Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thrall

Czy to naprawdę obciach chodzić z dziewczyną o takiej figurze?

Polecane posty

Tak żeby nie było nieporozumień: ja z tym żadnego problemu nie mam, to znaczy ona mi się bardzo podoba zarówno z charakteru jak i z figury (i całego wyglądu) - przynajmniej wygląda jak kobieta. Ale wiem, że różne postronne osoby niemal wprost (i część znajomych, choć oni tego nie mówią, ale daje się wyczuć) dziwi się czemu z nią jestem. To znaczy ja sam nie mam jakiejś urody modela (z twarzy raczej mocno przeciętny), ale chodzę na siłke (nawiasem mówiąc zacząłem ćwiczyć by wyrywać "laski: :P) i jestem dość dobrze zbudowany 187cm / 91kg - w mięśniach. No i pytanie: czy naprawdę jej figura to jakiś powód do komentarzy?? Ma szerokie biodra (które mi się podobają), ale ma też ładne piersi, wcięcie w talii itp. Ona ma 170 cm wzrostu. Trochę do zdjęcia dodałem różnych efektów, żeby zatrzeć ślady :P Proszę o wypowiedzi http://img268.imageshack.us/img268/8498/figurac.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
ma figurę jak beyonce. ile wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do thrall
Szczerze to mi się nie podoba, ale najważniejsze że Tobie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo duża niewiadoma
ona jest po prostu NORMALNA!!!!!!!!!!!!!! brawa dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
eee, nie przesadzaj. fajna, kobieca figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem latynowskie
kształty ale to ,no dla mnie duzo za duzo,a nogi to juz kompletnie porażaja ale skoro tobie sie podoba to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma grube nogi, wszystko od
pasa w dol jest bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką musi mieć dupę hhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dziesięć lat to będzie monstrum, ale za dzieśięć lat to ty i tak będziesz chodził na osiemnastki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knagabobraa
tak to obciach, rzuć ją, zresztą komentarze chyba cię w tym utwierdziy:o ja pierdole jaki niedorozwój :o czy juz kurwa nie ma prawdziwych meskich mezczyzn?? tylko same kurwa cipy jak autor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla ciebie w sam raz
"To znaczy ja sam nie mam jakiejś urody modela (z twarzy raczej mocno przeciętny), " W takm razie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
ale tak swoaj droga to ty musisz miec nasrane we lbie. po co pytasz na forum czy to obciach czy nie? i co, jak wiekszosc wypowiedzi bedzie brzmialo, ze tak to ja zostawisz? kieruj sie tym co czujesz a nie tym co ci inni powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ja dokładnie nie znam jej wagi :P Stawiałbym coś w graniach 71-73, ale ciężko mi to ocenić. Czasem dopada ją taka faza, że myśli że jest gruba, więc w świetle tego nie chcę pytać "skarbie, a ile ty właściwie ważysz" bo nie chciałbym żeby to źle odebrała. Dobra, dzięki za te wszystkie wypowiedzi. Lecę na mecz, będę później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knagabobraa
lecisz chyba kurwa jajca pilkarzom czyscic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldschoolman
ona ma serio figurę beyonce, bo tamta ma też mocniejsze nogi. mnie sie osobiscie podobają szczuplejsze, ale niie jest tak, ze ta jest zła...jest całkiem, jesli jeszcze ma ładną twarz, to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvgvtyyughui
Mi się podoba , chociaż szczupłe zawsze lepiej wyglądaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, dziewczyna jak marzenie! Jako kobieta pisze, ze nie ma czego sie wstydzic! A Tobie napralabym po pysku, bo skoro wiesz, ze Cie kreci i podoba Ci sie taka, jak jest, to po kiego grzyba potrzebne Ci potwierdzenie tego lub zaprzeczenie?? Kazdemu, kto zasugeruje Ci cos innego po prostu rozesmiej sie w nos i powiedz, ze z zadnym wieszakiem nie byles tak szczesliwy, jak z nia! Odwagi, zacznij jej bronic, a skoncza sie glupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie rozumiem czemu się do niej przypierdalają. Dobra, nieważne, widzę że na forum jest to samo, przynajmniej po części. I tak ja wiem swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Bardzo fajnie wygląda taka kobieca Jest proporcjonalna super aż sama zazdroszczę takiej figury bo ja właśnie nie mam takich fajnych bioder :-) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knagabobraa
meska kurwa cipa :o pewnie to jakis niedorozwoj z towarzystwem takich samych niedorozwojow przedzial wiekowy 16-17 niewiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaruda - ja jej bronię. Tylko nie rozumiem powodów ataków. Dlatego zapytałem. Nazwałem ten topik może nieco prowokacyjnie, więcej wypowiedzi będzie. A teraz już naprawdę lecę, narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma bardzo ładną figurę
fajne cycki fajny tyłek jest kobieca ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz moze i wyglada OK
ale troche przytyje i dopiero zobaczysz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvgvtyyughui
Autorze a ile masz lat? Pytam ,bo z doświadczenia wiem ,ze młodzi wolą szczuplutkie ,ale z wiekiem gust sie zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dooooooocisz
Co wyście się tak czepili, że zaraz przytyje itd.?! Przecież wcale tak nie musi być. Według mnie dziewczyna ma bardzo fajną figurę. Pewnie sami nie wyglądacie lepiej i stąd wasze debilne komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednazładziewczyna
wy nienormalni chyba jesteście, przecież dziewczyna ma idealną sylwetkę. Tu sami wariaci siedzą. Doceń facet skarb który masz, a na który zapewne nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×