Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zocor21

w stroju Adama

Polecane posty

Hej właśnie sobie siedzę przed kompem i kamerka w stroju Adama i się nudzę szukam chętnej dziewczyny która by chciała pogadać i może coś jeszcze:) Wy tez lubicie nago po domu chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że tak, że lubimy chodzić nago po mieszkaniu...... jak również po to by chociażby po wkurwiać byłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mieszka...ale czasem lubi wpaść znienacka by przekonać się naocznie czy mam następcę jego:)...za to moja nagość doprowadza go do szału...bo jestem już dla niego nietykalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38, teraz nie siedzę naga....bo piorę...a jak szukasz chętnej na zabawę na kam to wejdź na czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie ta godzina...wpadnij tam wieczorową porą.... a poza tym powiedz mi jaką masz wagę ciała i wzrost i ile w spodniach.......to ci powiem jakie masz szanse..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec mam 70kg wage. 178cm i 20cm w spodniach i jak ?? mam szanse jakas ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy za niski jestem a szczuply to fakt jestem ;p a wielkosc mi odpowiada i do tego jest troche zakrzywiony lubicie takie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Cie .......
petroleum przygasiła co ???? :-P facet nie tłumacz sie bo do reszty twarz stracisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cialo w tatuazach ja niestety niemam zadnego:( a Ty si eopiszesz i przedstawisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj watpie jakos trudno o chetno ktora by chciala pogadac albo np sie zabawic :P:D Chyba ze znasz jakies kolezanki na znajomosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka12345
Mega sklep i hurtownia z gadzetami erotycznymi - dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest ktos wogole ??? ja znowu sobi esiedze nago i si enudz ei niema nikogo do pogadania i wogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×