Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmarzycielkaa

KSIĘGOWA

Polecane posty

Gość mmarzycielkaa

Mam wielką prośbę... Możecie polecić jakieś dobre kursy dot. księgowości/podatków, itp.? Może jakieś wysyłkowe bądź szkołę, która organizuje takie kursy? Najlepiej województwo wielkopolskie bądź dolnośląskie. Jeśli ktoś pracuje jako księgowy i ma chwilkę czasu i chęci to może napisać coś o swojej pracy... chciałabym się kształcić w tą stronę. I jeszcze jedno pytanie, odbiegające daleko w przyszłość, ale jestem bardzo ciekawa;) czy ktoś z Was pracuje w tym zawodzie u siebie w domu i na przykład prowadzi księgowość jakichś firm? Ma własną działalność? Czy polecacie taka prace? :) Bo mi się coś takiego marzy, ale niestety muszę ruszyć ze wszystkim od podstaw... Będę wdzięczna za wszelkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzycielkaa
eee nie wierzę, że żadna księgowa nie zagląda na kafeterię? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo roboty cie czeka
Możesz zrobić pakiet szkoleń w Stowarzyszeniu Księgowych, na pewno mają oddział w twoim mieście lub blisko. Studia podyplomowe rachunkowość. No i najważniejsze doświadczenie. Same kursy nic ci nie dadzą, nie nauczysz się wszystkiego co, jest potrzebne w pracy na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księdowaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej, ja robiłam kurs w warszawie:rachunkowość od podstaw do samodzielnego księgowego BDO Numerica,pracuje juz 3 lata w księgowości,ale pozatym zrobilam ekonomiczne studia. Aby móc zajmować się usługowym prowadzeniem ksiąg, potzrebny jest certyfikat MF,cos słyszałam ze szkoły tez takie dają po zakończeniu np.rachunkowości,ale wydaje mi się że są mniej wiarygodne. Koszt takiego egzaminu to 500zł,a jeżeli chodzi o stopień trudności to możesz sobie zobaczysz przykładowe pytania na stronie MF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzycielkaa
hej! dzięki za odpowiedzi:)) u mnie to trochę pokręcona sytuacja. Miałam iść na ekonomie, ale coś mi się odwidziało i poszłam na administracje, ale jeszcze studiuje - 4 rok. A tu niestety nie mamy za dużo przedmiotów ekonomicznych. Najwięcej prawa. Ale mam koleżankę, która ze mną studiuje i pracuje w biurze, też ma do czynienia z księgowością, wiec jakaś szansa jest... Piszę prace mgr. z podatków i teraz jakoś mnie natchnęło z tą księgowością. Dlatego próbuję się zorientować jak to wszystko wygląda. Najbardziej boję się tej odpowiedzialności, bo w tych papierach i obliczeniach można się łatwo zamotać:/ jeśli ktoś jest bardziej zielony z tego i bardzo się do tego przyłoży to da radę? Czy to trzeba mieć we krwi? hehe ktoś w ogóle odradza ten zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzycielkaa
administrację, studiuję, ...* przepraszam za te błędy, ale do tej pory pisałam bez polskich liter i staram się przestawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzycielkaa
oj panie księgowe... bardzo proszę o opinie na temat swojej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam tutaj
poszukaj sobie w google cedoz, ja tam robiłam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzycielkaa
dzięki za info;) właśnie sprawdziłam na stronce, ale widzę, że tu tylko Warszawa wchodzi w grę, a ja niestety mam strasznie daleko do Warszawy, więc chciałabym coś z województwa wielkopolskiego/dolnośląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam tutaj
nie, ja robiłam korespondencyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarzycielkaa
a czemu ja nic nie mogę znaleźć na ten temat? :/ mogłabyś mi podać link, gdzie są dokładnie o tym informacje? a po ukończeniu tego kursu korespondencyjnego dostałaś jakiś certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może ja
praca księgowej jest okropna ;) żyję rytmem urzędów i fochów moich klientów. pracuję na etacie, w domu mam kilka firm. za 3 miesiące otwieram kameralne biuro rachunkowe. co do edukacji: polecam fundację rozwoju rachunkowości, a przede wszystkim ciągle trzeba się edukować. każdego dnia: poranna kawa i czytanie, prasy, nowych rozporządzeń itp. ale warto: satysfakcja i kasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaaaaMy.
