Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

powiedz lilciu jak tam ostatnie dni ? jeśli masz ochote oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka-tragedia....nie poznała mnie:( jej psychiatra powiedział że wszystko po mnie widać, i oczywiście zaczął się wypytywać czy daje sobie rade i takie tam pierdoły....i poradził mi że skoro nie mam nikogo, powinnam przynajmniej z psychologiem spróbować sie pozbierać bo sama sobie na pewno nie dam rady....tyle Everybody goes leaving those who fall behind, everybody goes as far as they can...they don't just care....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Dlaczego tak jest że dobrym osobą przytrafiaja sie takie rzeczy. tak mi przykro lilka:( niewiem co ci powiedzieć... 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie musisz mówić...bo tu nie ma już nic do powiedzenia....jeszcze chciał mi wcisnąć anydepresanty, ale od razu powiedziałam że nie będe brać....Z tego doła chyba naprawde sama nie wyjde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to okropne że tobie się takie rzeczy przydarzają musisz być silna kiedyś szczęście sie uśmiechnie do ciebie myś o sobie zajmij się tym co lubisz może śpiewaniem, sprawiaj sobie radość kiedy tylko możesz wiem że wytrwasz te przeciwności:) Lilka nie daj się jestes wspaniała pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mnie podtrzymywał ? kto słuchał moich głupich wyżaleń ? kto mi pomagał szukać piosenek? kto sprawił że mam na kafeterii przyjaciółkę ? Gdybym tylko potrafił ci pomóc... jesteś niesamowita że pomimo tylu przeszkud trzymasz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOTwBUTACH4
chyba ta :((((((((((( www.youtube.com/watch?v=eFFFz9cecL8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mnie teraz podtrzymuje? kto słucha moich głupich wyżaleń? Kto mi pomaga szukać piosenek? kto sprawił że mam na kafeterii przyjaciela? :)) to działa w obie strony Green.... no teraz to generalnie leże i nie wiem co mam ze sobą zrobić, wszystkiego mi się odechciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj sobie tak poprostu nic nie musi ci się chcieć. wiem lilka że to działa w obie strony i dziękuje ci za to. Po za tym bardzo lubię z tobą pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, dziekuje Ci bardzo...wieczory są najgorsze sam wiesz, a dzięki tobie troche mi lżej.... ahhh....ale ty mi mojego syna przypominasz:) opowiem Ci kiedyś o nim....syn to oczywiście kolega:) ide sobie, chyba wystarczy tych lamentów na jeden wieczór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×