Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magnolcia

Jak długo ćwiczyć??? Pomóżcie

Polecane posty

Jak długo dziennie ćwiczyć na stepperze na przykład by było widać efekty?? Bo ja mam wrażenie, że 15 minut dziennie nie wystarczy skoro tłuszcz jest spalany dopiero po 30minutach wysiłku... I co lepsze na cellulit i jednoczesne wyszczyplenie/ujędrnienie nóg całych, by nie rozbudowały się przy tym łydki?... Wioślarz? Stepper? Orbitrek?... Z góry dzięki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas cwiczyc 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, ja na stepperze chodziłam 20 minut po ćwiczeniach callanetics - tłuszczyk już zaczął się palić, więc chodzenie na steperze było najaktywniejsze. Jeśli nie chcesz callan - poćwicz cokolwiek przed steperem przez 30 minut :) Potem 15 minut wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lusiaaa
jak często tego Calana cwiczyła 20 kg w 2 miesiące to imponujące , az trudne do uwierzenia stosowałas jakąs dietę przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziękuję ;* Hmmm... nie mam jeszcze steppera a zamierzam kupić jak najszybciej. Nie chciałabym za drogo... może mogłybyscie znaleźć w internecie taki, który polecacie? na allegro może... Bo coprawda mogę wejść sama(już to robiłam) ale nie wiem który będzie odpowiedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolcia - kupuj jakikolwiek. Ja kupiłam w hipermarkecie za 120zł i służy mi już 5 lat. Byłam na diecie 1000 kcal. Przez pierwsze 2,5 tyg. łykałam Lindaxe, potem zrezygnowałam gdyż obwody spadły tylko o 1,5-2 cm a waga spadła o 6 kg (głównie woda, bo mierzyłam poziom tkanki tłuszczowej). Callan - na początku 3-4 razy w tygodniu - efekty widać od razu (po pierwszym tygodniu) :) - niewiarygodne ale prawdziwe. Z czasem ćwiczyłam 2 razy w tygodniu + siłownia. Dieta zbilansowana, zdrowa, bez głodówek. Od 1 kwietnia znowu schudłam, bo widzę po ciuchach, ale nie wiem ile. Ważę się 1 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam Twoje nogi i posladki po stepperze? ;) Ja się boję, że łydki zamiast nabrać kształtu i się ujędrnić jeszcze bardziej się rozbudują ;( Mam 38cm ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nogami jest taki problem - chudnął bardzo powoli. Wyrobiłam ładne mięśnie, ale tłuszczyk jeszcze je zakrywa. Pośladki - cudo :) Wysoko, jędrne, umięśnione. Ale to dzięki callanowi. Na steperze ćwiczyłam tylko paręnaście minut po callanie więc to chyba nie dzięki niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na łydki trzeba się rozciągać. Ponoć najlepsze rezultaty. A steper - jedne piszą, że steper rozbudowuje łydki, inne że odchudza. To kwestia odpowiedniej diety - poczytaj na sfd.pl Przy nieodpowiedniej - wyrabiasz mięśnie, przy dobrej - redukujesz tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady ;) Miło wiedzieć i samemu się przekonać, że są na kafeterii osoby życzliwe ;) choć niestety nie tylko na takie trafiam. Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) proszę koleżanko link do forum takiego trochę bardziej specjalistycznego. Poczytaj o diecie redukcyjnej i o diecie na rzeźbę :) www.sfd.pl/odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam radochę ;D ;D ;D ;D ;D Właśnie wróciłam z GoSportu ;D Kupiłam sobie stepper za 149zł. Przeceniony ze 199 ;) Oto zdjęcie: http://yfrog.com/2mdsc04085wj Myślicie, że dobry? ;) No to za radami idąc będę cwiczyć conajmniej 40 minut dziennie ;) Bardzo jestem ciekawa kiedy zobaczę efekty... hmmm(?) Właśnie popijam zieloną herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem spacer z koleżanką i wkońcu mój stepperek ;) Pomyślę też o tym callanetics i dorzucę hula hop na talię bo mam aż 78 cm : P ;D Dzięki wam za wszystkie rady i za życzliwość ;) Buziaki Lusiaaaaaaaa napisz 1 maja jak tam Twoja waga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×