Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona zszokowana

wyrywanie lasek na sex przez GG

Polecane posty

Gość zniesmaczona zszokowana

Ostatnio zaobserwowałam poszerzajacy się proceder wyrywania na sex przez GG. Chciałabym zapytać ,kto to robi? Jacy faceci? Jak muszą bardzo być zdesperowani żeby w taki sposób szukac szybkiego sexu.? Rozumiem na imprezie, u znajomych,na ulicy.Widzisz kogoś i wiesz,że CI się podoba i musisz ją mieć. A na Gadu-gadu? ani nie widać osoby! przecież równie dobrze można rozmawiać z zupełnie kimś innym z dzieckiem,mężem itp.itd. Myślę,że faceci ,którzy tak szukają lasek w taki sposób albo są sknerami bo szkoda im na burdel i tłumaczą sie głupio,że to dla nich poniżające płacić za sex albo nie stać ich po prostu na prostytutkę.Przecież tam się wybiera panienkę do bzykania i nie musi brać byle jakiego paszteta a widzi przynajmniej na co się decyduje.Jak masz potrzebę jedzenia to zamawiasz sobie np.pizzę i wybierasz jaką chcesz ,jak masz potrzebę dymania i nie masz obok panienki to wolą wyrywać nie wiadomo kogo. Pytam wiec jednego kolesia a jesli okazałoby się,że jestem poczwarą to co? odpowiedział,że jeśli lubię to robić to jemu nie przeszkadza i jest multum takich beznadziejnych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz...zamiast starania się , rozmawiania i wyglądania lepiej jest iść na łatwiznę i niczym się nie przejmować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zaobserwowałam poszerzajacy się proceder wyrywania na sex przez GG" Ja natomiast zauważyłem poszerzający sie proceder chętnych kobiet na owy sex z gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona zszokowana
właśnie i jeszcze mają tupet pytają z grubej rury czy masz ochotę na sex!!!!!!!!!!!!1 w głowie mi się nie mieści.jak mam iść do wyra z kimś kogo nie widziałam,nie znam? moze to jakiś zboczeniec. a na drugi raz muszę podpuścić taką sknerę gdzie on proponuje ten sex :) - u mnie w domu czy w samochodzie bo może taniej tak a u niego nie ma możliwości bo zonka.....w hotelu trzeba zapłacić a przecież tam moze mógłby ktoś go rozpoznać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona zszokowana
regres chcesz mi powiedzieć,ze laski piszą do ciebie na gg i proponują ci bzykanko??? oj nie uwierzę!!!! może to twoja laska cię tak sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowie mi się nie mieści.jak mam iść do wyra z kimś kogo nie widziałam,nie znam?" są takie którym sie to w głowie jednak mieści Jak by sie sie miesciło im tak jak tobie , to by ten temat nie powstał proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mi powiedzieć,ze laski piszą do ciebie na gg i proponują ci bzykanko???" nie nie pisza do mnie :) a mogłyby :p hehehehe po prostu mam kumpli i takie rzeczy sie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres "Ja natomiast zauważyłem poszerzający sie proceder chętnych kobiet na owy sex z gg" A już się chciałam dopytywać skąd te spostrzeżenia :P Ale widzę rozwinięcie myśli jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wlasnego doswiadczenia wiem
wyrwałem je z plakatu chciałem dodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C i e k a w s k i
Nic nowego. Pełno jest tego typu akcji. Laski chętne na sex wyrywa się nie tylko przez gg. NK też jest dobrym rozwiązaniem, bo można sobie wybrać jakąś atrakcyjną "lancypudrę". Niektóre dziewczyny rozkładają nogi już na pierwszym spotkaniu. Ech, gdzie są te wartościowe kobiety, co się szanują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciekawski
pelno tych porzadnych wokol,widocznie zwracasz uwage na te co rozkladaja nogi na pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×