Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość najstarszym zawodem świata
jest aktorstwo, na bakier z klasyką panienko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie byłem na ulicy. :P Przez okno mniej więcej tak to wygląda, nic nie wali o parapet, deszcz nie pada.. wyjdę będę wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najstarszym zawodem świata jest aktorstwo, na bakier z klasyką panienko } Natomiast tak określa się powszechnie prostytucję, twoją uwagę można potraktować jako ciekawostkę, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Zaden szok to, co wklejone. Sa ciekawe, ale i smutne badania Marka S. SZczepanskiego o śląskich żonach dawnych gornikow. Obecnie" wahadlowych" prostytutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Kluzik-Rostowska dzisiaj mówi , że nie chciałaby mieć Jarosława za Prezydenta : "Bo dzisiejszy prezes Jarosław Kaczyński uprawia politykę opartą na emocjach. Jest nastawiony na dzielenie Polaków. (...) Uważam, że taki sposób uprawiania polityki może zdewastować polską scenę polityczną na wiele lat." Trzeba było czytać kafeterie jak Kaczyńscy powtórnie wkraczali na scenę polityczną pod sztandarami PiS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zeszyciku złotych myśli
"punkt widzenia polityka,zalezy w duzej mierze od punktu siedzenia" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powalający trywializm
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona, skończ tłumaczyć
to co każdy rozumie w typowy dla siebie wydumany sposób, bo narażasz się na śmieszność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok nie kończ
śmiech to zdrowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisano w zeszyciku
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego nie zapiszemy
za mało głębokie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założymy się kto bardziej?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ ale oczywiscie kazdy ma prawo myslec co chce } Mało tego, chyba każdy tak robi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek, który mówił o tym że kadłub samolotu widoczny na zdjęciach z miejsca katastrofy to nie kadłub samolotu rządowego, który "rozbił" sie pod Smoleńskiem został zamordowany (E.Wróbel) Wszystkie niejasności i sprzeczne z logika fakty utwierdzaja mnie w przekonaniu: "Każdy kto sądzi, że to była przypadkowa katastrofa jest albo idiotą albo agentem"-cytat pochodzi od jednego z "prawicowych" dziennikarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokrotnie pisałem że nic nie sądzę na temat tej katastrofy. Nie mam możliwości samodzielnego ustalenia prawdy, więc nie muszę mieć opinii na ten temat. Żyję w niewiedzy na dużo ważniejsze tematy i też muszę z tym żyć. A wierzyć nie zamierzam ani zwolennikom teorii spiskowych ani oficjalnym wersjom. Skłaniam się ku oficjalnej wersji bo wydaje mi się wiarygodniejsza. A mylić się mam prawo. Wróbla to syn zamordował, czy coś mi się myli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na takim zbiegu okoliczności zwolennicy teorii spiskowej zbijają niezły kapitał. A "prawda" jak piszę ma ubaw po pachy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć syn-Szyfrant Zielonka popełnił samobója tak jak Michniewicz ten z kancelarii herr Thuzka i jeszcze innych wiele zagadkowych śmierci ze Smoleńskiem w tle Jak mawiał gaspadin Stalin: Jest człowiek-jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nigdzie napisałem że to jest nieprawda. Jest to jedna z ewentualności. I tego zamierzam się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anouk nie dyskutuj z nia
Ona jest najmadrzejsza.... ze wszystkich. zalosna postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejsza nie jest
ale jest mądra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejsza nie jest
to ja otulona jakby kto nie wiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejsza nie jest
pudło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wracając do wczorajszej 30 rocznicy zabójstwa J. Lennona- jego zabójca siedzi 30 lat w pierdlu- jego 6 próśb o skrócenie kary- zostało odrzuconych. W Polsce zabójcy ks. Popiełuszki- za swój czyn w 1984 roku posiedzieli trochę i już lata temu powychodzili- pozakładali jakieś firmy itd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×