Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Twój kawałek na dzisiejszy wieczór?

Polecane posty

yy no Myrus Ty znawca alkoholu nie wiesz co to jest :D Irish Cream ;) a slucham jakis dobijajacych smetow i pale swieczke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem znawcą alkoholu. ;) Można kochać kobietę, ale do momentu kiedy się jej naprawdę nie pozna. Z alkoholem jest tak samo. Prawdziwe znawstwo jest dane niewielu. Lubię piwo pozwala mi w miarę bezkonfliktowo brnąć przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrus a skoro juz tak piszemy to na Boze Narodzenie wyslalm ci e-mail zyczenia i nie dostalam podziękowań 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie ma takiego kawalka , zeby wyrazil gdzie ja to wszystko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie dotarło.. :o Nie mam zwyczaju nie odpowiadać na normalne maile. Dziękuję teraz.. lepiej późno niż wcale. ;P Jeśli ten mail dotarł w wigilie.. to mogłem być pijany.. a wtedy sam siebie nie ogarniam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kto Nie to miałem na myśli.. :D Zapuściłem se cos losowo z tego co mam na dysku.. i tego akurat nie mogę przestać słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba byla kartka z jakimis sexownymi kociakami w grudniu znowu cos ci przesle } O_O :P Trzymam za słowo pisane.. inaczej będę długo(gdzieś przez dwa dni) wypominał. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myrevin Czasami i mnie sie cos przyczepi , ale kurcze nie dzisiaj jak na zlosc wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×