Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koneserrr

Szukam pary les/bi

Polecane posty

Gość koneserrr

Witam. Poszukuje 2 dziewczyn les lub bi ktore zechcialyby kochac sie ze soba na moich oczach. Ja pozostane tylko biernym obserwatorem. Cale spotkanie na waszych warunkach. Oczywiscie moge odwdzieczyc sie finansowo. Prosze bardzo o kontakt na maila. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
Smialo drogie Panie. Nie jestem zadnym zboczencem itp. Poprostu mam marzenie aby popatrzec na 2 nagie panie w akcie milosnym. To powazna propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala la la la la la la la la
a nie lepiej włączyć się do igraszek? sorry ale to byłoby bardziej zdrowe... les raczej na to nie pójdą, lepiej napisz nowy wątek że szukasz 2 dziewczyn bi do 3some :) odzew jakiś będzie, sama mam chrapkę na trójkącik, ale mój facet póki co jakoś nie pała radością ku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala la la la la la la la la
z kobietką ;) nie wyobrażam sobie być z innym facetem, nawet jakbym sobie wyobrażała to i tak nitki z tego, bo mój kotek jest bardzo zazdrosny, jak któryś na mnie spojrzy lub co gorsza uśmiechnie ma ochotę mu sprać gębę :) wydaje mi się, że z tego samego powodu on nie chce trójkąta... nie chce innej kobiety... tak naprawdę to mamy mały staż i jeszcze nie zdążyliśmy się znudzić sobą :) gadżetów też nie używamy :) na to też bym miała ochotę, ale on jakoś się krzywi gdy wspomnę o jakims wibratorku :D z drugiej strony ja również nie wyobrazam sobie żeby jakaś obca baba podstawiła mu swoją piczkę albo ssała klejnociki ;) no chyba cholera by mnie wzięła :) co nie oznacza, że nie chciałabym spróbować, chyba mam jakieś bi-skłonności, wydaje mi się, że fajnie by było z kobieta :D kręcą mnie piersi, najbardziej pełne :) ale chyba to pozostanie tylko moją fantazją... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozeeeeeee
propozycja monika_32 i mlodziana obie maja pipy bez dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
Chętnie popatrzę się też na igraszki 2 szczodrze obdarzonych panów. Mogę sie nawet przyłaczyć ale tylko biernie bo mój ptaszek nie dość że mikrusi to jeszcze nie chce stawać :( Panowie piszczie śmiało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
Oczywiście obu kolegom obciagnę z połykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
Jakis idiota sie podemnie podszywa. Sam sie baw z dwoma panami. Tata i ksiedzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
Jak się już zabawiam z panami to ide na gay-party i przeleci mnie od razu z ośmiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
jem kupe pije siki, obciągam z połykiem i zlizuję rzygi :) nie włączam się do igraszek, tylko sprzątam soki i ewentualnie coś grubszego :d językiem, bo na mopa mnie nie stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
ktos sie pode mnie podszywa, ja naprawde jem kupe i uwielbiam siki ale w zyciu bym sie do tego nie przyznal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserrr
Stefan i Rychu! Jesteście wspaniali! 😘 Nigdy nie zapomnę tej nocy z wami! :) Ech, nie ma to jak prawdziwa męska milość 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×