Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość mi też pykał i pykał
wystarczyło pozmieniać jakieś ustawienia w biosie i śmiga. Śmigał, znaczy, bo przez Tap Madl na vod.onet.pl się spsuł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie chce mi się wierzyć w 20W przy 24 calach.. ale jak pisałem nie znam się za bardzo.. bliższe prawdy byłby 200W ale.. mogę w końcu czegoś nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw jaki ma amperaż podany... mój monitor w pracy, który mam teraz przed oczami ma 0,7 A. Czyli żeby wyliczyć W trzeba ampery pomnożyć przez volty.. tylko jakie są wolty które on zużywa to nie wiem. Jeśli pomnożyć to przez 220V to da nam 154W, ale one mają w środku transformatory więc nie wiem przez ile to pomnożyć.. jeśli 12V to daje 8W .. też to nie wygląda wiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedem lat pracowałem w warsztacie samochodowym montujący alarmy, radia i inne takie pierdoły więc trochę się znam, trochę.. no i minęło od tego czasu już trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mamusiu, mam już 16 lat, czy mogę zacząć nosić stanik? - Nie zawracaj mi teraz głowy Andrzejku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani zadała dzieciom ułożenie zdań z użyciem słowa 'Prawdopodobnie'. Dzieci napisały historyjki typu: 'idzie zima, prawdopodobnie spadnie śnieg'. Jasio oczywiście wymyślił coś innego: - 'Moja starsza siostra bierze lekcje fortepianu. Ostatnio, jak przyszedł do niej nauczyciel, ona zdjęła majtki, on rozpiął spodnie. Prawdopodobnie nasrają do fortepianu.' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nawiązując do zużycia energii przez sprzęt- podobno oszczędności związane ze zużyciem energii przez sprzęt klasy A++, nie zwrócą się nigdy, biorąc pod uwagę jego cenę. PS Myrevin- trzeba pomnożyć, ale przez 230 bo 230 Volt od jakiegoś czasu już jest w sieci (było 220 V).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak naprawdę monitory lcd nie chodzą na 230V, jak pisałem w srodku jest transformator. Mój pierwszy monitor lcd firmy Compaqu miał zewnętrzny zasilacz, który dawał 12V. Na jaki prąd chodzą teraz monitory nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba większość jednak jest na 12V, a więc ten mój w pracy zużywa 8W.. nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Musiałbyś podłączyć w szereg zasilania monitora amperomierz- włączyć monitor- i pomnożyć przez napięcie w sieci- też można zmierzyć- będzie jednoznaczne zużycie- niezależnie od tego co na tabliczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na razie lipa. Miernik pożyczyłem koledze, będę się z nim widział dopiero w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na księżycu ląduje pierwsza amerykańska, załogowa ekspedycja. Neil Amstrong wychodzi ze statku, a tu nagle zza kamienia wyskakuje trzech gości: Chińczyk, Rusek i Polak. - Jak to tak ? - Amerykanin ma głupią minę. Chińczyk: - Nas jest dużo, brat podsadził brata i jestem. Rusek: - Nasza agentura spisała się na medal, i byliśmy szybsi. - No a ty ? - pyta Amerykanin Polaka. - Nie wiem, daj mi spokój, z wesela wracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy może pani powiedzieć synowi, żeby mnie nie udawał? - Jasiu, przestań robić z siebie idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzywa kelnera i pyta: - Czy muzycy w waszym lokalu grają na życzenie gości? -Oczywiście, szanowny Panie! - To proszę im powiedzieć, żeby zagrali w domino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Przepraszam? - mówi gość do kelnera - czy mógłby mi pan powiedzieć, jak państwo przygotowujecie kurczaki? - Normalnie, walimy im prosto z mostu że umrą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Pech chciał, że spotkali niedźwiedzia. Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki. Niedźwiedź za nimi. Nieopodal, na polance biesiaduje grupa Rosjan. Kocyk, wódeczka, zakąska, flaszeczki chłodzą się w strumyku. Pełna kultura, nie wadzą nikomu. Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku. Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda! Rosjanie gonią więc intruzów i spuszczają wszystkim wpiernicz. Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa mimochodem: - Ten w futrze to nawet nieźle się naparzał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Jork, Central Park. Małą dziewczynkę atakuje pitbul. Podbiega młody mężczyzna i unieszkodliwia psa. Obserwujący całe zajście policjant podchodzi i mówi: - Jest pan bohaterem. W jutrzejszych gazetach napiszą: Nowojorczyk uratował życie dziecku! - Ale ja nie jestem z Nowego Jorku... - Nie szkodzi, będzie: Bohaterski Amerykanin uratował dziecko! - Ale ja nie jestem z Ameryki... - To skąd pan jest?! - Z Iranu. Nazajutrz w gazetach napisano: Islamski terrorysta zamordował amerykańskiego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w lipcu kupowałem lodówkę, sprzedawca też mi powiedział że nowa nie pochodzi tyle co mój ponad 20-sto letni "Mińsk". Rynek wymusza taką a nie inną produkcję, mniej trwałe materiały, tańszy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też działała, ale jak wyleciały drzwiczki od zamrażarki... no trzeba było je całe wyjmować żeby coś wyjąc z zamrażalnika, powiedziałem sobie, dosyć i kupiłem nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, który kończy pracę godzinę przede mną stał jeszcze na przystanku więc się przeszedłem na piechotę do domu. Czas dotarcia 1h :classic_cool: HGW zlikwidowała instytucję dozorcy w Warszawie, tragedii nie ma jak nie ma zimy. A tak różnie to bywa. Pod względem porządku było lepiej kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś z rana zawsze chodziłem na piechotę do pracy. Gdzieś ze dwa lata to trwało, z wyjątkami gdy np zaspałem. Teraz jakoś szkoda mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miasto zatrudniało dozorców, takich co sprzątali klatki chodniki i podwórka. Wymieniali też przepalone żarówki na klatce. Teraz nawet miesiąc trzeba czekać na wymianę jak się przepali. Teraz zatrudnia firmę, która jest bodajże trzy razy tańsza, ale nie robią tyle samo co np mój dozorca. Nie wiem czy to jest policzalne. Każdy wiedział gdzie mieszka dozorca i nawet w niedzielę wymienił żarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×