Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca2
PANIE MARSZAŁKU, czy nie uważa Pan, że jest coś bezgranicznie smutnego w fakcie, iż kandydat do najwyższego urzędu w państwie ma do zaoferowania wyborcom opowiastki o dacie urodzin (na którą wszak nie miał Pan żadnego wpływu), tudzież rzewliwe opowieści biograficzne. A jaką ma Pan wizję Polski?! Żadną. Cały czas wykazuje Pan żenującą miałkośc intelektualną i moralną (jest to dla mnie niemiłym zaskoczeniem). W związku z tym mam prośbę: proszę zrezygnować z kandydowania. By żyło się lepiej. Nie tylko przekrętasom z PO. dobrze ktos to na forum napisal :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ctrl+c & ctrl+v? Ależ pomarańczko napływowa... No i nie doczekałem się odpowiedzi odnośnie p. Putry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając wawcię, z uporem wierzę w inteligencję Polaków. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko napływowa. Twoją napływowość właśnie udowadniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Jak to jest, że "prawdziwi" Polacy nie potrafią się wysłowić po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając wawcię, z uporem wierzę w inteligencję Polaków. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, wiesz jak czasem cywilizacja może zaskoczyć. Tyle lat do sławojki, a tu toaleta z przyciskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, już wiem. Tekst o spuszczaniu wody pomarańczka napływowa zaczerpnęła z innego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I centralne ogrzewanie zamiast pieca w poniemieckiej wsi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz ale widze ze zadne argumenty do was nie docieraja i z dyskusji beda nici:P:Pchyba wole juz ogladac tv:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej poradzieckiej Anouk. Poniemiecka miała wyższy status :) No cóż, nie obarczajmy pomarańczowego interlokutora krzywdami dzieciństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś nie czyta dokładnie, znalazłoby się jeszcze parę fajnych prawicowych nicków do scharakteryzowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Maaagdalenka Ale napisz później, co tam u ojca dyrektora zobaczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, co ciekawe. Ktoś tu się uważa za prawicę. Z tym całym socjalizmem w tle :) To dopiero zagadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEwO powiedz mi lepiej dlaczego chcesz zaglosowac na jamaice ?:P:P wygladasz na inteligentnego, w przeciwienstwie do takiego shatyna, a io tak chcesz taka GAFE walnac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeW, nie bądźmy nudni, to już było. Odfajkowane. Mnie raczej zastanawia wizja liczby dzieci wśród zwolenników JarKacza? Przecież sam PiS jest w deklaracjach bardzo prorodzinny. Chce dużej dzietności. Od takiej jak u Komorowskiego. Mama w domu. Nawet patrząc na pozycję kobietw PiS jest ona stonowana i anielska, on wielkich dzieł jest oczywiście Jarosław, Lipiński, Bielan, Ziobro, Kamiński. Były dwie postacie czołowe w sferze finansów i gospodarki, niestety obie nie żyją. I jest jeszcze Asia Kluzik-Rostkowska, do niedawna specjalizowała się w polityce społecznej, obecnie jest od wszystkiego, bo szefuje sztabowi. I ma zamiar łagodzić obraz PiS. Już raz tę rolę pełniła, tylko wtedy była anielska trójca. No i mamy Panią Kempę. Ona niby bojowniczka, wojowniczka, ale walczy o sprawy mało istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mi zjadło w WeWo, sorry. Widzę, że na tym punkcie jesteś czuły, to się poprawiam;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, też mi szkoda Aleksandry. Szczególnie że miałem zaszczyt znać osobiście. No i zostały popłuczyny. Plus przemiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczba dzieci nie ma nic wspolnego z pogladami politycznymi, ale z mozliwosciami intelektualnymi i finansowymi......jak kogos stac na wychowanie 11dzieci, to niech sobie ma, pod warunkiem ze sie przy tym nie zapusci jak dziadowski bicz ......:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ma, Magdalenko, ma, z przekonaniami religijnymi i politycznymi. Jest dość silna korelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Maaagdalenka To ile planujesz? I nadal nie otrzymałem odpowiedzi, jak to jest z myśliwcami chińskimi i arabskimi, o Francuzach nie wspominając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to podobno jest problem z liniowymi pilotami Air France na lotniskach, szczególnie jak lądują w Ameryce PŁd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam ze jedynym obowiazujacym jezykiem do komunikowania sie w lotnictwie jest angielski i nie ma znaczenia cy to chinczyk czy nie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×