Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrrrrrrrrrrrrrrrr....

Ile bierze fachowiec za remont łazienki?

Polecane posty

Gość andewagenja
Ja zrobiłam łazienkę za 5 tys. ale głównie dlatego, że większość rzeczy kupowałam przez internet, głównie na domarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być niedorajdą życiową żeby nie potrafić samemu wykafelkować łazienki,nie mówiąc już o malowaniu ścian. Uważam autorko że 4 tys to zdecydowanie za dużo. Max powinien wziąść 2000 - 2500. Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enikjono
czytam i widzze że mało kto tu się zna na robocie remontu łazienek -3m2 powierzchni to byście chcieli za darmo a tanio robia ci co sobie dorabiają i podatku nie płaca czyli oszusci i złodzieje. Taki remont kosztuje około 3500 tys. całość. jezeli ktoś chce zrobić taniej to niech mi poda swój namiar.to go potraktuje jak psa i jesacze podam do skarbówki.Remont taki nie jest łatwy do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgeltzFancisH
..weż młotek i sama napieRDalaj będzie tanio..bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylgh.jah
jak szukasz czegoś do łazienki w rozsądnej cenie to polecam domarket.pl naprawde dobry sklep z dobrymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam niedawno remont całej łazienki. wszystkie sprzęty kupiłam on line, na http://lazienkaplus.pl , kafelki kladł znajomy a sprzęty instalował mój mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.I prosze bardzo na tej stronie są średnie ceny za robociznę.polecam tą firme.bardzo dokładni. www.greenlinepolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy fachowiec ceni się inaczej. Jeden zrobi za 2 tys całość i to będzie prawie darmo. Drugi weźmie 4 tys i to cena optymalna jak na taką łazienkę. Jak ze starego robi się nowe to koszty są większe bo i kucie i przesuwanie hydrauliki ogólnie roboty więcej. Potem cena zależy od tego czego sobie życzysz, jak mają być najtańsze sprzęty z marketu płytki ala lata 90 za 30zł za metr i ogólnie różnicy ze starym nie będzie to to może 2 tys kosztować. Ale jeśli chcemy naprawdę nowej czyt z 21 wielu łazienki, duże płytki dekory półeczki halogeny podwieszany sedes zabudowana wanna to roboty tu dużo warunki ciężkie. Jak jeszcze fachowiec zna się na robocie żeby było symetrycznie żeby rogi płytek nie kuły w oczy jak się wchodzi z progu. Bez kiczu typu plastikowe listewki tylko płytki cięte na 45 stopni i łączone na rogach i wszystko czysto ładnie solidnie to te 4 tys. To naprawdę nie jest wygórowana cena! Za jakość się płaci. A jeśli robi wam pan mieciu co nowe łazienki widział tylko w katalogu siedzi z fajką i lepi płytki na placki patrząc na zdjęcie to za to 2tys to świetna cena ale ale efekt nie będzie jak na obrazku bo niby tak samo ale szczegóły w których diabeł siedzi będą strasznie w oczy się rzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnasiak
Co do wyposażenia - oni mają umowy ze sklepami. Nie wybierają tam gdzie najtaniej, tylko tam gdzie mają prowizję. Większość rzeczy zamawialiśmy do łazienki z http://e-inclusive.pl/. Zamówienia przychodziły po dwóch dniach - szybciej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tys za łazienkę zrobioną fachowo i solidnie to nie jest wygórowana cena.... jeżeli fachowiec robi naprawdę dobrze to warto wydać tyle na zrobienie swojej łazienki a potem cieszyć się jej dobrym wyglądem... w tej kwestii często jest tak jak w przypadku jakiś innych artykułów nie koniecznie związanych z usługami.... dlaczego za jakiś produkt płaci się 2x tyle co za inny podobny. dlatego że droższy jest zazwyczaj lepszej jakości i w tym wypadku na 95% przypadkach też tak jest... zapłacisz za remont mało to albo będzie niedokładnie i niestarannie albo w ogóle trzeba będzie poprawiać bo pseudo fachowiec coś sknoci... zapłacisz więcej to zazwyczaj będzie to dużo lepiej i staranniej zrobione... niestety za jakość się płaci, a jak chce się mieć dobrze zrobione to trzeba się liczyć z kosztami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie doświadczenie, że fachowcy zawsze robią szybko, ładnie na pierwszy rzut oka a co do ceny to zależy; po paru wpadka z fachowcami podczas remontu mąż zdecydował się, że jak najwięcej sam zrobi i póki co się udaje. Trwało to dłużej, ale jak przynajmniej człowiek sam robi to potem wie czego się spodziewać i gdzie. Pewnie nie wszystko i każdy potrafi zrobić sam, ale ... czasem warto próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczkapawlo
