Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Cześć wszystkim. Olu, też bym chciała z tym dniem.. Mam nadzieję , że Twój się wyprostował, mój się plącze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
I dzięki za życzenia, Piotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ooo, Mariusz, jesteś.. ale Ci dobrze, że możesz pospać.. Ja cierpię na bezsenność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam problemy ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie taki całkiem sam.. ale muzyka dla mnie za ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Poniedziałkowy smród ciągnie się za mną, a nawet zwiększył intensywność :( Mój zastępca wczoraj nie przyszedł do pracy i wszyscy mają pretensje do mnie. To już paranoja jest :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) Hehe, chodzi o osobę pełniącą moje obowiązki, podczas mojej nieobecności. Na tej zasadzie. Tak dobrze to nie ma. No, ale wczoraj góra zawaliła, bo nikt go nie powiadomił. I na kogo spadła wina? No, właśnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naruszałoby to zasady "góry" 1. Góra ma zawsze rację. 2. Jeżeli nie ma racji patrz wyżej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko :) Podzieliłam się tylko wynikiem swoich obserwacji ;) I tak nie posłucham teraz, wiadomo. U mnie spokój, co z jednej strony mnie cieszy, ale z drugiej dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zabrzmi dziwnie, ale ja uwielbiam ciszę. Kiedy naturalnie nie słucham lub co gorsza gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię ciszę, ale dzisiaj mi nie służy, bo wpadam w stany melancholijno - kontemplacyjne, a dziś nie jest to wskazane. Kiedy na urlop, Mariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcześciarz :) Ja nie wiem czy przez wczorajszy urlop pracy nie stracę :O Tak, pozałatwiałam wszystko. Ale niekoniecznie były to miłe sprawy i wiele złych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopy przymusowe też się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, chyba troszkę przesadzasz. Bo jeśli to co mówisz może się okazać prawdą, to znaczy że w kiepskiej firmie pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no jest poważny kwas. A problem polega na tym, że właśnie wygasa mi umowa o pracę, więc mogą z byle powodu mi nie przedłużyć. Czyli generalnie mogę im naskoczyć w razie czego. Nie jest w dobrym tonie branie dnia wolnego, bo brakuje ciągle ludzi. No, ale co mi tam. Jutro piszę podanie o przedłużenie umowy i jeszcze o podwyżkę :D Poważnie. Jestem dobrym pracownikiem, a że ostatnio mam problemy zdrowotne i przesiaduję co 2 tygodnie u lekarza to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A firma jest oczywiście kiepska i słowo daję, że dzień, w którym stąd odejdę, będzie najszczęśliwszym w moim życiu. Tak w ogóle powinnam na L4 siedzieć, ale chodzę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×