Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarooownicaaa

ana boot camp diet

Polecane posty

Gość Bałkajka
Powiem krótko-stosowałam a raczej próbowałam i po 20 dniach wylądowałam w szpitalu bo wykończyłam w ten sposób organizm.Taka ilość kalorii jaka jest w tej diecie to totalna bzdura żaden organizm nie będzie w stanie tego wytrzymać.A jak już Ci się uda to efekt jojo gwarantowany.Dlatego teraz czekam aż wrócę do pełni sił i pierwsze co idę robić badanie DNA genetic lab aby wedle potrzeb swojego organizmu zaplanować dietę oraz treningi.Zastanów się nad tą dietą czy warto narażać swoje zdrowie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie w dwa dni około dwa kilo. Oczywiście później chudnie się już mniej, ale i tak efekty są niesamowite. Możesz łagodnie zejść z diety jedząc określoną ilość kalorii, jaką nie pamiętam ale wystarczy że wpiszesz ABC diet w internet i pierwszy link ci wszystko powie, a później przez dłuższy czas stosować dietę ABC 1000-1500 kcal i nie będziesz mieć efektu jojo. Jeżeli chodzi o słodycze to nie jest takie proste. Od cukru dużo się tyje. Tutaj nie liczy się ilość kcal. Najlepiej jest jak najbardziej ich unikać ale pozwólcie sobie czasem na nie, bo faktycznie mogą zapobiegać napadom albo poprawiać nam humor, bądź też, przede wszystkim, ratować od omdlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyki nie oszukasz
W dwa dni około dwa kilo czego? Kilogram tłuszczu to 9000 kcal. Przyjmując w uproszczeniu, że masz dziennie zapotrzebowanie energetyczne na poziomie 2000 kcal z czego zjadłaś po 500 kcal każdego dnia daje raptem 3000 kcal deficytu energetycznego na te dwa dni. Czyli zakładając (bardzo optymistycznie), że 100% deficytu energetycznego poszło na spalenie tkanki tłuszczowej, daje to 333g spalonego tłuszczu. A reszta? 2000g - 333g = 1667g ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×