Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość postanawiającaaaaa
germanotta ta stara pudernica dawno kootasa nie miała miedzy nogami i na łeb jej padło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat z JKM 20:00 - 20:45 chat.korwin-mikke.pl Prawo - a obyczaje Audycja w Kontestacji 21:00 www.kontestacja.com Jak przygotować się na "bankructwo" Polski? Poprowadzi Marcin "Hugo" Kosiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano trochę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co biega tej
germanotcie? :classic_cool: Żadnych antybiotyków. Jestem parę miesięcy po punkcji zatok, tp pewnie przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pałętam się nigdzie
nie mam okrycia zimowego. Dzisiaj to do mnie dotarło, jak wyskoczyłam po fajki w bluzie z kapturem, a wszyscy wokół byli pozawijani w chooy wie co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniemam, że ta kaczka to Jaro
? :classic_cool: A Mr. Kuler i Myrewin to gdzie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach pomyśleć
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach pomyśleć
:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada dalej. Od rańca, zaczęło podobno koło szóstej i śnieży, śnieży, śnieży... Najgorszy jest lód pod śniegiem na ulicach, ja z rano wyjechałam, przyspieszam raz i drugi i w sumie nie jest źle;) A jak zahamowałam:D:D:D:D:D:D moje auto miało pęd:D:D:D:D Na szczęście to był rozruch testowy:P I na lód nie poradzą nawet super oponki:(:( ze śniegiem i lodem w nazwie. Mbankowi się udało, bo przykryła go zima i wiki-wycieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Przychodzi Kaczyński na kolejną - niewiedzieć już którą - wizytę do seksuologa . Ten patrzy na niego i zatroskanym głosem mówi : - oj , Panie Jarosławie , Panie Jarosławie , kiedy podczas ostatniej wizyty usilnie namawiałem Pana , żeby Pan się postarał i przynajmniej ze dwie wypierdolił to znowu Pan mnie niezrozumiał ... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, u was sypie najbardziej
z tego co widziałam w tv :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkiem z hotfilea
Dexter jest mega mega wykurrwisty w chooy. Z sezonu na sezon wydaje się być coraz słabszym, ale zawsze dwa końcowe epizody miażdżą w taki sposób, że widz zapomina o reszcie :classic_cool: Poza tym, Michael C. Hall, powracający do zdrowia, jest że tak powiem, do schrupania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkiem z hotfilea
Zupełna powaga, wciągający serial kryminalny, niebanalne postacie (jeśli się zdecydujesz, Masuka szczególnie do Ciebie dotrze :classic_cool:), fajna, wartka akcja, trochę naciągana warstwa psychologiczna, ale to jest do wycięcia w porównaniu z resztą. Dwa pierwsze sezony wbijają w glebę, trzeci jest taki se, ale warto obejrzeć ze względu na czwarty, miażdżący pod każdym względem (dwa Złote Globy dla Dextera i Johna Lithgowa _ Trinity), a końcówka, masakruje. Więc kurrwa polecam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyczne seriale
skończyły się na odejściu Douga Rossa z E.R. :classic_cool: Cała reszta to kpina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa, Kovacz, co kręcił z Abby
pamiętamy :classic_cool: Tylko, że on jakiś nieogarnięty był z deka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carter też byl niezły
takie niewiniątko :classic_cool: i też kręcił z Abby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross z personelu kręcił tylko
z Caroll, która zresztą później powiła mu bliźniaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam Kovacz
Ross był chamski, miał tiki szyjne i ustne, był mega cyniczny i sexowny :classic_cool: Takiego Clooney'a chcę zapamiętać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abby zostala lekarką
Caroll wyjechała, bo się jej nie ułożyło z Dougiem :classic_cool: A później nie wiem, co było, bo śledziłam do czasu wypadu Cartera na misję ONZ, czy jakoś tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj, bo coś kminię
przywiózł móżynę ze sobą, ona zacionżyła, poroniła, jego babcia umarła, coś takiego. Ale może mi się pieprzyć, bo to leciało parę lat temu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie kojarzę
ale w ostatnim sezonie ponoć pojawił się Clooney :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko to bajka
:classic_cool: Dobra, fervexik i lulu. Dobrej nocy 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn rozstał się z kobietą, z którą był bodajże dwa lata.. nie bardzo chciał ze mną o tym gadać przez telefon.. "spotkamy się to pogadamy".. hmm... nie znam zatem powodów itd. Sprawiał wrażenie przybitego..mam cichą nadzieję że świat przez to nie zwalił mu się na łeb. No kurva nic nie wiem.. :o Muszę się uzbroić w cierpliwość. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×