Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość no prawie, prawie rze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na kultowego
uciekiniera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, też mi się podobała ta piosenka po francusku, bardzo a bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz za chwileczkie ,
juz za momęcik..werbleeeeeeee w oczekiwaniu na pojawienie sie :classic_cool: umilmy sobie te chwile dobra muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, też mi się podobała ta piosenka po francusku, bardzo a bardzo! } Hmm.. Powiem kolokwialnie, zajebista, ale tylko tak potrafię to określić. Filmu osiem kobiet nie oglądałem.. może się skuszę przez ten utwór.. Nawet nie pamiętam czego szukałem, gdy ją usłyszałem, zapomniałem co chciałem znaleźć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ zebym miala do pracy na 9 czy tez 10 to bym w zyciu po 6 nie wstala } Kiedyś przez 13 lat wstawałem zaraz po piątej.. no i tak mi zostało. Za to jak wiem że w niedzielę mam wolne potrafię spać i do 14-stej. IMHO państwo powinno dofinansowywać jak najmniej. Pamiętajcie że państwo wydając na coś 100 zł, z tego 40 zł idzie na tak zwaną obsługę a czasem więcej. Większość wielkich sportowców swoje kariery nie zawdzięczają państwowym dotacjom. Otulona to mit że państwowe dotacje spowodują przybywanie dobrych sportowców. Małysz nie został wielkim dzięki państwowym dotacjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpierdolić się od Adama
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam niech odpierdoli sie od
cudzych grobów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam ma prawo do wyrażania
własnych opinii, czy ci się to podoba, czy nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że w wolnym kraju każdy powinien mieć prawo do własnej opinii, ale inni mają prawo do jej krytyki. :P http://tnij.org/k6tb { Czy Waszym zdaniem w rocznicę katastrofy w Smoleńsku w telewizji nie powinny być emitowane żadne programy rozrywkowe? } Z całym szacunkiem dla ofiar tragedii i ich rodzin, ale czy jak mnie by ktoś bliski zginął to też powinienem się burzyć że w tv nadaje program rozrywkowy? Nie. No i wiadomo że nikt z moich bliskich nie jest tak ważną osobą, ale to już byłaby przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko na temat
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona pierdoli w sposób
coraz bardziej potłuczony :classic_cool: program orlików który - mimo wielu mankamentów - ma cechy programu cywilizacyjnego na skalę niespotykaną być może w całej powojennej polsce sprowadzi otulona do kupy gówna bo koleżanka musi płacić 80 zł (ponad 80, podkreśla otulona, jakby z żalem, że nie może napisać ponad 200 :classic_cool:) i korki kupowała i państwo powinno finansować, bo najbiedniejszych nie stać. najbiedniejszych nie stać na telewizor, kino domowe, samochód, jacht, dom jednorodzinny, perfumy, podróże i wycieczki, obiad w knajpie, książkę, bilet do kina, telefon, firmowy ciuch, leki i tysiące innych rzeczy (tak jak biednych na całym świecie - bo tak ten świat niesprawiedliwie urządzony jest), dlaczego zatem nie obwinia obecnego rządu za ten stan rzeczy, samochód powinien kosztować 1 zł, żeby każdego było na niego stać stopień populizmu i demagogii osiągnięty przez otuloną kwalifikuje ją do leczenia psychiatrycznego :classic_cool: pierwsze słyszę, że dzieci w niemczech sa nagradzane finansowo za wygranie meczu, jeśli tak jest to jest to system dość patologiczny (a co z podatkiem od wynagrodzenia, dzieci rozliczają się z urzędem podatkowym?), z tego co wiem to w większości współzawodnictwa poniżej poziomu seniorskiego są zakazy gratyfikacji finansowych, przyjęte są nagrody rzeczowe, zazwyczaj z limitem wartości. takie są zasady w znanych mi federacjach i organizacjach sportowych narodowych i europejskich z tego jej pierrdolenia jakie to państwo kurrwa, że nie stać go na wszystko dla wszystkich można wysnuć hipotezę, że taka silna antypaństwowość łączy się u otulonej z ruchaniem tego państwa na kasę, unikaniem płacenia podatków, nie fiskalizowania sprzedaży, nie wystawianiem faktur, no bo państwo to kurrwa, robi społeczeństwo w chooja, to ja też będę je w chooja robić a to, że na poziomie szkół mogłyby funkcjonować jakieś niewielkie chociaż, dostosowane do możliwości systemy stypendialne, wspomagające i umożliwiające dostęp do treningów dzieci których rodziców na to nie stać to inna sprawa i warta dyskusji ale chyba jest tak, że orliki są dostępne nieodpłatnie, a dziecko koleżanki otulonej uczęszcza do profesjonalnej szkółki piłkarskiej, prowadzonej odpłatnie przez podmiot biznesowy, dla którego prowadzenie szkółek to działalność zarobkowa ps. pochmurno, pada, ale ciepło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nie mam gdzie
wywiesić fieranek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanki wieszają ci co mają
coś do ukrycia, człowiek uczciwy, żyjący pobożnie i zgodnie z wartościami nie ma powodu do zasłaniania okien :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama mówi że fieranki
to wiocha i poleca zamontować żaluzje na prowadnicach zapuszczane od dołu ku górze, minimalizm jest na topie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cusz, mamy krytykować nam
nie wypada, ale człowiek o duszy czystej ma czyste przejrzyste okna, tej oczywistej prawdy nic zmienić nie może :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzą mi sie dodatkowo
czarne jak smoła zasłony, z motywem botanicznym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibice legii zajebiście
zaśpiewali sen o warszawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona jestes
Obludna. Domagasz sie by panstwo lozylo na wszystko. W tym przypadku dofinansowalo kluby dla dzieci. A sama placisz podatki w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, tak i sufit na czarno
z wymalowaną wielką żyletką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba z 9.28 na bank
ma mnie na myśli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela, trochę skromności
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akuraci to pedalki zespolik
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heli proszę zadedykować
bim bom bam bim bom Kultu, ale to jeszcze nie teraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×