Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrrrrrrrrrrrrrrrr....

Ile bierze fachowiec za remont łazienki?

Polecane posty

Gość zenek_D
Ja mam zaufanie w kwestiach rur do marki HydraulikSystem 24 ;) Mają swoją stronę – hydrauliksystem24.pl . Sympatyczna, kompetentna ekipa z doświadczeniem. Robili mi całość podłączeń w domu i do tej pory nie miałem nawet najmniejszych problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój fachowiec wziął 1500zł za całokształt łazienka 4 metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia cena robocizny za remont łazienki to aktualnie 6000 - 8000 zł . Kto woła mniej to patałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak duży planujesz ten remont - wiadomo, że więcej zapłacisz za remont generalny, a mniej za wstawienie kabiny prysznicowej. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zadzwonienie i powysyłanie maili do firm remontowych w Twojej okolicy. W Poznaniu remontami zajmuje się http://www.abartremonty.pl/, mają całkiem przystępny cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od wielkości łazienki i od tego co konkretnie chcesz wymieniać. Wiadomo że wszelkie przebudowy kanalizacyjne i oświetleniowe to większy koszt. Ale na szczęście można na remoncie zaoszczędzić wybierając tani sklep z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi. Jak robiłem remont to pojechałem do sklepu Domex w Szczecinie. Tam w jednym miejscu kupiłem wszystko co potrzebne do remontu i wyposażenia łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienka to nie tylko płytki,na dzisiejsze czasy jest wiele możliwości proszę zerknąć pod ten lin i obejrzeć galerie zdjęć do końca i zadać sobie pytanie czy takie łazienki da sie zrobić za 2 tyś złotych www.durka-group.dl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak plytki to tylko w spamex.pl a fachowiec to tylko w zedre.z.was.razy.dwa.pl a generalnie jak ja robilem to najtaniej bylo w sklepmojegotaty.pl A znacie moze ZALOSNE.PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie wycenimy Panstwu kompleksowy remont lazienki na dolnymslasku, zapraszam na nasza strone www.kontrakt.wroc.pl do dzialu realizacji, a nastepnie zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaggga
ja za łazienke w bloku w tamtym roku za kompleksowy komplet bez materiału zapłaciłam 6tysięcy -miasto 140tyś woj.Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaggga
skąd w tych fachowców dziewczyny bie..? moja mama w 2011 zapłaciła 4500 więc mi się wydaje że mam niedrogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segiuszz
Najlepszym fachowcem jak dobry materiał :) Dlatego jestem za samodzielnym wykonywaniem remontów bo fachowcy nie zawsze wykonują swoją pracę starannie ;) Tutaj możesz zaopatrzyć się w materiały http://plytki-lazienki.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek123
Drodzy państwo nie jestem glazurnikiem mam zawód wyuczony w zupełnie innym kierunku acz kol wiek z racji potrzeb życiowych i utrzymania rodziny zabrałem się za remonty .moja specjalonoscia stały się kuchnie i łazienki czyli instalce płytki itd zaczynałem od remontów kompleksowych Łazienek za 1200-1500zl ale od pewnego czasu biorę 2500zl i to w poznaniu konkurencja na dzień dobry wola 4-5 tys i więcej tylko ze.ja ściemy nie robię ile razy tak naprawdę dniówka mi wynosiła po 120zl za 10 h pracy bo w starym budownictwie piony i poziomy osiągnąć to sztuka nie mówiąc w wkład w narzędzia.jak teraz wchodzę do klienta i słyszę ze 2,5 tys zł za remont łazienki to mnie p********ało to śmiało weź płytki i sam zrób!! wydasz na materiał 2 spierniczysz weźmiesz fachowca weźmie 4000zł plus materiał 2 i wychodzisz w plecy 8000zl . Ile razy miałem telefony panie przyjdź bo był jeden za 3 tys zł i tak spierniczył wziol zaliczkę i znikł.Tak proszę państwa łazienka płytki itd to sztuka znajomi się ze mnie śmieją za ile pracuje a ja mam dość klientów którym się wydaje ze 2000zł za łazienkę to niesamowicie jakie pieniądze. Moje dochody miesięczne to w okolicy 6 tys zł za średnio 3 łazienki koszty to 300-500zł na sprzęty dojazdy itd ale pracuje niejednokrotnie po 250h zostawiając swoje zdrowie i umiejętności . Pozdrawiam dobrych fachowców których coraz mniej i klientów którzy myślą ze specjalista zadowoli się 200zł czy jak bym chciał zarabiać 2 tys miesięcznie to bym się tym parał?? chcesz mieć ekstra to kosztuje . ps to nie reklama tylko próba uzmysłowienia państwu sytuacji a polscy specjaliści w 80% i tak są już w Niemczech czy szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie są to bardzo wysokie ceny, dlatego kupiłem narzędzia http://www.glazurnik-narzedzia.pl/ i mam zamiar samodzielnie wyremontować łazienkę, mam nadzieję, że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettea
