Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ja tam nie wchodziłem żeby się dowiadywać, niektóre topiki były zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na uczuciowym się udzielam, przez to że wspomniałaś zajrzałem.. tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 19:04 Myrevin Widziałem ten wywiad już jakiś czas temu.. I wybacz wielbicielu, ale nie widzę powodu by tą panią nazywać zerem." spoko, ja akurat widzę cały szereg powodów: a) wiedzy ZERO lub co najwyżej szczątki, Macierewicz kilka razy ją znokautował b) inteligencja - no ujemnej ani zera nie może być, więc na plusie, ale jak dziennikarz jednego z poważniejszych tytułów może zadawać pytania... "kto jest bandytą?" (0:43) podczas gdy ewidentnie wynika to z konstrukcji zdania "Rosja jest krajem UE?" (5:47) - nie wiem czy można byłoby wymyśleć głupsze pytanie, i jeszcze ten ton :o "Pan doskonale wie, że decyzja o konwencji chicagowskiej była podjęta - nie wiem - w kilka czy kilkanaście godzin po katastrofie" (...) "A Pan myśli, że premier jest geniuszem, który przewidział, że będzie kafastrofa?" (8:03) - brak słów, co ona w ogóle piertoli? wyszła na kompletną kretynkę "chodzi o to, że pan mnie obraził" (8:27) - tak, ciekaw jestem w którym miejscu? Może w tych, kiedy zmiażdżył ją argumentami i udowodnił jaka z niej miernota? c) kultury ZERO, non stop próbuje mu przerywać, by wdusić swoje 3 nic nie warte grosze, albo odpyskować jak niewychowane dziecko ("zazdrości pan urlopu?" (4:49) d) profesjonalizmu ZERO Podsumowując, jak dla mnie to dziennikarskie i intelektualne okrąglutkie ZERO. Wkleiłem ten link, bo denerwuje mnie takie coś. Dziwie się, że Macierewicz nie wyszedł w trakcie, ale chyba miał ochotę. a jeszcze bardziej dziwi mnie, że Rzeczpospolita w ogóle wpuściła to do netu. Kompromitacja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze że ją znokautował, stąd raczej wniosek że nie miał zamiaru wychodzić. To jest chyba jedyny jej ciekawy wywiad dostępny na youtubie. No i zdania nie zmieniam. Nie widzę powodu do nazwania jej zerem. Inne jej wywiady... nie dałem rady dotrzeć nawet do połowy, szkoda było mi na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17.01.2011] 15:29 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel 70B Antek Policmajster- jak zwykle popisał się wiedzą :D:D:D z .... pisuara :D Ma szczęście biduś że jeszcze ktokolwiek chce z nim rozmawiać poza pielęgniarką z psychuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żaden inny kabaret mnie tyloma tekstami nie potrafi rozśmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe ...............
15:46 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem zreszta nie tylko Rzepa zanizyla swe loty, rzuc okiem na wprost..i na komenty niejakiego Pana Lisa, dobrze nam znanego z tego ze chcial kandydowac na Prezydenta,przeciez za to polecial z tvn-u >>>>>>>>>>>>>. jak zwykle tworzysz opowiastki jak na razie Lis nie kandydował ani na prezydenta, ani na posła kobieto, a z tvn sam odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem ---> spoko ;) dziwne tylko, że chcąc pstryknąć w nos Macierewicza "wystawiają" na pożarcie taką miernotę, a nie kogoś, kto miałby choć predyspozycje do tego. O argumentach nawet nie wspominam, bo większość kwestii podnoszonych przez A.M. nie podlega żadnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poco Lis miałby chcieć zostać posłem? :P Zarabia dużo więcej niż poseł będąc dziennikarzem. Zresztą ma też więcej niż prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000 godzin na tupolewie.. to jest jakieś 125 dób w powietrzu, starty i lądowania... czyli nie można mówić o brakach w wyszkoleniu. No i w ogóle jego dorobek.. robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tego czlowieka nikt nie zaprosi do tvn24? } Pytanie retoryczne jak mniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błasik ponoć był abstynentem, abstynent i zero sześć promila we krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się żyje dobrze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy posiadanie broni jądrowej zwiększyłoby respekt dla naszego kraju, jest to dyskusyjne, ale np wzrosła by szansa ataku prewencyjnego. Respekt może w górę,ale bezpieczeństwo paradoksalnie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 17:36 otulona_snem ja to tak w marzeniach oczywiscie pisze,ale PL powinna miec bron atmowa" Może i powinniśmy mieć atomówkę, choć faktycznie niesie to za sobą również dodatkowe zagrożenia. Pewne jest, że mieć jej nie będziemy - mocniejsi już dawno zdecydowali, że mamy być obszarem zdemilitaryzowanym, co doskonale widać po tempie rozmontowywania naszego przemysłu ciężkiego i wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee to jest takie coś o czym ciągle Kaczyński gada....co to właściwie jest ta racja stanu ? on ciągle o tym mówi , mówi że to jakaś dziewczynka jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat z Korwinem czat.korwin-mikke.pl godz 20 Magdalenka, partie policyczne i służby specjalne Audycja w Kontestacji www.kontestacja.com godz 21 W jaki sposób promować wolność? Dziś podajemy przykłady i rozwiązania praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerytowany pilot wojskowy :
"" „Mnie zawsze uczono, że kontroler lotów to człowiek, który usiłuje cię zabić; polegaj zawsze na swoim rozumie i doświadczeniu. I chyba każdy pilot to wie: to on prowadzi samolot a kontroler siedzi d**ą na bezpiecznym krzesełku. Więc to on, pilot musi ocenić skalę zagrożenia. Bo to on trzyma wolant. """

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×