Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

mówcie co chcecie ale chwilami się zastanawiałam, czy ta przepowiednia o wojnie się nie spełni, myślę raczej racjonalnie w życiu ale patrząc na wiele potwierdzonych przepowiedni Nostradamusa i innych wierzę, że coś w tym jest, że są ludzie, którzy mają pewne "zdolności". Jednakże cieszę się, że wojna im się nie udała:D nie wyobrażam sobie tego:-o broń biologiczna i w minutę nie ma całej Polski:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
I ja również przeczytałem ten obszerny (jak na to forum(?)) tekst i również się zgadzam z tymi słowami. Jeśli natomiast chodzi o Babę... to gdzieś czytałem, że jakieś jest "przepowiednie" się ziściły. Zdaje się że coś jest o niej na Wiki. Ja osobiście nie wierzę w takie spełniające się przepowiednie. Moim zdaniem takie przypadki to duże zbiegi okoliczności (dosłownie tak jak w grze w Lotto - szóstka może się zdarzyć - he, he.;) ) i wykalkulowana (na maksa) interpretacja danych treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
...jakieś jej "przepowiednie" się... // Poprawiłem błąd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Eliza_43_
No właśnie Baba Vanga przepowiedziała bardzo dużo i to właśnie nie raz z dokładnością co do dnia. Zastanawiacie się dlaczego nikt nie pomyślał o tym przez 10.11.2010r. Bo nikt tak naprawdę nie pomyślał o tym, że wypadało by sprawdzić jaki wtedy był używany kalendarz, jak do tego miała się religia, ciężko jest zdobyć takie informacje nie znając języka bułgarskiego czy jakiegoś innego bałkańskiego. Wyobraźcie sobie ile musieli by się np. naszukać Niemcy, gdy chcieli znaleźć coś o jakimś Polskim jasnowidzu. To nie jest tak hop-skok i już. Wszyscy myśleli, że będzie to normalnie w kalendarzu 10, dopiero jak się tego dnia nic specjalnego nie zdarzyło, zaczęto się zastanawiać dlaczego? I tym sposobem odkryli, że wtedy w Bułgarii obowiązywał kalendarz juliański. Druga wersja, może też być taka, że po prostu nie wiedzieli, według którego kalendarza mogły być datowania wydarzeń i wybrali na wszelki wypadek ta wcześniejszą. Trzecia wersja może oczywiście też zakładać, iż tym razem Baba Vanga się pomyliła, być może tylko jeśli chodzi o datę, bo jaką mamy pewność, że jutro, za kilka dni i tak dalej III wojna światowa nie wybuchnie? Tak naprawdę aby stwierdzić, jak to było datowane, trzeba by było doszukać się informacji według jakiego kalendarza Baba Vanga przepowiedziała dokładną datę dojścia do władzy Adolfa Hitlera, lecz jest to raczej nie możliwe, bo z tego okresu ciężko o jakiejś szersze informacje. A Baba Vanga, przewidziała naprawdę bardzo dużo rzeczy, z resztą jak Wy sobie to wyobrażacie? Przecież gdyby to były jakieś wymyślone rzeczy po danych zdarzeniach, to gdy jeszcze żyła nie odwiedziło by ją tyle osób, nie raz osób bardzo sławnych i ważnych na arenie światowej, czy pisali by o niej w gazetach, robili programy w TV? No zastanówcie się... Mnie najbardziej martwi to, że o III wojnie światowej mówi bardzo dużo jasnowidzów :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sluchaj ta informacja nie jest tylko w polskich i bulgarskich zrodlach "znawcy" mieli sporo czasu aby dopatrzec sie szczegolow... A co do Wangi i Nostradamusa oboje niby wielcy jasnowidzowie wiec jeden sie myli 1 mowi o koncu swiata 2012 a drugi w 5000 iles tam, a przepowiednie nostradamusa tez sie sprawdzalyy ponoc i komu wierzyc? A tak wgl kurde a co robic jak okarze sie ze bedzie ta 3 wojna ? Co robic?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Eliza_43_
Nostradamus mówi coś o 2012? No proszę Cię... Widzę, że mało wiesz na temat tych wszystkich przepowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
A o której Wojnie Światowej mają mówić media, "jasnowidzowie" i inni..? Przecież pierwsza i druga Wojna Światowa już była, a czwarta nie ma prawa odbyć się bez trzeciej. Są tylko dwie możliwości: 1. III Wojna Światowa będzie 2. III Wojny Światowej nie będzie A jaka będzie przyszłość? To jest zależne od Was - ludzi. Że się niebywale "inteligentnie" wyrażę. - Po co wciąż n.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć o tym samym? Normalnie jak ze s.r.a.c.z.k.ą! Zaraz się przyczepię Wielkiej Baby Vangi! - Zobaczycie! Szczeny wam - tym siewcom paniki - opadną! Bo już mam szczerze dość tego nieustannego siania paniki... A jak!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrącę się, na chwile.......
