Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bon apetittta

Gdzie mozna zjesc dobrze i tanio w Lublinie???

Polecane posty

Gość bon apetittta

czekam na propozyje lublinian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje SiD sotto & dentii :D pizzerai,ale swietna.. na grodzkiej ;) hmm gdzie jeszcze, pycha salatki sa w Czeskich piwniach! i dobre jedzonko u cinczyka w Nowym Olimpie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chhooodzi
jak tak elegancko - to sielkso, anielsko jak po studencku - to na narutowicza byl kiedys bar wegetarianski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka jolka
bar d;la inteligentów na narutowicza zupa i 2 dnaie nie zaleznie pierogi czy schabowy tylko 12zł :D samo 2 danie 10:) nawet niezle smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon apetittta
ja moge polecic nirvane i pod strzechą...czekam na dalsze propozycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiacz 666
w restauracji al szama - zajebista szama oraz w boskiej spelunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizzeria Belamo Pizza na ul. Kościuszki jest takim miejscem. Mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sielsko anielsko nie polecam... co prawda jest tam fajnie, ciekawie, ale żarcie mają do bani :/ Sotto i Dentii polecam z czyściutkim sumieniem. Przepyszną pizzę też jadłam w restauracji na ul głębokiej niedaleko telepizzy ( nie polecam telepizzy). Nie wiem jak ta restauracja się nazywała, ale wiem że wchodziło się na górę ( tak jakby nad telepizzą tylko chyba bardziej po prawej str). Może ktoś tu będzie wiedział jak to się nazywa? Podają tam pizzę na drewnianych deskach :D jest przepyszna!! MNIAM! Dobra pizza jest jesz w Juseppe ( nie wiem jak się pisze ;P) niedaleko kina wyzwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismisia
jesli lubisz pizze to najlepsza wloska pizze ma la strega na czubach, pizza w dostawie zawsze goraca i przepyszna, duzo dodatkow ciasto cienkie jak w prawdziwej wloskiej pizzy. Dobre tez maja lassagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portito
Belamo Pizza jest nie tylko na Kościuszki, ale też na Jasnej. Rzeczywiście rodzajów pizzy mają bardzo dużo i całkiem tanio tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrro
dobra micha jest na długosza kolo stadionu lublinianki drewniana chatka nieznam nazwy ale mi smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgg
Ja z kolei polecam oregano. Fajna byla tez kiedys rozana czy jakos tak na slawinku. I hades. Uwielbiam tez la traviatte na chopina-tania i pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną pizzę mają w EUFORI na bursztynowej1, a dotego najtańsza w lublinie 2pizze za 27zł 32cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek439202
Witam ostatnio jadłem bardzo dobrą pizze w euforii była mega ostra ale gdzie indziej takiej nie dostaniecie no ta cena chyba najtaniej w lublinie maja gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22332
Witam jeśli mam szczerze polecić jakąś pizzerie to zdecydowanie to będzie euforia tanio i wyśmienite pizze mają a teraz nawet próbowałam ich nowej sałatki z buraczkami i dynią polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PUB U SZEWCA - PYCHA JEDZONKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ta pizzeria była dobra, nie musiałaby się reklamować w taki żałosny sposób. Omijajcie euforie z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nową smażalnie ryb Akwarium w Galerii Olimp :) smaczna i niedroga rybka plus świeże surówki robione na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koło olimpu, koło pizzerni jest takie "chinskie" żarcie bardzo dobrze, np kurczak w sosie jakims. Bardzo duże talerze poniżej 20zł. Można sie najesc:P Byłam nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chińczyk w olimpie średni, zrobiło sie tam jakoś taśmowo dobre są obiady w takiej stołówce za makro w bliskiej okolicy wordu zapomniałam jak się nazywa albo nie ma nazwy, ale naprawdę jakby zrobiła moja mama, wszystko tiptop, a schabowy wymiata sama takiego nie zrobię- panierka cienka chrupiąca i nie odpada! Lubię też jeść w tesco na orkana, jest tam od ponad roku Bistro gdzie na wagę sam sobie komponujesz danie. Lubię też north fish w plazie na lipowej bo tam też składniki na talerzu dobierasz sobie sam. Co do pizzy, od kiedy byłam we włoszech to już wszędzie jest jakaś nie taka i nie jem :-/ sama robię w domu lepszą ala neapilotańska na bardzo cienkim chrupiącym cieście ale ja mam szósty zmysł, nie każdy taką zrobi, hihuhihu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w spożywczym bochen chleba, kilogram kiełbasy słoik musztardy i słój ogórów do tego 2 piwa wydasz 50 zł ale się najesz! Ja ostatnio wydałem 40 zł w MC Donaldzie i głodny wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buda z kebabem na pólnocnej . Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mak się popsuł to fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim chętnym poznania nowej kuchni polecam Restaurację Amali przy ul. Chopina. Znajdziecie w niej tylko i wyłącznie tradycyjne dania syryjskie (w przeciwieństwie do orientalnych sieciówek). I nie jest drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama przez pewien czas mieszkałam w tym mieście i obskoczyłam praktycznie wszystkie pizzerie ;) Z tych lepszych mogę polecić Wam Sotto i Dente na przedmieściu, Bawarski na Racławickich oraz Pizza Omen w centrum. W Angelo też jest smacznie. A z domu najlepiej jest zamówić przez skubacza: http://www.skubacz.pl/pizza/lublin - na tej stronie jest pełne zestawienie pizzerii w mieście, Bardzo wygodne rozwiązanie, szybkie i wybierasz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maku jecie, jak tyle dobrych knajp jest? Hmm, to aż dziwne. Ja ostatnio wyjechałam trochę za Lublin, byłam z dzieckiem w zoo i tam jedkismy pyszne pierogi w Zamojskiej. Porcje spore, cena niska. No i wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas345
Dobrze wspominam obsługę w Calvados. Restauracja na Fabrycznej, robią różnego typu imprezy – dwie sale, klimatyzacja, parkiet, dobra kuchnia. Jak coś to na stronie www.restauracjacalvados.pl jest napisane co i jak, ile biorą, co w menu itd. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam restauracje syryjską AMALI przy ulicy Chopina 11 genialne jedzenie! Widać że szef kuchni wkłada w to całe serce. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×