Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

@Maaagdalenka I jak tam? Sprawdziłaś tych chińskich pilotów wojskowych? Gadają po anglijskomu? A co z Francuzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk a gdzie ten kiepski zart?:P:P kiepski zart to ja czytalam na jakims forum i to brzamialo mniej wiecej tak...'zone mial jakby szesc zon mial.....etc:P:P Anouk spojrz lepiej na moja stopke:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem akcji z penisem, ale wprawa w tym względzie u takiego kandydata się liczy na pewno. Czegoś sie nauczył pan Bronek od swojego przyjaciela Janka P, który mu jak widać skutecznie pomaga w zdobywania umiejętności wszelakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Maaagdalenka Nie muszę. Tak jak paru innych języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on-warszawa wyobraz sobie zeby z takimi transparentami 'witamy przyjaciela putina' i sztucznym penisem przywitano Kaczynskiego......nie musze chyba pisac co by sie wtedy w polszu dzialo:P:P temat walkowano by wzdluz i w poprzek przez kilka dni, a tak cisza.....i gdyby nie YT i amatorskie filmy do niego wrzucone to nikt by sie o tym nie dowiedzial...takie to sa obiektywne media w PL...a i jeszcze to jest wazne, ze koles, ktory rzucil penisem w drogiego Bronka to sympatyk 'po':D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WewO przyda Ci sie:P:P oby nie:( ale nigdy nic nie wiadomo.......jak sie przy wyborach wydarzy jakas POmylka to ruski bedzie potrzebny podczas panowania Bronka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomiano o tym w Metrze agorowym w małej notatce- stąd prawdę mówiąc wiem- bo mało ostatnio oglądam TV. Londyn okazał się troche mniej przyjazny niż 3 lata temu- to dobrze- bo kopia pary Putn-Miedwiediew w Polsce jest niepotrzebna. Trzymaj się Maaagdalenko- 🌼 bo musze kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Maaagdalenka Coś w klawisze nie trafiasz :) Jestem (jak już) WeWo, nie wEwO, WewO itd. Może czas się przewietrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
wewo swoja polityka milosci zabija ten topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia :) Bronislaw K. zapamieta londynska przygode do konca zycia:D:D zaraz po tym incydencie jego sztab zapowiedzial, ze kandydat nie odwiedzi juz innej polonii.......z braku czasu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wybaczyć wielokrotnie zbanowana pomarańczko. Nie stosuję metod Tobie tożsamych. Ale fakt. Czytając Twoje wpisy, przypominają mi się wiejskie zabawy ze sztachetami. Skąd więc stolica w nicku? Napływ? Gratuluję awansu społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
naplynac to mozesz ty raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w ogole mozna rozmawiac merytorycznosci kandydata 'po'? skoro jedno wyklucza drugie:P:P bardzo ladnie podsumowala komorowskiego profesor Staniszkic, mowiac o n im, ze jest BEZNADZIEJNY:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WeWo, właśnie dlatego, że mnie tak to ubawiło, co Poncyliusz powiedział, wkleiłam tutaj linka do filmiku z wypowiedzią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie muszę napływać. No tak. Prof. Staniszkis. Wyrocznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
nie wyrocznia jest profesor smiec bartoszewski palikot i niesiolowski to sa prawdziwe wyrocznie :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zadymiarz, Ty zadymiarz, damy czadu. :P A swoją drogą podziwiam żonę Komorowskiego za wychowanie piątki dzieci. Została przez to w domu, ale piątka to wielki trud. Co teraz ma takie a nie inne konsekwencje dla Komorowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wEWo, Anouk normalnie jakbym czytala wypociny z jakiegos ciemnogrodu:P:P dla Jaroslawa Kaczynskiego DOM to POLSKA, DZIECI to POLACY, a dab ostatnio tez posadzil.........powinniscie byc bardziej otwarci na swiat i ludzi, wyzbadzcie sie tych kompleksow w ktore wepchnela was platforma:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
jak sie jest debilem i plodzi 5 dzieci to nie nasza wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Maaagdalenka dalej nie trafiasz... :) Pomarańczko. Ciekawe ilu ludziom w twarz to powiesz, co tutaj. Nawet nie można mówić o poziomie :) Ale, ale... jak to p. prezes mówił? Siedzący w necie przy piwie i oglądający treści nieobyczajne... Czyżby pomarańczka się zaliczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego, że nie napłynąłeś, to się akurat domyślam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą podziwiam żonę Komorowskiego za wychowanie piątki dzieci.Została przez to w domu, ale piątka to wielki trud. Co teraz ma takie a nie inne konsekwencje dla Komorowskiego...]wiesz co Ci powiem Anouk, ze dla lenia kazda wymowka jest dobra:P:P moja mama co prawda nie ma 5dzieci tylko 3, ale wyglada jakby byla wnuczka pani Komorowskiej, to nie sztuka narodzic gromade dzieci ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obraziłeś moich dziadków. Wawciu, ale Ty tego nie jesteś w stanie pojąć. Część ludzi stać na dużo dzieci, tyle tylko, że posiadanie licznej gromadki zmusza kobietę do zostania w domu. Lub powrotu po wielu, wielu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację sztuka je wychować, wielu mamom forumowiczom sztuka ta nie wyszła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×