Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Taa... to ja idę pyknąć następną rozgrywkę w starcrafta. ;) 21:07 [zgłoś do usunięcia] zgadu zgadula } 💤 Za Moniką Olejnik, powiem, "jak się panu nie podoba, może pan tu nie przychodzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierkurwadolę
transformers są bogiem :classic_cool: ps. dobranoc :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na śniadanko
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06:53 otulona_snem Idioci, ale jest wytłumaczenie. Stokłosa trzęsie północną częścią wielkopolskiego, to miejscowy baron-mafiozo ;) Ma kilka spółek, ogromne zakłady mięsne w Śmiłowie pod Piłą (moje okolice), zajmuje się utylizacją odpadów i paroma innymi rzeczami. Nikt nie śmie mu podskoczyć. Jest największym lokalnym pracowadcą, nie tylko dla os. fiz., ale też innych mniejszych firm. Mój znajomy z nim handluje. Normalnie klientom daje termin zapłaty 14 dni, Stokłosa musi mieć 30 dni, a w rzeczywistości płaci... po 3-4 miesiącach. Czasem nawet po pół roku. Nie ma z nim dyskusji, jak się nie podoba to wypad, a nikt z niego nie zrezygnuje, bo bierze towar w dużych ilościach, więc mimo niskiej marży zysk jest spory. I co mu zrobisz? Nic. Spróbuj jakieś odsetki policzyć za nieterminową zapłatę, to Cię Heniu wyśmieje ;) no nie ma gadki. Takie niestety są minusy JOW-ów, zamienia się baronów partyjnych na lokalnych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokłosa.. a ci z bigbrathera.. A Ross czy Rewiński.. Alicja Tysiąc wybrana na radną.. nie mam mam nic o tych osób. Nie wiem nawet czy tak jak Stokłosa złamali prawo. Swego czasu obiegło internet zdjęcie Rossa popijającego w sejmie z piersiówki(to chyba jest łamanie prawa). Z drugiej strony jak się poogląda niektóre z obrad sejmu to kabareciarze tam zupełnie niepotrzebni. no chyba że to oni pisali scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś, jedna historia, od mojego znajomego. Przerabiał na własnej skórze. Jak Stokłosa poszukuje dostawcy, to nie wystarczy mieć dobry towar i niskie ceny. Załóżmy ma kilka firm zainteresowanych współpracą, zaprasza każdego z osobna do gabinetu i krótka piłka: ile? :) tzn. ile gościu dajesz pod stołem, żebym ciebie wybrał? I trzeba grzecznie zapłacić za to, że dostąpisz łaski :D Kto da więcej wygrywa. Jak nie posmarujesz, nie pojedziesz. Mała firma płaci powiedzmy 20-30 tys. pod stołem, w zamian np. w ciągu roku będzie miała tyle zamówień, że łapówa się zwróci i zarobi jeszcze 2-3 razy tyle na czysto. Tak się robi interesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ a facet ktory iles tam dni bil i wiezil dla przykladu grupe swoich praciwnikow domagajacych sie wyplat i uczciwego traktowania,teraz bedzie tworzyc prawo,sam bedac z nim na bakier mowiac delikatnie } W Polsce to obowiązująca norma, ale dopiero od 21 lat mamy demokrację.. bla, bla, bla, niezagłosowanie na chuj wie kogo to krok w tył i takie tam pierdolenie. Lustracja to oszołomstwo. No skoro nikogo nie rozliczamy to czemu się ktoś w ogóle dziwi że żaden polityk za nic nie opowiada? Zrobił źle, stawiamy "grubą kreskę", nie oglądajmy się w przeszłość. Przyszłość jest istotna a że z tymi samymi u steru.. cóż.. nie patrzmy na to co zrobili w przeszłości tak robią oszołomy. Więc ja się z takiej wizji jako uczestnik wypisałem. A że narzekam.. tylko to mi pozostało, reszty głosując na tych samych ludzi od 21 lat nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce, bodajże Mikke to powiedział, korupcja to jest spoiwo, dzięki któremu to wszystko jeszcze się nie rozleciało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. jednak umiesz zaklnac } Inaczej nie byłbym Polakiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr niezalo
chce z Toba do tej wanny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr niezalo
0/10 ale tak na prawde stanal mi na sama mysl:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopierdalanie się do alicji
tysiąc to zwykłe tanie płytkie skurrwielstwo i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto się dopierdala?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, to że uważam że nie powinna być radną nie oznacza że się dopierdalam. Cóż czytam sobie w necie o wywiadzie Bartoszewskiego... może niech profesor ubiega się o niemieckie obywatelstwo skoro bardziej boi się Polaków niż Niemców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on żyje w ogóle?
po katastrofie Tupolewa został całkowicie wycięty, zapomniałam, że taki ktoś w ogóle istnieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bartoszewski poza tym że nie profesor to antypolak. Ale Nałęcz go chwali. Będzie też decydował kto dostanie najwyższe polskie odznaczenie. Do czego dochodzimy?! Pierwszym obrońcą starego satyra- tutaj oczywiście Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę życzeń imieninowych
ani gwoździków i nylonów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kalendarz się przestawił? 8.03 w przyszły wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Helu
w Dniu Twych Imienin życzę ci Orgazmu tak wielkiego, że na wiele tygodni przykryje wszelkie niedociągnięcia, wpadki i wtopy wszystkich organów państwowych Rzeczypospolitej! :classic_cool: Żyj nam Helciu w zdrufku, szczęściu i spokoju do najbliższego końca świata :) 🌻❤️👄 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryku
😭 Szybsze bicie mego styranego zawałami i bypassami serca to znak, że zapraszam cię na wódkę i zakąskę, przygrywał nam będzie Połomski i Kunicka :classic_cool: Pokój numer osiem, zapisz :classic_cool: PS. Są już bazie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarnie fałszują
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugą część transformersów
zaczynam oglądać w strachu, czy dobro zwycięży? czy ludzkość ocaleje? tak ważne pytania, na które na razie nie znam odpowiedzi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego seansu
w drugiej części, jeśli uważnie się przyglądniesz, to uchwycisz narządy rodne Megan Fox :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu, to był dżołk
oszczędzaj wzrok :classic_cool: Myrewin, ty też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżołk nie dżołk
w razie czego oglądam poklatkowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×