Zależy też generalnie od tego, z jakich materiałów jest robiony remont. My postawiliśmy z żoną na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettea
Zależy też generalnie od tego, z jakich materiałów jest robiony remont. My postawiliśmy z żoną na produkty, które mają wyższą półkę. Wykonaliśmy sobie na przykład do łazienki fajne blaty granitowe: http://dario-stone.pl/lazienki-4/ które naszym zdaniem znacznie podniosły estetykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon098
To zależy od zakresu prac. Moją łazienkę remontowali wykonawcy z Trzebnicy http://daf-trzebnica.pl/ Był remont kapitalny i uważam, że zapłaciłem nie dużo. Wrocławscy fachowcy biorą znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urukhai
pytanie o to ile bierze jest zbyt ogolne – bo remont to może być i kladzenie kafelek i zmiana armatury i zniszczenie wszystkiego ;) najlepiej zglos się do firmy, która ci to wyliczy takiej jak remont-bytom.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy, co chcesz zrobić taka będzie cena. Znalazłem fajną ekipę remontową remont-bytom pl, na remont u mnie w Zabrzu. Nie musiałem się martwić o materiały ani o to czy będzie na czas. Zrobili kawał dobrej roboty i ze wszystkich firm, które obdzwoniłem nikt nie dał niższej ceny, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już zależy od zakresu prac i od firmy oczywiście. Ja ostatnio korzystałem z usług firmy GAD-BUD. Zapłaciliśmy koło 10 tyś ale wymieniali Mi nawet rury i rozkuwali ściany by położyć instalacje. Płytki same były drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ukończyliśmy ogromny remont, który zjadł nam całe oszczędności oraz 2 miesiące wyłączone z życiorysu jak to mawiają. My także robiliśmy remont dzięki firmie remontowej . My także robiliśmy remont dzięki firmie GADBUD http://make-me-good.chost.pl Wydaliśmy trochę mniej ale mieliśmy najtańsze materiały kupione w Leroy Merlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinn33
Na darmową wycenę zadzwoń do Wojciecha Goślińskiego. Facet wpadnie do Ciebie, ogarnie przestrzeń, zaproponuje wstępną cenę do negocjacji. Wycena u niego jest naprawdę bez zobowiązań. Zlecałem mu pół roku temu malowanie ponad 100 m2. Elegancko, farby jakościowe, nawet otrzymałem wsparcie przy transporcie materiałów budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zalezy w jakim miescie i czy to rewmont od posdstaw. dodaj tez koszta mebli i innych potrzebnych produktow. wszysctko co potrzebne do lazienki znajdziesz w www.radmark.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytaj konkretnego fachowca o to bo każdy ma inne stawki. Ale mogę dać Ci namiar na sklep z wyposażeniem łazienek www.sanitarplock.pl z Płocka, duży wybór i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie poddają nic w cenniku nigdy? a ja nie lubię dzwonić :( chciałam wziąć firmę http:/./remontslask.pl, ale też do nich trzeba dzwonić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jednakowego cennika i każda firma trochę inaczej ceni swoje usługi. Dodatkowo cena remontu jest mocno uzależniona od wyposażenia. Ja sam przeprowadzałem remont swojej łazienki, niezbędny sprzęt i wyposażenie kupiłem w www.glazurnik-narzedzia.pl. Wyszła w 99% tak jak chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxxs
Ciekawe projekty łazienek są opisane tutaj http://www.lazienkowy.pl/style8-1861.htm. Jak się wprowadziliśmy do nowego mieszkania, to remont zaczynaliśmy właśnie od łazienki. Z żoną wybraliśmy styl skandynawski i naprawdę efekt jest genialny! Strona jest fajnie prowadzona, dużo praktycznych porad a nie lania wody o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×