Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość seba78
nie martw sie, szczeniak jeszcze znajdzie nie jedną du-pę do posuwania, chyba ze chcesz koniecznie zostac juz dziadkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam.. ja to wszystko wiem.. mam ponad 40 lat. Sam nie jedno przeżyłem. Chodzi o to że jestem daleko i mogę wesprzeć tylko duchowo. Nie wydaje mi się że się poprzytykali.. dwa dni nie mogłem się z nim skontaktować, gdzieś pił jak się okazuje.. więc to nie zwykła sprzeczka a rozstanie, przynajmniej on jest o tym przekonany. Kobiety bywają przewrotne ale z tą widziałem się raptem z dwa razy więc kompletnie jej nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze(no często) mawiam że wolę się spocić niż zmarznąć. Zimę lubiłem dopóki byłem dzieckiem, sanki wojny na śnieżki czy lepienie bałwanów. Teraz traktuję ją jak zbędny dopust Boży. :P Ale daleko mi do uczucia nienawiści, to też z wiekiem mija. Człowiek chętniej przyjmuje rzeczy na które nie ma wpływu. "To twój bunt przemija a nie ty". O muszę znaleźć tą piosenkę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ „Panie, daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę, daj mi cierpliwość,abym zniósł to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Fredrich Christoph Oetinger } Często to sobie powtarzam i równie często o tym zapominam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć gołombeczki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zdecydowanie wolę lato, ale tak jak napisałem uczucie nienawiści do innych pór roku mija. Tak działa natura, tu bunt nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopsze, psze pani
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, bliżej Ci do
człowieka - ciacha :classic_cool: Tak jakaś fanka o Tobie pisała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunt ma sens jeśli może coś zmienić. W przeciwnym wypadku człowiek jest narażony na wizerunek oszołoma. ;) Poza tym nienawiść to niszczące uczucie. :classic_cool: Tia... a o ciachu pewno napisał ktoś kto mnie nie widział. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Jeżeli wersja agenta Tomka jest prawdziwa, tworzy to mało wesoły obraz elit - tych politycznych jak i "rozrywkowych", które telewizje promują jako gwiazdy, gazety zapraszają na wywiady o życiu, wysłuchują z powagą. } Ciekawe, ja żeby mieć mniej więcej taki obraz polskich elit nie musiałem tego przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie.. tupet to jest często niezbędny warunek by się dostać do elit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu kupiłem(bo już musiałem) nową lodówkę. Rachunki za prąd dostałem o połowę mniejsze. Czy to możliwe że ta stara rosyjska lodówka tyle żarła prądu. Pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kolega robił na naszym
terenie Sawickiej kampanię wyborczą. W tamtym czasie weszła w układ z pewnym wpływowym samorządowcem; stawką miały być wysokie miejsca na listach wyborczych w wyborach samorządowych w następnym roku. Oczywiście, nic z tego wszystkiego nie wyszło, ludzi od kampanii zrobiła w chooya i urwała z nimi kontakt, kiedy dostała fotel w Sejmie. I rzeczywiście, za wszystko obwiniła Scheta, który tez miał tu swoje interesy. Zmierzam do tego, że od czterech lat czekam na odpowiedź z biura poselskiego pana Schetyny i chooy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zużycie prądu podają podajże w amperach, na każdym urządzeniu jest to gdzieś podane.. trzeba się przyjrzeć laptopowi czy komputerowi. Choć w przypadku komputerów nie da się tego jednoznacznie określić dwa identyczne będą zużywać rożnie, zależnie od użytkowania. itd, itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zależy mi ani ani
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stacjonarny ok. 150 W, bardziej wypaśny z mocną grafiką 200 W, a nawet sporo więcej. Monitor kineskopowy ok. 50-80 W, LCD przeważnie są oszczędniejsze. Niektóre potarfią zadowolić się mniej niż połową, np. mój DELL ma aż 24 cale a bierze tylko 20 W :classic_cool: Lapy poniżej 100 W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz że 20W? Patrzyłem w sklepie wszędzie pobór prądu podany w amperach jest. Wiem że można przeliczyć, tak się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i taka uwaga co do wczorajszego dnia. Ja jeżdżę autobusem akurat tam gdzie nie buspasów. Ale kolega, mi mówił że wczoraj buspasy normalnie były zajęte przez osobowe samochody. Więc autobusy normalnie stały w korkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie znam się za dobrze na hardwarze. To może być też wiatraczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatraczek tańszy od reszty, ja bym zaniósł do serwisu. Poza tym jeśli to pyka dysk twardy też nie bezpiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pykanie to pewnie bios
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:07 Myrevin A skąd wiesz że 20W?" no w sumie nie wiem ile rzeczywiście bierze, bo nie mierzyłem, ale wg danych technicznych z instrukcji obsługi pobiera 20 W. 10:15 otulona_snem w jednym z laptopow(acer okolo 6 letni), cos"pyka" co jakis czas, podejrzewam ze to twardziel,czy to cos groznego?" Najprawdopodobniej twardziel, nic innego raczej nie może pykać, wentylator ewentualnie. a jeżeli twardziel, to jest bardzo źle, mechanika siada i jego dni są policzone. Jak najszybciej zrób kopię zapasową najważniejszych danych i przygotuj się na wydatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×