Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deli28

mam fajne kombinezony polarowe polecam

Polecane posty

Gość kornelkowa mamaaa
no jagoda jest the best :D w dodatku analfabetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrs. Naughty Sexy Psychiatrist - allegro to nie dla ludzi z czasem, tylko z kasą ;) jak widze spodenki za 99zł to mi sie śmiać chce, bo ja za 99zł obkupiłabym małą do roczku :D a czas? raz w m-cu jadę na 3-4 godziny, Ola do teściowej a ja buszuje (mam w sumie 3 sprawdzone szmateksy) i biore zazwyczaj koło 50-100zł i nie dość że obkupuje dziecko, to jeszcze mi zawsze jakaś kiecka wpadnie, sweter, bluzka... jeszcze pare takich miechów i musze drugą szafe kupić :) no i trzeba przyznac że ubrana jest zawsze ładnie, na pewno nie wyglądam jak żul :P a allegro? ciuch za powiedzmy 40zł, przesyłka 10zł i mamy 50zł za jedną rzecz. dziecko będzie w tym 4-8 razy i jaka tu ekonomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa mamaaa
4sz4 super organizacja, rozniez uwazam ze nie oplaca sie kupowac nowych rzeczy na allegro, skukieneczka ogrodniczka uzywana 30zl smiech na sali a w lumpeksie 3zl lub na wage mozna jeszcze z czyms wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie macie lumpeksy. U mnie to zdzierają, w dniu dostawy jest 60 zł za kg! A potem to już nie opłaca się iśc, bo zostają same szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4sz4 podziwiam
a dzie takei lumpexy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×