Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kempa2

Kogo szanuje sie w naszym kraju?

Polecane posty

Czy jest w ogóle ktoś, kogo się szanuje? Chodzi mi o przedstawicieli różnych zawodów. Nie szanuje się lekarzy, nauczycieli, ekonomistów, policjantów, urzędników, pracowników fizycznych, kierowców, księży :), można by tak wymieniać bez końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Nic nie ma do szacunku zawód. Są policjanci i policjanci, ekonomiści i ekonomiści... Jest człowiek i człowiek... Szanuje się tych, którzy na to zasługują. Jeżeli patrzymy przez sam pryzmat zawodu jaki ktoś wykonuje, to wszyscy są godni poszanowania. To dziwne, o czym piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czek-czeko -czeko
Ja mysle, ze mimo wszystko lekarzy i prawnikow sie szanuje, bo to nadal zakorzenione w nas, ze to prestiżowe zawody,a wcale tak nie jest bo teraz np. praw mozna studiowac zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiwne? A zauważ, ile jest uogólnień, choćby na samej kafe- lekarze to, nauczyciele tamto, humaniści lenie, sekretarki- kochanki szefa itd. itp. Ja oczywiście nie należę do osób, które generalizują i bardzo tego nie lubię, ale tak niestety jest w naszym kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgodze sie ze moze nic sie nie ma do lekarzy ale prawnicy-coraz czesciej ze zlodzieje i klamcy,niestety w polsce wstyd jest powiedziec czasem gdzie sie pracuje to bardzo smutne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kempa... to prawda. Tyle, że tak piszą osoby, które ograniczają się do szufladkowania ludzi.. A dla mnie to nie jest w porządku. To chore powielanie starych stereotypów i tworzenie nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×