Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

:( bardzo cie lubię lilka, nie wiem jak mam cię przekonać że życie jest najcenniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze na spacer bo leje.....idealna pogoda na spacer....mam nadzieje że nie wróce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonasz mnie green....bo ja straciłam sens życia.....Green dziekuje, nie musisz sie o mnie martwić....idź pogadaj z kimś kto poprawi ci humor.....zostaw mnie samą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieje że wrócisz ... bo inaczej będzie mi bardzo smutno i źle. Lilka jesteś wspaniała ! pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwie sie o ciebie z musu martwię się bo jestes dla mnie ważna ! i nie mam ochoty na poprawe humoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi green ale mylisz sie....naprawde nie chce Cie wciągać w ten podły nastrój my broken heart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym cię przytulić... Lilciu znajdziesz w końcu sens życia zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green przez ciebie poryczałam się jak dziecko...przecież wiesz że i tak się nie zabije....ale dzisiaj naprawde chce umrzeć....może spotka może nie spotka...nie patrze tak daleko w przyszłość...nawet nastepnego dnia nie potrafie zaplanować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green dobranoc, my broken heart:) chociaż ty bądź rozsądny....ide na spacer w deszczu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez " W zagubionej przestrzeni trwam " Nie chce cię zmuszać do niczego ale jeśli masz ochote i będzie ci lżej to możesz mi powiedziec jeśli coś złego cię ostatnio spotkało. Wiem że ci nie pomogę, ale może ulży ci. :):):) 🌼 lilka bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc księżniczko :) pamietaj że jesteś kochaną i niezwykłą dziewczyną też wybrał bym się na spacer w deszczu ale u mnie nawet nie chce padać... Kolorowych snów po spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green jesteś miły i kochany....może innym razem:) ty masz szczęście na wyciągnięcie ręki...tylko brak ci pewności siebie....musimy cos z tym zrobić:).....no ide w końcu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ci za miłe słowa :) mokrego spacerku niech deszcz spłuka z ciebie te wszystkie zmartwienia i smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewo co masz jeszcze????? tylko nie tak ostro....wiesz że ja raczej spokojniejsze wole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×