Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarooownicaaa

ana boot camp diet

Polecane posty

Gość czarooownicaaa

mam pytanie, czytalam dużo w sieci na stronach zagranicznych o "abc" i obiecują stracić w 50dni ok 10-20kg. wiadomo potem jest jojo jesli człowiek rzuci sie 51dnia na jedzenie, wiadomo to nie dieta tylko "50dniowa głodówka" ja to wiem, ale chcialabym spróbować, i zastanwiam sie czy ktoś był na tej diecie juz? i czy mu się udało? ja dziś 1 dzień jestem.. i co dziennie zamierzac cwiczyc 10-30min na stepperze w zaleznosci od siły organizmu ;P mam nadwagę i musze wrescie cos z tym zrobic. potrzebuje tego, a na tej diecie moge jesc co chce, tylko tyle ile pisze kazdego dnia, no problem :) i jeszcze raz zadam to pytanie, był ktoś z was na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarooownicaaa
"50 dniowa rozpiska nazwana ANA BOOT CAMP można na niej schudnąć 10 kg. Jak dla mnie. to za mało. Ale niektórzy mogą skorzystać. dzień 1: 500 kcal dzień 2: 500 kcal dzień 3: 300 kcal dzień 4: 400 kcal dzień 5: 100 kcal dzień 6: 200 kcal dzień 7: 300 kcal dzień 8: 400 kcal dzień 9: 500 kcal dzień 10: NIC dzień 11: 150 kcal dzień 12: 200 kcal dzień 13: 400 kcal dzień 14: 350 kcal dzień 15: 250 kcal dzień 16: 200 kcal dzień 17: NIC dzień 18: 200 kcal dzień 19: 100 kcal dzień 20: NIC dzień 21: 300 kcal dzień 22: 250 kcal dzień 23: 200 kcal dzień 24: 150 kcal dzień 25: 100 kcal dzień 26: 50 kcal dzień 27: 100 kcal dzień 28: 200 kcal dzień 29: 200 kcal dzień 30: 300 kcal dzień 31: 800 kcal dzień 32: NIC dzień 33: 250 kcal dzień 34: 350 kcal dzień 35: 450 kcal dzień 36: NIC dzień 37: 500 kcal dzień 38: 450 kcal dzień 39: 400 kcal dzień 40: 350 kcal dzień 41: 300 kcal dzień 42: 250 kcal dzień 43: 200 kcal dzień 44: 200 kcal dzień 45: 250 kcal dzień 46: 200 kcal dzień 47: 300 kcal dzień 48: 200 kcal dzień 49: 150 kcal dzień 50: NIC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takiej głodówce (dobrze, że to widzisz) nie trzeba się obżerać. wystarczy odrobina jedzenia więcej i waga w górę. nie wiem, czy warto bo za kilka miesięcy wrócisz do punktu wyjścia + bonus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarooownicaaaaa
a jak by tak spojrzec z drugiej strony? po 50 dniach nie oszukiwania mozna duzo stracic i moze sie skurczyc zoladek wiec nie bedzie sie chcialo jesc normlanie duzo.. po drugie jesli wciagu 50dni bede jesc "normalnie" np slodycze, normalnie tzn ze jesli moge no 300kcl to moge sobie pozwolic na 2 kostki czekolady. to w ciagu tych 50 bede jesc "wszystko" to nie bede miala ochoty na napad, inie rzuce sie na jedzenie to ma chyba sens? i ponawiam pytanie czy ktos tą diete przeszedł i ile schudl i jak sie czuł :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarooownicaaaaaa
ale w ten tez może;) a ja chcę w ten spróbować :) na własne ryzyko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy odrobinie chęci
żołądek można skurczyć w 3 dni, wystarczy jeść regularnie co 3-4 godziny, małe porcje pokarmu, wyeliminować węglowodany a jeść chude białko czyli np jaja, ryby, twarożek ja jestem na takiej diecie już dwa tygodnie, efekt minus 3 kilogramy dziś zjadłam: 0:00 śniadanie: 2 kawy z mlekiem bez cukru szklanka maslanki, gotowane jajo 12:00 lunch: opakowanie twarożku light 15:00 obiad: gotowane jajo, makrela z puszki jeśli wieczorem (około 18:00) będę głodna to też coś zjem lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroooownicaaa
