Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsfdfd

Dzisiaj pierwszy raz się z nim przespałam i jestem załamana

Polecane posty

Gość arek1056
no tak masz racje.Bo dobry i udany sex to jest coś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkjhkhkh
tez to przerabialam, facet przystojny, kasiasty, zapatrzony we mnie jak w obrazek, jak doszlo do sexu.. nic nie poczulam, nawet nie wiedzialam czy jest we mnie,polozyl sie na mnie jak kloda, 5 ruchow, spocony .. skonczyl w srodku, a ja udawalam jak mi dobrze, po tym razie unikalam go jak ognia, drugi przypadek, jak poznalam mojego meza, byl tak zestresowany naszym pierwszym razem, ze mu w ogole stawac nie chcial, bal sie ze moja mama zaraz wejdzie do domu.widzialam strach w jego oczach, dalam jemu druga szanse i nie zaluje, jest super kochankiem i super mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
do normalny.No to może nie będzie aż tak źle.Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
to znaczy że wszystko będzie dobrze.Ale powiem tak.Że kasa to nie wszystko bo oprucz kasy trzeba jeszcze mieć muzg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
do Sylwia.Awiesz co koleżanko to może być też przyczyna.Bo akurat ja na to nie w padłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
a to też jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 123
do sdsfdfd. Widzę , że masz poważny problem. Rozumiem ze jest Ci z nim dobrze pod innymi względami niż seks. Jest miły, czuły , dobry, opiekuńczy, wymarzony partner, ale na sama myśl o kochaniu się z nim doprowadza Cie do płaczu. To jak sobie wyobrażasz dalsze z nim życie? Nie ukrywajmy, ze seks to ważna strona naszego życia, o ile dla niektórych nie najważniejsza. Proponuję, abyś zaaranżowała wspólny romantyczny wieczór we dwoje, wino, świece, kolacja i myślała bardzo pozytywnie o jego zakończeniu:-) Jeżeli Twoje starania spełzną na niczym, bedzie Ci z nim nadal źle w łóżku ,nie będziesz miała orgazmu, chyba sama będziesz umiała podjąć właściwa decyzję. I zabezpiecz się koniecznie dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak wsadzić mały ,żeby dobrze było? może boczkiem albo na jezdzca ciekawe co kamasutra mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 123
Na pocieszenie dodam, ze wielu mężczyzn ma problem "pierwszego razu". U nas kobiet, nie ma "urządzenia" które musi stać na baczność na każde zawołanie ;-), więc stres nie jest tak zauważalny jak u nich. A jeżeli partnerom zależy wzajemnie na sobie , to myśle że pierwsze zbliżenie jest zagadką i to bardzo stresującą dla każdego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
do kobieta.Masz całkowitą rację.Że będzie jej z nim źle w łóżku.Wiem to z własnego doświatczenia.Bo sam to prze żywałem z jedną z moich partnerek.A skończyło się to tak że się roz staliśmy.Więc bardzo dobrze mówisz koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 123
Uważam , że szkoda życia na zamartwianie się, że facet ma za małego siusiaka. W końcu to nie Twój siusiak ;-) Żyj i szukaj dalej , jesteś jeszcze bardzo młoda i Twoje dorosłe życie dopiero się zaczyna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
a ja słyszałem.Że mały jest właśnie dobry do analu.A dlatego że mniej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
nie wiem bo na kamasutrze się nieznam.Ale na jeźdcamoże było by najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
do kobieta123.Wiesz co.Ja jak miałem mieć ze swoją partnerką pierwsze zbliżenie to bałem się tego że nie wyjdzie mi.Ale teraz już w siebie wierze i wiem że nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
do kobieta123.Masz rację koleżanko.Ale małym siusiakiem też można kobiecie zrobić dobrze.A Ty jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 123
Tak Arku masz rację. Ale jak dziewczynie to nie odpowiada i ma ciągle o tym myśleć i się stresować to niech zrobi zdecydowany ruch bo szkoda nerwów i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
do kobieta 123.Wiesz co.Masz bardzo mądre wypowiedzi.I powiem Ci że jeszcze takich nie słyszałem.Powiedz mi czy możemy pogadać na priw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 123
Arku wysłałam Ci wiadomość na poczte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
to akurat wiem a czy masz jakieś materiały? bo bardzo chętnie bym sobie o tym po czytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
do normalny.Masz rację że to jest najlepiej.Ale co mają zrobić ci comają małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrti
dobry sex to 70%udanego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek1056
ja też tak uważam.I popieram to co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×