Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thrall

Czy to naprawdę obciach chodzić z dziewczyną o takiej figurze?

Polecane posty

Gość ty wyzej masz racje
Mlodzi wola szczuple, a starzy te pelniejsze ksztalty. Chociaz i tacy 30letni teraz wola chudsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile masz lat chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipio
Super figurka. Autorze, gdybys zdecydowanie powiedzial kumplom, ze dla ciebie wyglada super, a jak im cos sie nie podoba, to niech nie patrza, to by sie odpierdolili. Jak w ogole mozesz pozwolic na to, aby ci gadali takie rzeczy?:O Jestes z tych podatnych na gadania kumpli?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna taka jeszcze jedna
bardzo kobieca ładna figura wygląda ponętnie a nie jak jakiś patyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłaby trochę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lP"[o
A niby dlaczego, aby zadowolic jakiegos obcego frustrata??:O Spojrzcie ludzie na siebie i zajmijcie sie ocenianiem siebie samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiowoz
qfa, jaki kretyn musi byc z tego autora. podoba mu sie dziewczyna a pyta na forum czy moze byc :D swoja droga figura bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowany facet1111
Przecież ona jest zajebista, facet wkleił jakieś zdjęcie z kalendarza i robi z ludzi wariata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk hbh
Daj do niej numer , chetnie sam sie z nia umówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majac do wyboru figure tej dzi
ewki i beyonce - wybieram beyonce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mial racje ... ..
marzyciel haah o takiej lasce to pomarzyc mozesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda.malina
Ta dziewczyna wygląda bardzo dobrze. Jest przede wszystkim proporcjonalna i bardzo zgrabna. Ma świetny biust, biodra w sam raz i do tego wyraźne wcięcie w talii. Bardzo kobieca, zgrabna i proporcjonalna sylwetka. I mimo, że nie jest bardzo szczupła, jej ciało wygląda na jędrne i w formie. Zazdroszczę jej. A znajomi Ci pewnie zazdroszczą ;) Musisz jej bronić, ale w sposób zdecydowany! Musisz dać jasno do zrozumienia, że ona jest wg Ciebie piękna, a nie zastanawiać się, czy oni przypadkiem nie mają racji... Widzą Twoją niepewność, więc coraz bardziej starają się Ciebie przekonać. Stary, bądź silny i zdecydowany, nie żadne ciepłe kluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ze na 1 stronie pisza
na nie - a na drugiej ze sie wszystko podoba. jeden pasztet po wieloma nikami to pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acoboto
przeciez ona ma fajna figure! twoi znajomi to idioci! wchodzac tu spodziewalam sie dziewczyny ktora wazy ok 100 kg albo ktora ma cos ekstremalnie widocznego jak np krociutkie nogi czy przesadnie dlugie rece. cokolwiek ale nie zdjecia ladnego ciala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek pisze bo sie spiesze
ja jestem zdecydowanie szczuplejsza i wolałabym miec taka figure jak ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadając na pytania - ja mam 23 lata, ona 24. To głównie dziewczyny coś do niej mają - z tym że wiadomo, raczej te obce, to znaczy jak gdzieś idziemy to słyszę się czepiają. Wśród znajomych nic złego nie słyszałem, raczej tylko z twarzy wyczytałem, ale zawsze nie pozostawiałem cienia wątpliwości co o niej myślę i co myślę o kimś kto coś do niej ma. Dobra, zresztą nieważne. Nie rozumiem dlaczego ona może się komuś nie podobać (skoro mnie kręci pod wzglęem fizycznym jak żadna inna, osobowościowym zresztą też :P). Bliżej jesteśmy zaręczyn niż zerwania, a ja jestem bliżej dania komuś po twarzy albo zerwania kontaktów niż pozwalania na czepianie się jej. Ludzie są chyba po prostu zawistni dla samej zawiści i może rzeczywiście nie ma powodu dociekania przyczyny rzeczy - sami uważają się za arcywspaniałych, którzy mają prawo do krytykowania nawet czegoś tak podstawowego jak wygląd. Co nie zmienia faktu że dalej tego nie rozumiem Dzięki za wszystkie odpowiedzi, będę śledził temat jeszcze przez jakąś godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma grubasne giry i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludziee
no kurna chyba sobie yaya robicie laska normalna i pisze to ja szczuplizna wazaca 45 kg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela22
Twoja dziewczyna wygląda świetnie! Ma kobieca figurę i nie jedna może jej pozazdrościć. Myślę, ze stąd te komentarze i spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie składa, że tylko na tym forum bedą najeżdzali na dziewczyny które mają kilka cm więcej w biodrach niż wychudzone modelki. Zawsze kobiece kształty miały powodzenie i będą miały niezależnie od tego co tutaj przeczytasz Oczywiście nie mówię o nadwadze czy tym bardziej otyłości ale o kobiecych zaokrągleniach a nie wystających kościach a twoja dziewczyna ma super figurę, ładna talię, zaokrąglone biodra, wielu na pewno ci jej zazdrości, także tych którzy tu piszą że by jej nie tknęli oni nie mają okazji tknąć żadnej dlatego odreagowują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komentarze typu 'mnie się podoba, chociaż szczupłe wyglądają lepiej' są aż żałosne. Chuda to ta dziewczyna nie jest, ale jeśli ludzie naprawdę uważają, że ona nie jest szczupła, to przykre czasy mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona złotowłosa
Popierdoliło was? Ładna laska, proporcjonalna. Normalna całkiem. Co w niej do kurwy nędzy obciachowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludziee
ma fajny brzuch a nie opone jak wiekszosc kafe zdzir :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Cię obchodzi, co mają do niej inni ? daj sobie spokój, skoro masz się jej wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci powiem co
" Thrall Odpowiadając na pytania - ja mam 23 lata, ona 24. To głównie dziewczyny coś do niej mają - z tym że wiadomo, raczej te obce, to znaczy jak gdzieś idziemy to słyszę się czepiają. Wśród znajomych nic złego nie słyszałem, raczej tylko z twarzy wyczytałem" Czepiają sie bo nie jest szczupła i od talii do stóp jest "przy kosci" tęga. Znajomi nie powiedza ci tego wprost z grzeczności. Jak zakładasz temat,to ci odpowiadam prosto z mostu.Jak cię jara to badź z nia anie pytaj na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze dodam, że gdybym była facetem, to właśnie takie dziewczyny by mi się podobały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopadjoweiahtklfdjgkl,
Nie sluchaj ich.:O mam chudsze nogi, ale moglabym sie zamienic chetnie z nia na figury. Jest bardzo kobieca i ma idealne proporcje i mnie kreci (i mowi ci to bi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×