a ja dziś: dziś menu: ś: kawa z kapką mleka dla koloru 20 ze słodzikiem o: 5 pierogi 450 k: niecała szkl. soku pomidorowego 30 === 500 / 500 a jutro bedzie: ś: serek wiejski 5% - 122 o: zupa na kościach i warzywa mrożone porcja - 120. k: jabłuszko 50. ==== 292 / 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroooownicaaa
no i 2,5listra wody dziennie 10-30minut na stepperze i 20-50 szt przysiadow nie moge robic narazie brzuszkow bo mam szyje w kołnierzu ortopedycznym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też jadam zazwyczaj do 500 kcal i bardzo odpowiada mi ta dieta :) Wczoraj i dziś 500 kcal. Zatem jutro 300 :D :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
...pojutrze zjesz 600, z których organizm odłoży co może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
czaroooownicaaa, piękna "dieta" paląca mięśnie i rozwalająca metabolizm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgkhkjl
dzień 30: 300 kcal dzień 31: 800 kcal dzień 32: NIC dzień 33: 250 kcal to jest przegięcie. Po pierwsze duży skok kcal, więc te 500 kcal zostanie od razu zmagazynowane, po drugie dnia 32 będzie wam bardzo ciężko wytrzymać. Tu może być kompuls, albo prawie napewno złamiecie dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha żal mi cię dziewczynko
lepiej zrób sobie 50 dni głodówki. ZERO JEDZENIA. bo organizm będzie magazynował wszelaką energię skonsumowaną w postaci tłuszczu i gówno schudniesz. no chyba, że z mięśni, na czym Ci bardzo zależy z tego, co widzę. :) poza tym rozregulowanie metabolizmu czyli przełączenie się organizmu na tryb 'oszczędzający' też Cię czeka. życzę powodzenia w pierwszym tygodniu kiedy przybędzie Ci połowa straconej wagi, bo jednak cała 'DIETA' to katorga dla twojego ciała i zakłócenie wszelakich procesów metabolicznych. jeśli chcesz stracić 10 kg, to rusz dupsko, zamiast przed kompem je płaszczyć, i idź poćwiczyć. kurwa żal :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna zrobi jak będzie chciała. nauka na własnej skórze jest najskuteczniejsza. autorko- daj znać jak idzie bo takie topiki pojawiają się bardzo często, ale po kilku dniach gasną. chyba sił nie starcza albo efekt nie taki jak oczekiwano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroooownicaaa
no dzięki za wsparcie, aż chce się człowiek odchudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsparcie możesz mieć :) po prostu taka dieta jest bardzo ciężka i efekty na dłuższą metę nie zachęcają. kilka osób napisało swoje zdanie, ale decydujesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroooownicaaa
ja juz sie zdecydowałam :) szukam wsparcia chętnych :) no i kogos kto juz byl na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjkaaaa
Ja Cię wesprę - codziennie mogę zaglądać na Twój topik i Cię motywować, pod warunkiem, że będziesz stosowała rozsądną dietę (minimum 1500 kcal, dużo białka i warzyw, sporo zdrowych tłuszczy) i dobrze dobrany trening. Samobójcze głupoty osób nie mających pojęcia o działaniu organizmu ciężko wspierać, bo to tak, jak popchnąć kogoś stojącego na barierce mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjkaaaa
A tak w ogóle to poczytaj zanim zrobisz taką głupotę: http://antyproana.blox.pl/2009/05/50-dni-glodowki-Ana-Boot-Camp.html http://www.dieta.pl/nowosci/zdrowie/chca_by_dziewczyny_glodzily_sie_na-661.html A przede wszystkim: http://www.sfd.pl/Diety_g%C5%82od%C3%B3wkowe-t384532.html http://www.sfd.pl/Diety_g%C5%82od%C3%B3wkowe__ca%C5%82a_prawda_o_nich.-t60467.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota nie boli a szkoda