Dokładnie, Nostradamus akurat nic nie przepowiadał o końcu świata 2012!!!! O końcu świata 2012... A Baba Vanga, no cóż, nie da się zaprzeczyć, przewidziała bardzo dużo i nie ma co tu tego podważać. A ja mam pytanko, wy ogólnie nie wierzycie w przepowiednie, jasnowidzenie, czy akurat w przepowiednie Baby Vangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze tacy terrorysci tego nie wiedza. Ja wyobrazam sobie terrorystow jak ludzi nie znajacych litosci ludzi otumanionych ktorzy musza zabijac... to tego dochodza inne kraje. Nie ma bardziej humanitarnego sposobu na rozwiazanie konfiktow? No ku*** mac przemoc do niczego nie prowadzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Jeszcze raz powtarzam: Przepowiednie i wróżby to kwestia interpretacji, INTERPRETACJI! Pamiętacie przepowiednie Nostradamusa o żelaznym ptaku, który na zawsze rozdzieli dwóch braci? Gdy padły wieże WTC mówiono, że to tego właśnie dotyczy przepowiednia. Mówiono tak do czasu katastrofy Tupolewa! Powtarzam: INTERPRETACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej przepowiedni akurat tak ale jak mozna inaczej zinterpretowac przepowiednie o 3 wojnie? I tych wszystkich datach to 5000 roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Ja Ci powiem jak: SF :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrącę się, na chwile.......
Czytelniczko, a co więc powiesz o Panie Krzysztofie Jackowskim? Też kwestia interpretacji?????????? Udowodnił nie raz, że ma dar i zdolności jasnowidzenia, są na to dokumenty, dowody itd. Bywało tak, że pomagał policji jak i rodzinom zaginionych osób. Przewidział dokładną datę kryzysu bankowego, nie finansowego tylko bankowego, - dokładną!!!! Powiedział jak się nie mylę długo przed wyborami prezydenckimi, że ani Pan Lech K. ani Pan Donald T. nie będą startowali w wyborach prezydenckich, co wtedy to było po prostu nie realne!!!!!! Oczywiście to się sprawdziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Zbieg okoliczności! ;-) Poza tym, widziałeś/łaś te dowody na oczy, czy tylko jakieś zapisane strony jakichś dokumentów w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrącę się, na chwile.......
Na oficjalnej stronie Pana Krzysztofa, są skany oficjalnych podziękowań, dokumentów, skany artykułów w gazetach i tak dalej... Oczywiście dalej możesz nie wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
I Pan Krzysztof twierdzi, że wojna będzie, 10 listopada, wedle portugalskiego kalendarza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrącę się, na chwile.......
Nie... Ale w jednym z wywiadów w TV (jak się nie mylę) mówił też o wielkiej zbliżającej się wojnie... Przykład Pana Krzysztofa, podałem jako dowód, że jasnowidzenie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Och, ale ja nie twierdzę, że jest nie możliwe. Sama czasem bawię się tarotem ,a moja matka to definitywnie jest czarownicą :) Ja tylko twierdzę, że to kwestia interpretacji. Swoją drogą Pan Krzysztof musi mieć dobrego GPS'a mentalnego, że tak dokładne daty widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtrącę się, na chwile.......
