój rozmiar), oraz wydałam trochę kasy na bieliznę :classic_cool: :D Idę jeszcze do pani fryzjerki błagać, żeby mi podcięła włosy, bo szlag mnie trafia powoli. Zajrzę później, miłego popołudnia :) Basiu, mam nadzieję, że starcie z medycyną pracy i innymi sprawami szybko zakończy się dla Ciebie z pozytywnym skutkiem. Wspieram mentalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loneliness? :D Mariusz, pod wiadomym adresem jest już 4 odcinek SoA. Napisy zaś (i parę ciekawostek) znajdziesz tutaj: http://www.samcro.pl Wystarczy się tylko rejesrtnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, nie widziałem co prawda od tyłu, ale jakoś nie wygląda mi na leniwą... :D:P Bielizna... to mi się nrawi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×