Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość unikasz bycia odpowiedzialnym
a to nic takiego, i sukcesy i porażki to zwykła codzienna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florrianna
shatyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam gdzie, czytałem o testach na inteligencję średnia jest najwyższa u Azjatów. Zawsze myślałem że to Żydzi są najmądrzejszym narodem.. tz najinteligentniejszym. Poza tym statystyka... jest ich obecnie najwięcej, to i talentów powinno być najwięcej. No i z wykładu Rybińskiego zapamiętałem.. Korea Południowa 115 000 patentów za któryś tam rok, Polska 250. Porażający wynik. Oczywiście to pewno też wina jakiejś tam dostępności. ale za mało wiem by coś więcej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezwano mnie do odpowiedzi : { " 10:08wielbiciel 70B właśnie ciekaw jestem co za nazwisko padnie zamiast Antka, bo coś czuję, że uśmieję się setnie poza tym nie wiem co masz do Macierewicza, TYCJan...? co Ci zrobił? bo to, że jako jeden z niewielu w ogóle coś robi w tak ważnej sprawie - nie podlega żadnej dyskusji " } Dla mnie jedyną osobą publiczną godną miana "człowieka roku" jest Anna Dymna . Ta Pani wzbudza we mnie nieustanny podziw . Nie znam regulaminu tej zabawy . Możliwe , że musi być polityk . Godnego tego miana na polskiej scenie nie widzę . Jak już wspominałem mam serdecznie dość w polityce " kumpli z podziemia solidarnościowego " , którzy dzisiaj , po latach , rozleźli się w różne strony i dalej walczą . Zaciekle walczą . Z każdym dniem co raz bardziej głupio i naiwnie . A już Macierewicza przezwać "człowiekiem roku " to już chyba tylko przez kpinę i dla jaj . Człowiek , który lat wcześniej rozpuszcza bezmyślnie sforę wściekłych i groźnych rottweilerów , a w tym roku w sprawie katastrofy smoleńskiej przyłącza się do grupy zwolenników "spiskowych teorii " i kombinuje coś a'la Michnik - bo jest zbyt inteligentny żeby naprawdę wierzyć w teorię celowego spisku i zamachu . Przynajmniej JA nie wierzę , że Macierewicz choć przez chwilę w to wierzył !!! I daj spokój "wielbicielku.." ze stwierdzeniami , że jedyny coś robi w tak ważnej sprawie . Samoloty spadają , ludzie giną , a życie toczy się nadal . I żeby dobrze nam wszystkim toczyło się w 2011 r. ! Tego życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I straciłem chęć posiadania stopki, wyprowadza mnie z równowagi działanie forum ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co siem stao Myrku?
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Tycjan, Gazeta Polska, wystarczy wejść na jej stronę internetową, i widać jak mocno jest politycznie przechylona w jedną stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otulona ..." Z całym szacunkiem dla Ciebie , ale znajdź choć jedną fundację , która będzie tzw. " czysta " . Ja nie znam . Tego na czysto nie da się prowadzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikam Chopina. :P Po prostu chciałem posłuchać jak gra kolejny dzieciak. ;) Kokojambo.. Nie wiem, na pewno będzie Modern Talking.. bo już jedna osoba o tym gadała, Madonna, I coś jeszcze z lat 80.. nie pamiętam w tej chwili. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dobra dziś muszę wcześniej ruszyć dupę sprzed kompa.. wieczorem ma się zwalić parę osób, muszę uważnie skontrolowac norę.. :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontroluj dokładnie
miejsce pod zlewem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu w pracy. :classic_cool: U mnie ksiądz chodzi w takich godzinach(przeważnie między 16-17) że jak mieszkam 20 lat tak nigdy tego księdza nie widziałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajnie się z Wami "gadało" w roku 2010, oby tak było w Roku 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujowy
jak staropolski obyczaj nakazuje, w sylwestra należy raz wpisać się na czarno :classic_cool: życzę wam więcej optymizmu, mniej narzekactwa oraz zdrowia na ciele i umyśle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też wszystkim życzę spełnienia chociaż części zamierzeń, a Tobie otulona szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×