:) No, każdy ma swoje zdanie i w ogóle. :) Bądźmy jednak obiektywni :) Uciekam już, dobranoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Ja również uciekam, jak tylko dokończę sprawdzanie tekstu, co to i przeszkadzasz go sprawdzać :) Pozdrawiam i dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Mi* przeszkadzasz - zjadłam literę, chyba głodna jestem ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verciaaaaaaaaaaaaaaa
Hej, mógłby ktoś podać link do tej stronki o III wojnie światowej, chciałam sobie poczytać ta stronkę, a zapomniałam adresu stronki. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipmatrix7
A wydaje mi sie że ktoś kur** o jednym zapomniał... Jakim sposobem niby ma się odbyć wojna według kalendarza juliańskiego? Skoro Ta baba jaga potrafiła przepowiedzieć kiedy będzie wojna to chyba wzięła pod uwagę to że zmieni sie kalendarz i podała datę według aktualnego!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga_32_
"A wydaje mi sie że ktoś kur** o jednym zapomniał... Jakim sposobem niby ma się odbyć wojna według kalendarza juliańskiego? Skoro Ta baba jaga potrafiła przepowiedzieć kiedy będzie wojna to chyba wzięła pod uwagę to że zmieni sie kalendarz i podała datę według aktualnego!!?? " Wizja to nie jest "od tak sobie" nie jest napisana jasno na papierze, trudno o to aby miała wizję dotyczącą III wojny światowej i do tego jeszcze wizje dotyczącą rodzaju kalendarza w danym okresie, z resztą kalendarz juliański do dziś jest przez nie których uznawany, z zwłaszcza tam w krajach bałkańskich. "Verciaaaaaaaaaaaaaaa Hej, mógłby ktoś podać link do tej stronki o III wojnie światowej, chciałam sobie poczytać ta stronkę, a zapomniałam adresu stronki. Z góry dzięki " Proszę bardzo http://trzecia-wojna-swiatowa.blogspot.com/ Też właśnie ją czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Przyszedł czas na mnie...:D Uważajcie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Wiem, wiem. Niektórzy już o tym pisali... A więc - jak pisałem, tak robię - przyszedł czas, żeby się przyczepić. Właściwie to nie czepiam się Pani "jasnowidz" Wangeliji (Vangi, czy też Wangi), a tych, którzy wciąż sieją panikę i niebywale uparcie dążą do zmiany "prawdziwej daty" rozpoczęcia "przepowiedzianej" III Wojny Światowej. Cytat 1: "Przypisuje się jej przepowiedzenie upadku imperium sowieckiego, katastrofę w Czarnobylu, zwycięstwo Borysa Jelcyna w wyborach, dojście do władzy Hitlera i początek II Wojny Światowej,..." Cytat 2: "...bezbłędnie przewidziała upadek Związku Radzieckiego, katastrofę w Czarnobylu czy zwycięstwo Borysa Jelcyna w wyborach. bezbłędnie określiła datę dojścia do władzy Hitlera i początek II Wojny Światowej..." Jak widzimy, przypisuje się jej, iż przepowiadała "bezbłędnie". Co to oznacza? Że owa Pani wyjawiła nam daty tychże zdarzeń. A jakie są daty tych zdarzeń i jaki w tym czasie obowiązywał ogólnie przyjęty kalendarz? Sprawdźmy to. Wydarzenia (tylko nieliczne): 1. Upadek ZSRR - 26 grudnia 1991 2. Katastrofa w Czarnobylu - 26 kwietnia 1886 3. Borys Jelcyn - 10 lipca 1991 4. Adolf Hitler - 2 sierpnia 1934 5. II Wojna Światowa - 1 września 1939 A teraz zgadnijcie drodzy Państwo, według jakiego kalendarza zostały "przepowiedziane" te i nie tylko te wydarzenia. Wszystko to wydarzyło się według kalendarza gregoriańskiego! Niespodzianka, co?! Źródła, na których się opierałem: =============================== Odnośnie do Baby Vangi i jej przepowiedni: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wanga#Praca http://iluminaci.pl/proroctwa/przepowiednie-jasnowidzacej-wangi Odnośnie do wydarzeń: http://pl.wikipedia.org/wiki/ZSRR http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarnobyl#Katastrofa_atomowa http://pl.wikipedia.org/wiki/Borys_Jelcyn http://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler http://pl.wikipedia.org/wiki/II_wojna_%C5%9Bwiatowa Odnośnie do kalendarza: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_gregoria%C5%84ski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
A teraz tak sobie pomyślałem - co z tą piwnicą?:D Dla ciekawskich - Kto wie o co chodzi, ten wie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Co z tego, że wtedy panował już kalendarz gregorjański, skąd wiesz według jakiego kalendarza były napisane daty? Może było właśnie tak, że było napisana data taka i taka i każdy wiedział, że trzeba ją przeliczyć na kalendarz gregoriański. Przecież mogły być datowane kalendarzem juliańskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra moze juz nie klocmy sie o date, kalendarz itp. Wszedzie pisze o listopadzie nie o 10 ani 23, nie tylko Wanga podala listopad jako okres wojny lecz inni jasnowidzowie tez, co na to powiecie? Co jezeli wojna zacznie sie np. 27 lub jutro hm? Nie tylko jedna osoba powiedziala o tej wojnie. Czekam na wasze opinie mam nadzieje ze ktoras mnie uspokoi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkaaaa
Jakby każdy wiedział, że trzeba przeliczać na gregorianski to by WP nie podawała dwa dni przed datą tej wiadomości, tylko w przeliczeniu, wiec albo nie każdy wie, albo data minęła i trza sobie dać z tym spokój ;) Poza tym kto wie, czy ona nie podała daty trzynaście dni wcześniej i ktoś jej właśnie nie przeliczył na gregoriański i wyszło 10 listopada ? Nie siejcie już paniki, jak nie macie co siać to polecam siać dobry weekendowy humor. Nie ryjcie ludziom psychiki, bo już pewnie co poniektórzy są na środkach uspokajających. MIlego piątko i pozdrawiam weekendowo, uciekając do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×