Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artor_e

gdzie mozna kupic fajna kanape?

Polecane posty

Gość artor_e

jak w temacie. Jaki sklep polecacie? a moze internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artor_e
zeby sie nadawala tez do spania - w sensie rozkladana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artor_e
w ikei maja naroznik -a to mi nie pasuje, a bez naroznika to sa po 2.5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze kupowałam tam komody, szafe itp. nigdy kanapy więc nie wiem dokładnie jakie ceny. Ale jak piszesz że 2,5 to sporo. A może BRW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio system sobie luknijw ne
cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłe zwyklaste
nie musisz szukać w sklepach "firmowych" w zwykłych "no name" masz podobne modele w znacznie niższych cenach. jakość wykonania też jest bardzo dobra. no chyba, że zależy Ci na zaimponowaniu ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artor_e
zalezy mi na wygodzie. ale zeby nie wygladaala tez obciachowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spojrz sobie na oferte Gali Collezione, jest to polska firma ktora ma szeroki asortyment posiadaj zarowno meble te bardziej tradycyjne jak i nowoczesne, ja mam ich sofe od kilk lat i nadal jest cudowna jak w dniu kiedy ja kupilam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 3434
Polecam sklep internetowy meble-bogart.pl, wiele razy robiłam tam zakupy i jestem zadowolona zarówno z obsługi jak i zamówionych mebelków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W McDonaldzie. Po 5 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tutaj www.meblematerace.pl znajdziesz na pewno to czego szukasz bo jeśli chodzi o kanapy mają ogromny wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula M
tu tu: www.odyseameble.pl/modalto-kanapy-sofy-narozniki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryżka
Bardzo wygodne zestawy wypoczynkowe w tym kanapy i sofy mają w www.meblomoda.pl gorąco polecam. Wysypiam się na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vetle54
Polecam serdecznie meblomoda.pl Mają duży asortyment ciekawy wybór i kanapy są bardzo wygodne. Ja na swojej w końcu się wysypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inha
Ja swoją kupowałam w MebloModa, mają naprawdę duży wybór i wcale nie tak łatwo było się zdecydować, ale ostatecznie mi się udało i pięknie się prezentuje w pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiwrażenie
Ja zmieniałam mieszkanie, więc postanowiłam urządzić swoje pokoje w zupełnie innym stylu. W MebloModa mają bardzo nowoczesne podejście. Moja sypialnia prezentuje się dużo lepiej niż w starym mieszkaniu. Cieszę się z takich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćświeżża
w Meblomoda mają piękne kanapy i nie tylko. Bardzo nowoczesne, stylowe i dają powiew świeżości dla każdego pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Wam Odysea meble ;) kupowałam u nich narożnik z białej skóry do salonu i jestem bardzo zadowolona! Mają naprawdę duuuży wybór materiałów i modeli, więc nawet ja zdołałam coś tam wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stylowe designerskie to idealmeble.pl - chyba najbogatsza oferta na rynku lekkie nowoczesne www.meblonista.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula66
w Caya design! Ja mam u siebie, moja siostra tez u nich kupowala i to sa najwygodniejsze i najladniejsze kanapy! :D bardzo oryginalne wzory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałbym sklep o nazwie Mebel Partner. Znalazłem ich kiedyś na allegro i od tamtego czasu kupuję tylko tutaj. Dużo designerskich mebli, których w innych salonach na próżno w ogóle szukać. Dobre doradztwo, pod tym względem jest tutaj faktycznie – profesjonalnie. Z dostawą też jeszcze nie miałem u nich problemów. Działają online na www.mebel-partner.pl , ale też tak jak wspominałem na allegro i stacjonarnie mają swój sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_Witka
Zobacz tutaj www.meblelukpol.pl fajne nowoczesne narożniki. Siostra posiada model Apollo i jest zadowolona teraz sama przymierzam się do kupna naroznika i chyba zdecyduję sie również na ofertę tej firmy. Maja swój salon w Gnieźnie na Kiszkowskiej 8 w Goji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×