Mogę z czystym sercem polecić kursy organizowane przez Gowork. Organizują je w wielu miastach Polski, ja akurat robiłam we Wrocławiu, bo tam mieszkam, ale w np. w Poznaniu też je organizują, bo tam poszła moje kuzynka. Stawiają na praktykę, indywidualne podejście do kursanta oraz profesjonalnych wykładowców. Cena również jest bardzo przystępna. Z dyplomem, który otrzymujesz po egzaminie kończącym kurs łatwo jest znaleźć pracę. Jak chcesz się więcej dowiedzieć, to po prostu wejdź na ich stronę gowork.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylpio.com - bardzo dobre biuro w Warszawie, dokumenty rzetelnie wypełniane i sprawdzane, stały kontakt z klientem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam http://bkliczydlo.com.pl/ z Warszawy, to niezwykle rzetelna i profesjonalna firma. Pracują tam fachowcy na których można liczyć, korzystam z ich usług często i jestem bardzo usatysfakcjonowana, w dodatku mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam sylpio.com!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,  Biuro Rachunkowe Agnieszka Zdziejowska oferuje Państwu całe spectrum usług księgowych, a także kadrowo-płacowych. Naszym Klientom zapewniamy optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalne.  Posiadamy certyfikat usługowego prowadzenia ksiąg Ministra Finansów o numerze 4510/2003. W związku z prowadzoną działalnością mamy zawartą polisę ubezpieczeniową OC. Swoją ofertę kierujemy do różnych przedsiębiorców, małych i większych firm. Zajmujemy się również zaległościami podatkowymi.  Do naszej oferty wchodzi: • prowadzenie ksiąg handlowych • prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego • księgowość dla stowarzyszeń i fundacji • usługi kadrowo-płacowe • pomoc w zakładaniu firm • rozliczenia roczne osób fizycznych • i inne usługi  zapraszamy do współpracy, Biuro Rachunkowe Agnieszka Zdziejowska Al. W. Korfantego 195 pok. 18 40-153 Katowice Tel kom. 601 668 972  Tel/Fax 32 259 72 86 wew. 230  biuro@biurorachunkoweaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj tutaj - rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami, zapewniam Cię, że znajdziesz coś dla siebie. Korzystałem z niej wraz z moimi znajomymi ;) dziś mamy fajną pracę z godziwym zarobkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z biurem Pani Magdy Witczak. Tutaj jest strona jej biura www.biurorachunkowesrem.pl. pracownicy na pewno chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. In plus na pewno jest to, że przyjeżdżają po dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z biura www.adamus.net.pl i Pani Jadwiga jest osobą o wielkim sercu więc podjedź zapytać, a na pewno Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z biura www.businessmind.pl/ i uwazam, z enie ma lepszego w okolicy. naprawde znaja sie na rzeczy i sa sweitni w tym co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie zerknąć na ofertę http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ oni właśnie są specjalistami od pełnej księgowości. Firma działa od kilku lat, mają więc spore doświadczenie. Lepiej ufać takiej firmie, niż samemu zajmować się księgowością amatorsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie zerknąć na ofertę http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ oni właśnie są specjalistami od pełnej księgowości. Firma działa od kilku lat, mają więc spore doświadczenie. Lepiej ufać takiej firmie, niż samemu zajmować się księgowością amatorsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.31 ja korzystam z biura www.businessmind.pl/ i uwazam, z enie ma lepszego w okolicy. naprawde znaja sie na rzeczy i sa sweitni w tym co robia. Ksiegowosc mojej firmy prowadzi takze to biuro i bardzo jestem zadowolona z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ksiegowa jest Pani Lidia Sarnecka www.ksiegowosc-torun.pl . Prowadzi ksiegowosc mojej firmy juz od dawna i naprawde moge ja polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka31899
Co tam biura rachunkowe. Przyszłość należy do https://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc Posiadanie tej platofrmy wiąże się z samym korzyściami. Zaczynając od tego, że nie wiąże się to z dużym kosztem i kończąc na tym, że jesteśmy na bieżąco z nieustannie zmieniającymi się przepisami księgowymi. Samodzielna księgowość sprawi, że problemy z księgowaniem będą tylko przykrym wspomnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że godna polecenia jest oferta biura rachunkowego jaką znajdziesz pod adresem www.biurorachunkowesrem.pl. Już od jakiegoś czasu korzystam z zadowoleniem z jego usług. Potwierdzeniem ich znajomości obowiązujących przepisów jest ostatnio przeprowadzona przez ZUS kontrola, która nie wykryła w moich dokumentach żadnych nieprawidłowości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od lat współpracujemy z Mkfinanse z Gniezna. Nie miałam nigdy z nimi żadnego problemu, a dokumenty dostarczali zawsze na . Cenowo też to wygląda bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×