Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana Lenka

53 cm w udzie przy 165 cm wzrostu!

Polecane posty

Gość niezdecydowana Lenka

to chyba troche za duzo prawda? i łydka jakas taka gruba ( 36cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
ja uwazam ze ciut za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olufka
ja mam 50 i łydka 35 i jak dla mnie jest ok.wzrost 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Naprawdę sobie mierzycie obwód łydek i ud?! :-o Ja bym nie potrafiła podać nawet orientacyjnego obwodu, mam to w dupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wyście powariowały? Jest też drugi topik, gdzie dziewczyna pisze, ze ma 55 cm w udzie i czuje sie grubo. Ja mam 57 w udzie, 36 w łydce, wzrost 162 cm - i uważam, ze wyglądam bardzo dobrze :-) Normalnie, nie kościście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssaaaaasssssssss
agawa ja tez mam 57cm w udzie i 36w łydce i mam 170cm i uważam, ze to za duuuuuuuzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
no co wy opowiadacie. Ja jestebardzoiszczupłaod pasa w góre bo w biuscie mam 86 cm, w talii 65 natomiast udo to 53 cm przy czym biodra 88 cm czyli nie tak zle. Tylko te łydki fuuu 36 cm, a jak spuchną to i 36,5 cm. A własnie, czy wam tez puchną nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejmujecie się pierdołami. Anorektyczkom też się wydaje, że są grube. A pani od ultra-slim niech nie zaśmieca forum i nie wpiernicza się do każdego watku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może to nie będzie obiektywne
ale powiem tak: sama jestem od autorki wątku trochę niższa (161), w udzie mam 49, w łydce 32, w biodrach 84, w talii 63 i ciągle tylko słyszę, że jestem gruba, więc sama nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę , że odrobinę za dużo. Ja przy 172 cm mam 58 cm i bardzo bym chciała mieć przynajmniej na razie 53 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
tak myślałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena santor
60 w udzie przy wzroście 183 i jest całkiem nie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
164 udo-51, łydka 36-niewydaje mi się gruba ,choc czasami mam problem z kozaczkami talia 67, biodra 91 .biust 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagierka ..
niczym sie nie przejmuj jest dobrze ja estem niska i szczupla 153 cm i 46 kg rozmiar 34 ale mam grube uda i wygladam komicznie nie wiem jak mam sie pozbyc tego swinstwa 50 cm udo i 32 cm lydka ... smiesznie wyglada ta moja noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż jestem niestety
mam takie same wymiary nogi tylko ze 170 cm wzrostu :O w sumie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
kobietki ale wytłumaczcie mi jak można być zadowolonym z tak za przeproszeniem posranej figury jaką ja mam tzn tak nieproporcjonalnej chudej góry ( biust 86 cm, talia 65cm) i mocnej dolnej części ( biodra jeszcze jak cie moge- 88 cm ,ale udo 53 cm ,tuż nad kolanem 38,5 cm a łydka 36 cm). Przecież to beznadziejnie wygląda przy tym wzroście ( 165 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
co prawda słabo widać bo stoisz bokiem ale wydaje mi się ze mamy baaaaardzo podobne figury ( poza różnicą wzrostu). A mozesz wrzucic jakies foto " z przodu"/z tylu ja tez cos moze wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest lekka przesada. Za chwilę będziecie mierzyć obwód kostki, nadgarstka i zastanawiac się czy na pewno wszystko jest o.k. A przecież liczy się ogólne wrażenie, prawda? Nie ma sensu, być tak niemiłosiernie surowa dla swojego ciała i analizować je milimetr po milimetrze. Gdyby Jennifer Lopez miała takie podejście to nigdy nie zrobiłaby kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicjusz
wszystkie jesteście piękne i te 53 cm w udzie i te co po 100cm mają tu i ówdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
nie no nadgarstka to ja mierzyc nie będę ( a chude mam te ronczunie ze hoho) tylko to z czego chciałabym zrzucić, ale niestety chyba taka juz moja uroda ze trudno te nogi odchudzić :( mam mega kompleks z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 w udzie - chcę, aby było 50 łydki - 35, chcę 33,5 kolana - 36,5 , chcę 35 ... talia - tutaj idealnie 60-61 :) piersi - średnio - 83 ;( wzrost - 168 cm nie można mieć wszystkiego... niestety od dziś zaczęłam marszobieg (4 minuty szybkiego marszu, 1 minuta biegu - dziś pół godziny) po śniadaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja taki spasluch :( łydka: 36 Udo: 57 Talia: 68 ;/ Biodra: 97 ;/ Porazka , musze sie wziac za siebie, najgorzej mi sie wydaje wygladają moje łydki, mam wrazenie ze sa strasznie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a obwód kolana?
jaki macie obwód kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki nie macie
wiekszych zmartwien niz obwod uda ? ... co to zmieni jak sie pouzalacie ? ... nic prawda ... wiec zaakceptowac siebie takim jakim sie jest i po sprawie :-)... :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki nie macie
i ak tam wyzej ktos napisal idealnie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
mamy inne problemy ale to jet tez wnerwiające jak np te nogi puchną, zwłaszcza teraz latem Rano : łydka: 35,5 cm tuż nad kolanem: 39 cm udo:53, 5 cm A po pracy , ok 17: odpowiednio: 36,5 - 40,5 - 54,5 nogi jak balony mimo ze waze 54 kg przy 165 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny temat dla anorektyczny
ch nastolatek. spadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
że ja niby anorektyczka? przy takich wymiarach? buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×