pf dziewczynka ktora chce na siebie zwrocic uwage i chce byc anorektyczka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big mama 82 kg
Cześć, koleżanko..doskonale Cię rozumiem..też mam ciśnienie do szybkiego schudnięcia.. po ciąży zostało mi 10 kg na pamiątkę :( jestem załamana... zaczęłam chodzić od miesiąca na siłownię - bywam tam 2 razy w tyg, staram się stosować dietkę,ale jak dotąd.. marne efekty. Też planuję na 50 dni wskoczyć na tą dziwną diętę... mam nadzieję, że wytrwam i że będzie efekt w postaci 10 kg mniej.. do tego siłka..jak dotąd. Zaczynam od jutra. Będę pisała jak mi idzie... Trzymajcie ksiuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem , co to za uczucie , byłam na diecie baletnicy , też rzeźnia . Ale jak sie chce to można . Bo ja wiem , że wy wiecie najlepiej z tą dieta , ale uwierzcie w szkole tak sie nie da . I ta dieta jest dla niektórych najlepsza . Bo te jedzenie posiłków co 3-4 odziny jest do d**y bo niby jak mam zjesc zdorwy obiad ktory sie powinno jesc w 15 min w szkole . Te głodówki są idealne jak chce sie słyszec "jak tak szybko schudłaś " odchudzam sie od półtora miesiąca i 10 kg mniej , efekty jojo były i zawsze będą . Tyle , ze ten efekt jojo wyglądał tak ze widzialam ze przytyłam 2 kg jak zjadłam troche za dużo to znowu sie zagłodziła, I po takich głodówkach 500 kcal to sporo ;D ja 250 w dzien maxymalnie zjadalam . I sa całkiem fajne efekty ;D A teraz jestem na tej diecie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście poczytały trochę o tej diecie, to z pewnością zauważyłybyście że na niej można jeść do woli owoców, które nie wliczają się w to X kalorii wydzielone :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie owoce debile tylko warzywa bo warzywa moga miec z max 30 kcal a owoce no coz nawet zwykly banan ma powyzej 100kcal i dziewczyna chciala konkretna odpowiedz KTO NA NIEJ BYL I ILE SCHDNAL a nie gowno wiem a sie wypowiem ci ktorzy nie byli na niej-bie odpowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijkaaaaa
Cześć dziewczyny, po pierwsze dziewczyna stosująca taką (co prawda bardzo niezdrową) dietę nie koniecznie musi zapędzić się w anoreksje. Sama w ciągu miesiąca schudłam 8kg a w drugim 4kg po prostu się głodząc bo inaczej schudnąć nie potrafiłam, a miałam tyle ruchu i zdrowego żarcia że ho ho ho :) nie ćwiczyłam nie spaliło mi wcale mięśni ani niewypadły mi wszystkie włosy... Doszłam do wagi 50kg przy 162cm i mi wystarczyło nawet chciałam troszkę się wyrzeźbić i dzięki zdrowej diecie i ćwiczeniom przybrałam 2kg (przy czym -2cm w talii). Jak się nie wróci do starych nawyków to jojo nie będzie, 2 lata i trzymam wagę. Ps owoce to prawie sam cukier na diecie ich unikajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlam 20 kilo w niecale 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odchudzałam się na różnych dietach no i cóż... załamywałam się. kiepsko u mnie z silną wolą, ale mam nadzieję że tym razem mi się uda. Mam 161 i zaczynam z wagą 61kg. mój cel to 45 kg. Od jutra idę na tę dietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darisa95
Tutaj więcej informacji odnośnie dieta abc super-brzuch.pl/dieta-abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×