Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość Nikog Samonic
Zostałem sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Cóż i tak bywa... Przepisanka się ziści wtedy i tylko wtedy jeżeli się ziści.:D He... A miało być do 06:00. Miała być dobra zabawa... Ja się tak nie bawię, żeby ja sam...:pp Dobranoc i miłego dnia życzę... Ps. Zinterpretuj "przepisankę"...:D He, he, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizopies
Ta ich wojna ma się rozpocząć 23 listopada jednak, bo coś tam z kalendarzem juliańskim... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackhat
wojna za dwie godziny, bo na honolulu jeszcze środa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no i jak z ta Wojna? przysiegam,ze bylam pewna,ze nad ranem sie zaczyna,nie wiem co to za halas byl ale nie do opisania,serce bilo mi ze strachu,myslalam,ze zaraz zawalu dostane (btw slyszalam kiedys,ze w przypadku katastrofy lotniczej duza czesc ofiar umiera na zawal serca a nie ginie w zwiazku z obrazeniami),po plecach lecial mi zimny pot i...wtedy sie obudzilam :P Oslo,clear :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizno
Wiadomość z ostatniej chwili: wojna przesunięta na jutro, t.j. 12 listopada, na 20:00 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackhat
ta wanga janga czy jak jej tam zrobiła sobie z nas jaja, a teraz się śmieje jędza jedna, 6 metrów pod ziemią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar kane sie nie denerwuj,kazda okazja jest dobra zeby zrobic impreze w piwnicy,co mialam zapytac,czy wszyscy wstali i juz wytrzezwieli czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Ci sie chcialo czytac te 36 stron wstecz ale chyba juz od 5 sie impreza zaczela,no halo,halo,gdzie sie wszyscy podziali :O lal sie bimber,niekonczaca sie nigdy wodka,pewnie jakas przegryzka tez by sie znalazla.No ale cisza,no chyba,ze juz sie zaczelo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Ja poszedłem ostatni. Może niektórzy jeszcze śpią(?). Tak to jest na takich "mega" imprezach!!:D He, he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rayate
kolejna taka grubsza impra - 2012! coming soon :D dzień dobry a jakbyśmy się już nie widzieli dobry wieczór i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeyeyeyeyeyyeyeyejkaaaaaaaaaaa
Obama wczoraj zechciał rozpocząć wojnę z Iranem za pomocą wystrzelenia tej tajemniczej rakiety wczoraj rano o 9:00 naszego czasu, a to co zaobserwowali ludzie było udaremnieniem mu tego przez naszych braci Plejadian, którzy stacjonują nad nami swoimi statkami juz od dłuższego czasu! Nie udało im się dzięki temu rozpocząć wojny! Czyli nasze wizje zaczynają na prawdę się materializować :)) Nowa Ziemia się zaczyna!!!! http://www.youtube.com/watch?v=7UAeSsvHhTg&feature=share

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
opnia999 i Tobie dzień dobry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta33_33
Radość jednak jest chyba trochę przed wczesna, zobaczcie sobie na ta stronkę co podawaliście wcześniej http://trzecia-wojna-swiatowa.blogspot.com/ Wszyscy zapomnieli zwrócić uwagę według jakiego kalendarza powinno się odczytywać tą przepowiednie, my obecnie idziemy kalendarzem gregoriańskim ale w tamtych czasach w Bułgarii obowiązywał juliański!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilka1234567890
a ja się już ucieszyłam, że jesteśmy bezpieczni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banialuuuka
plejadianie nas uratuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Jolanta33_33 A któż tu się cieszy przedwcześnie? Po prostu są tacy ludzie, którzy nie wierzą we wszystko co im się "podstawi".;) "w tamtych czasach" - to znaczy kiedy dokładnie? Jaki to był rok/lata i gdzie jest na to dowód? He, he... A pisałem (kiedyś tam), że data zostanie zmieniona. Niektórzy ludzie robią dużo niepotrzebnego "szaszoru". Na co komu to? Nie wiem dlaczego tak wielu chce(?) wierzyć w rozpoczęcie III Wojny Światowej. Podobno "wiara czyni cuda", dlatego ja bym polecał troszkę rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
kisiel cytrynowy a jakżeby inaczej?:D Ja właśnie biorę się za gitarę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxalia
"Jolanta33_33 Radość jednak jest chyba trochę przed wczesna, zobaczcie sobie na ta stronkę co podawaliście wcześniej http://trzecia-wojna-swiatowa.blogspot.com/ Wszyscy zapomnieli zwrócić uwagę według jakiego kalendarza powinno się odczytywać tą przepowiednie, my obecnie idziemy kalendarzem gregoriańskim ale w tamtych czasach w Bułgarii obowiązywał juliański!!!" , Przyznam, że gdy czytałam te przepowiednie przed 10 to właśnie tak pomyślałam, że powinny być liczone według kalendarza juliańskiego a nie gregoriańskiego, przecież to logiczne, że Baba Vanga podawała daty według właśnie kalendarza juliańskiego, z resztą który do tej pory jest bardzo modny w Bułgarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikog lets get this party started :D wojny nie bedzie,to chyba oczywiste,ze zaden normalny czlowiek nie marzy po nochach o tym,ze wybuchnie bomba atomowa,ktora zmiecie 3/4 kuli ludzkosci z powierzchni ziemi,ale kazda okazja jest dobra,zeby pogadac o dupie maryni z fajnymi ludzmi :) jak tam Wam mija swieto Narodowe? u mnie dzis normalny dzien,wszyscy w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Święto? Już mi się dzisiaj to słowo o uszy obiło, a ja nie wiem o co chodzi.:D Raczej nie świętuję.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
A ja i tak w robocie bylam ^ ^ :) witam ponownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Hahah czytaliście ten blogspot (co tu jest wyzej link podany)? Normalnie się uśmiałam! :D Już się doczekac nie mogę jaka faza będzie przy grudniu 2012 roku ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
"nius" bueheheh padłam, faktycznie autor bloga to niezły dziennikarz ;-) Ale tak poważnie, teraz ci strachliwi bedą siedoszukiwać kalendarza majów, czerwców i innych lipców jak ta kolejna data zawiedzie ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Czytelniczkaaaa zgadzam się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×