Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Można wykorzystać, ale rosyjscy lekarze- jak trzeba będzie- wydadzą odpowiednie opinie o zdrowiu tej pani. Wydaje się że zasadniczym błędem Tuska była bezwiedna zgoda na rozwiązanie zaproponowane przez Putina. Trudno będzie to odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda, na pewno jakaś "odpowiedź" by była w tym stylu, ale gdybyśmy podnieśli raban (na co się nie zanosi), informacja poszłaby w świat, tak jak z rzekomymi promilami. I o to chodzi. Ponadto jestem przekonany, że podobnych kwiatków można znaleźć znacznie więcej, zważywszy na fakt, że MAK jest wręcz owiany skandalami różnej maści. a te ćwoki przy korycie siedzą biernie i przyjmują wszystko co im Putin pod nos podstawi, lub uciekają w góry... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boi się czy co?
"Nowak zaznaczył, że prezydent RP chciałby wziąć udział w uroczystościach rocznicowych 10 kwietnia w Smoleńsku, ale uzależnia to od woli rodzin ofiar katastrofy." http://www.tvn24.pl/12690,1689790,0,1,prezydent-pojedzie-do-smolenska--jak-rodziny-beda-za,wiadomosc.html druga perełka: Kwestia uroczystości rocznicowych w Smoleńsku była jednym z tematów niedawnej rozmowy prezydenta Komorowskiego z prezydentem Rosji Dmitrijem Miedwiediewem... obydwaj prezydenci "mówili o tym, aby nie tracić z pola widzenia ważnej kwestii - możliwości wspólnego upamiętnienia ofiar katastrofy w Smoleńsku w jej pierwszą rocznicę, 10 kwietnia 2011 roku". Rzeczywiscie łatwo stracić "z pola widzenia" w tej gęstej mgle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie sobie słucham w radiu o kolejnym sondażu poparcia.. PO 54% z czego 47% oddało by głos na PO żeby PiS nie powrócił do władzy. Niezła i skuteczna jest siła mediów, straszących kaczyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wybory.xaa.pl
PiS jest przed PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audycje w Kontestacji www.kontestacja.com 1) 21:00 Świat Kamila C. prowadzi Kamil Cebulski 2) 22:15 Konserwa prowadzą Kreator i Jabolissimus Ogłoszenie Pikieta pod Sejmem RP 25 stycznia! Pragniemy zaprosić Państwa na pikietę protestacyjną przeciwko uciskowi podatkowemu (oraz w szczególności przeciwko niedawno wprowadzonej w życie podwyżce podatku VAT). Najwyższy czas, aby wspólnym głosem powiedzieć zdecydowane „nie! dalszemu ograbianiu Polaków z ich własności! Pikieta, którą poprowadzi p. Janusz Korwin-Mikke, odbędzie się we wtorek 25 stycznia 2011 roku, pod Sejmem w Warszawie przy ul. Wiejskiej o godzinie 16:00. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy podzielają nasze poglądy. Serdecznie pozdrawiam, Marcin Obroniecki Rzecznik Prasowy RW JKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smyczki i ten cały ohydny (klawesyn? czy jak się to cholerstwo nazywa)...wyszukaj coś symfonicznego ciężkiego i czarnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienia, skup się na trzeciej części.. :P Tam tego klawesynu ledwo co słychać.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się tak od 6.37 bo to omulona mnie tak nazywa i to imię dla starej babki a ja nie mam jeszcze 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 6.35 do konca 2 części wiesz co? czasem niektóre kawałki klasycznej wydają mi się prymitywne, albo zrobione od niechcenia jak jakiś wypełniacz, takie międlenie dźwięków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już lepiej , ale ten pajac z gitarą mi się nie podoba...mnie się mało rzeczy podoba znasz się na wagnerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia ty masz juz 2x25
stara ruro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia ty masz juz 2x25
ja mam 2x30 ale że matka natura dała mi solidne jelito grube nadal dorabiam analnie na trasie skoczów - oleśnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy znać się na jakiejś muzyce? Nie rozumiem tego. Pisałem już, odbieram wszelki przejawy sztuki na zasadzie podoba się lub nie. Ja nawet nut za specjalnie nie znam.. no coś tam ze szkoły podstawowej pamiętam..na pewno nie napisałbym o sobie znawca, sympatyk, tak. :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skrót , myślałam że możesz coś polecić do posłuchania , jakieś najbardziej hardcorowe kawałki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znać się oznacza mieć
wiedzę, dość proste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germa w jaką tniesz
sieciówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×