Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilka19

Najsmutniejsza piosenka jaką znacie

Polecane posty

Ta ostatnia którą podałam jest oczywiście spiewana przez tracy chapman:) w woli ścisłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjakiel
natalii Rynkowskiego -------- Zbieram na Citroen C6 www.citroen.pl/citroen-c6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu tych kilku dni, kiedy mnie nie było moje życie zmieniło się całkowicie:) Po raz pierwszy w życiu jestem naprawde szczęsliwa, jestem po prostu niesamowicie zakochana,a ta cudowna,niezwykła osoba kocha także mnie:) jeszcze parę dni temu byłam tak sumutna i nieszczęsliwa, ale miałam to szczęście poznac mojego ukochanego właśnie tutaj.....myśle że wiecie już o kogo chodzi:) Chce podziękować wszystkim zaintereseowanym a w szczególnosci odwiedzającym ten temat regularnie....tamaguczi,wewo-dziękuje wam za wszystko.....Temat już po prostu do nas nie pasuje bo jesteśmy szalenie szczęśliwi razem....oddaje go w wasze ręce,niech się rozwija lub zakończy, to już jest nie ważne.....Green kochanie moje,jakie miałam szczęscie że poznałam ciebie tutaj...Kocham Cie ale ty przecież doskonale o tym wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam racje :):):) sorry,że tak wpadam tutaj,ale chciałam Wam pogratulować :):):) kurde,to też jakby mój sukces..to znaczy nie zrozumcie mnie źle,ale triumfuje,bo znowu stało się coś dobrego i ja wiedzialam,ze tak bedzie :D:D że szczęście wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie jaka Ona jest znów przez nia płaczę... Oczywiście ze szczęśia. Jest mi szalenie dobrze to forum połączyło nas w jakis sposób teraz jestesmy razem i kochamy sie bezgranicznie Każdy dzień z Lilką jest dniem szczęśliwym. Nigdy nie marzyłem że mnie to spotka, a jednak w jednym momencie życie sie przewróciło do góry nogami. Dziękuje wszystkim Wewo stary cwaniaku :) wspieraliście mnie to był piekny czas spędzony razem z wami nigdy go nie zapomnę życze wam wszystkim szczęśia szczęścia szczęścia i miłości :) I pamiętajcie że wasze życie może nagle się zmienic na lepsze na najwspanialsze chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×