Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

No wiesz. Jajecznicę zazwyczaj jadam na śniadanie po... :D:P Ale o tym już pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... no tak. All night long oraz in the heat of the night :D No to powiedzmy lunch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spalanie kalorii na poziomie maratonu czasem. Także trzeba się stosownie odżywiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina mi się "Hot Shots 2" i rodeo z podkładem muzycznym "I'm so excited" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to polecam odświeżyć :) Cały film zresztą wymiata. Wiem, wiem, głupawa komedia :D Zapasy powiadasz? To co? Spalamy? Ja mam ze 2 kg do zrzucenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zacząć spalać, rozciągać się i takie tam... dla zdrowotności :D ja mam nieco więcej :O Czasami lubię idiotyczne komedie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii... nieletni grasują :P:D roz... na... ś... ob... wy... prze... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja miałam na myśli, że muszę ściągnąć pranie ze sznurów, gdy wrócę z pracy :D I nowe wyżymać :D:D Do ostatniej kropli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, ale... Odnośnie ściągania. Otóż lat temu wiele z okładem ( :) ), na egzaminie, dałem odpisać kumplowi. On się dostał na Polibudę, a ja nie. Punktów mi zabrakło "za pochodzenie". Obraziłem się na system preselekcji studentów w (jeszcze wtedy) PRL, a potem w RP. Dlatego też nie mam trzech literek przed nazwiskiem (z kropką) i jestem samoukiem (we wszelkich dziedzinach, o których piszę tutaj) :) PS Zamiast "ściągać" lubię czasem "zrywać" :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież ja nic nieobyczajnego nie miałem na myśli Olu. Tylko pranie :D:P Właśnie powiesiłem :) A do ostatniej... Z moim PeSeLem to dość istotne :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, rozrywanie zależy od obopólnych rozmiarów. Zdarzyło się raz, czy tam dwa razy, ale nie lubię tak :) Ma być miło "tete 'a tete". Dla niewtajemniczonych mówiłem o obuwiu. Poniekąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ciekawska jesteś :D A wiadomo, że ciekawość to pierwszy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czysta to jest Stock Prestige :D:P I nie wnikam, bo pisaliśmy już o czystości względnej, tudzież bezwzględnej Olu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×