Fachowiec bierze 2 razy tyle co "przysłowiowy partacz". Pamiętaj. Zasada jest prosta. Inwestujesz w swoją łazienkę. Jest to inwestycja 1 raz na 20-25 lat. Tak jak z kredytem hipotecznym. Spłacasz 2 razy tyle, ale masz swoje wymarzone mieszkanie. Skoro już masz mieszkanie, wyposaż je na poziomie. Zacznij od flizów , wanny i nie zapomnij o grzejniczkach! http://www.supergrzejniki.pl/grzejniki/grzejniki-lazienkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy bardzo od fachowca ;p ale możesz zmniejszyć koszt remontu kupując wyposażenie on line, np. na http://lazienkaplus.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny robocizny dobrej sprawdzonej firmy z Bielska są tutaj. www.greenlinepolska.pl Jedyny mankament to jest to ze pracują tylko w Bielsku-Białej.Ale naprawde polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia0000
Cześć . Moj mąz zajmuje się takimi rzezczami robi bardzo solidnie, wszystko wykańcza tak jak mialoby to byc u siebie przykładowo łazienke ktora robił ostatnio (około 6,5 metra k) robil 6 dni i wział 1200zł.( czylipłytki toaleta zlew wanna elektryka wstawienie parapetu. Oczywiscie wszystko przygotowan pod ręką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi remont robiła ta ekipa: http://www.wos.waw.pl/ . Jestem zadowolona bo mają niskie ceny i wszystko jest perfekcyjnie wykonane. Nie sztuka zapłacić kilkaset złotych mniej, a później być niezadowolonym, albo poprawiać. Ta ekipa robi tani i dobrze więc idealne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystianO
Haha, wszystko zależy od fachowca, od wielkości łazienki i od tego jaką prace ma wykonać. Słyszałem gdzieś że http://www.malhaus.pl/ w swojej ofercie ma tak, że wycenia Ci wszystko przed podpisaniem umowy. A chyba nie każda firma tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk_lesznowola
Oczywiście, że wszystko zależy od tego, co chcemy w łazience mieć i od fachowca. Najlepiej poszukać takiego, co świadczy usługi i sprzedaje armaturę. Jeżeli ktoś jest z Piaseczna lub okolic to polecam http://instalacjeceramika.mazowsze.pl/uslugi/. Mi wyszło za remont z materiałami 7 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze nowocześnie zrobiona łazienka -z twardych dużych płytek nowoczesna i z detalami wykończona płytki szlifowane na rogach -bez pancernych listew to koszt robocizny 5 tys -7 tys zależy też od wielkości i wymagań klienta -podliczcie zus dojazdy -Elektronarzędzia zużycie tarcz wiertła za 1500 nikt szanujący swoją porządną pracę nie będzie robił bo na zus nie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władeks
Ceny są naprawdę różne za remont łazienki. Dobrze jest się rozeznać na rynku i w cenach. Możesz skorzystać z odkryjfirme.pl Podeślą Ci za darmo oferty z różnych firm remontowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaki fachowiec :) chociaż wg mnie nie ma na tym co oszczędzać, bo to inwestycja na lata. ja oszczędziłam na kupowaniu rzeczy na lazienkaplus - zdecydowanie taniej wychodzi kupowanie on line :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie o tym nie pomyślałam, że można kupować online :) a w tej łazience plus są też wanny i kabiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulinak
Osobiście mogę polecić firmę Home Depot. To, jak wyremontowali mi łazienkę przeszło moje oczekiwania. Efekt był niesamowity. Firma jest porządna, terminowa i zna się na fachu. Wykonali kawał świetnej roboty. Nic nie trzeba było poprawiać, został porządek. I ceny też mają bardzo konkurencyjne. Polecam z czystym sumieniem, gdyby ktoś szukał kontaktu, to można ich znaleźć tu: https://www.facebook.com/homedepot.wroclaw?ref_type=bookmark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że w łazience plus są też wanny i kabiny :) a dodatkowo teraz jest też sierpniowa gazetka promocyjna i jest świetna promocja na zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną grohe za praktycznie połowę ceny sklepowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natet555
U mnie remont trwał kilka dni, nie wiem ile dokładnie ale coś koło tygodnia, także dość szybko się panowie uwinęli. To była ekipa, którą znalazłem na stronie www.lazienkaw10dni.pl . Oni robią wszystko – od projektu, poprzez doradztwo w wyborze materiałów, dostarczenie materiałów i wykonawstwo. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×