Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

jesli masz sluz to dobrze , to wiesz kiedy dni plodne wystepuja , ja bym radzila kochac sie od 14 dnia cyklu do 18 przy cyklach 30 dniowych :) trzeba trafic w ta owulacje :D bo tam nie wierze ze plemniki az tak dlugo zyja :D :) pewnie szansa zawsze zawsze jest :) powodzenia zycze moj pierwszy cykl staran bedzie w maju :) teraz musze isc obiad gotowac :( pozniej zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Do czy czy czy , kurde no to mi przykro że ci się nie udało. Ale skoro 16 się kochałaś to plemniczki powinny dotrwać do następnego dnia, bo przecież żyją do 72 h. Eh z tą owulacją to różnie bywa. Chętnie się do Was przyłącze:) Ja pragne synka- mam już nawet imię BARTUŚ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz 2 dni przed owulacja sie kochalam , tez myslalam ze przezyja itp moze jakis tam dotarl do tej drogi prawidlowej ale mu sie nie udalo :D no tak w kazdym badz razie owulacje mialam dzien pozniej niz przewidywany , dlatego kochajacie sie i po pare dni :D dla pewnosci :P pragnaca bartusia pare stron wczesniej mamy tabelke poszukaj dopisz sie :) a kiedy spodziewasz sie okresu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Polecam łykanie WIESIOŁKA W KAPSUŁKACH, w aptece jest pod nazwą Orofar czy jakoś tak. Ja łykam od początku cyklu czyli od 23 kwietnia. Wczoraj wzięłam ostatnie 2x 2 bo łyka się tylko do owulacji. POTEM NIEWOLNO !!!!!! Śluz po nim piękny jest !! 21, 22 maja się okażę czy się udało, jeśli nie przyjdzie @ robię test. Całe dwa tygodnie niepewności przede mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
No właśnie z tym kochaniem się po parę dni jest problem, gdyż mój mąż jest kierowcą i pracuje w takim systemie, że nie ma go 3 dni a potem jest 3 i tak w kółko. Dziś rano pojechał więc będzie dopiero we wtorek a to już chyba za póżno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
oki kobietki ja uciekam, odezwę się za parę dni :) pozdrawiam i życzcie mi szczęścia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
witam:) kurcze chcialam dzis grilla zrobic ale pogoda sie popsula i zaraz bedzie padac.. ech dzis mnie jajniki bola ale chyba to nie owulacja bo sluz jest zwykly a nie owulacyjny. coz jak w tym miesiacu sie nie uda to od nastepnego cyklu siedze z termometrem bo ta moja owulke trudno wyczuc:( czy czy przykro mi bardzo ale w maju na pewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Inka linka ty też się starasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Jeśli masz problemy ze śluzem polecam gorąco wiesiołek- śluz jest po nim piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - ja dzieki mierzeniu temp wiedzialam kiedy owulacje mam takze mozesz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
tak tak staram sie:) w nastepnym cyklu kupie sobie ten wiesiolek i zaczne mierzyc temperature zapraszamy do naszej tabeli:) .nick.......... ...........ilość cykli..................data@......... magdalen1981................ 4 ............ ........ 09.05.2010 901501 - ciekawa ......... 0 ..................... 01.06.2010 ANAAABEELL....................0......................08 - 09.05.2010 czy czy czy czy .............. 0...................... 08.05.2010 monia231........................1......................9- 11.05.2010 inka linka......................1........................25.05.20 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo fajnie ze jednak koras jest:) ja sobie tez wiesiolek kupie skoro ma pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak moze nie ma was jakby co to ja jestem niedawno wstalam bo mnie zmoglo i razem z mala poszlam spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Wiesiołek trzeba brać od pierwszego dnia cyklu do owulacji. POTEM NIEWOLNO !!!! Ja brałam 2x po 2 tabletki. W aptece jest wiesiołek pod nazwą Ortonal czy jakoś tak....jest świetny naprawdę polecam, śluzu jest więcej i jest bardziej rozciągliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
U mnie @ ma przyjść coś koło 21- 22 maja, ale mam nadzieję że już zafasolkowałam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA mamy nadzieje ze chociaz ty jedna masz szczescie trzymamy mocno za ciebie i fasolke kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Jak chcecie kobietki jakiejś porady dotyczącej zajścia w ciążę to chętnie podzielę sie z wami moimi metodami wspomagającymi. Ja piłam też 2 dni przed terminem przypuszczalnej owulacji sok z grapefruita, ale taki świeży z sokowirówki i w dużych ilościach. Ponoć pomaga wywolać owulację. No i standardowo wiesiołek, można pić też siemię lniane ale ppo nim się ponoć tyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok grejfrutowy pomaga pierwsze słysze ale warto spróbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
eh z moim szcześciem to różnie bywa. Mam 25 lat i to niby jest najlepszy okres na poczęcie ale jakoś wszystko to wydaje mi się trudniejsze niż myślałam. W zeszłym cyklu zaczeliśmy z mężem starania, ale nic z tego nie wyszło i przyszla @. Niby wyliczyłam idealnie dzień owulacji i nawet objawy były, no ale nie poszło. Zaczęłam łykaćod 23 kwietnia wiesiołek i mam nadzieję, że teraz się uda, bo jak nie to oszaleję chyba, tak bardzo pragnę już dzidziusia :( Wczoraj kochaliśmy się z mężem 2 razy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam śradnio 30- 31 dniowe cykle a wczoraj był 15- 16 dzień cyklu więc to powienien być strzał w 10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRADNE BARTUSIA a nie jestes czaasem wrozka bo chce bys mi powiedziala czy jestem w ciazy tez chce syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja mialam owulacje 20dc i wspolzylam 2 dni przed do mogly nie dotrwac plemniory a szkoda mysle ze tobie sie moglo udac nic tylko trzeba czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
MONIA !! sok z grapefriuta ma ponoć dużo progesteronu, spotkałam się z takim atrykułem w internecie, ale nie daje sobie głowy uciąć, że to prawda. Ponoć picie go przyśpiesza dojrzewanie jajeczka i pęknięcie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sproboje w tym cyklu jak mi sie nie udało teraz chociaz mam nadzieje ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
20 dc? a ilu dniowy masz cykl???? Wiesz ponoć plemniki żyją średnio 72 h , a niektóre żródła donoszą ,że w śluzie płodnym, w sprzyjającym środowisku błony śłuzowej macicy nawet do 5 dni !!! więc szansazawsze jest że dożyją. Zależy też ile masz śluzu...Śluz płodny pomaga przeżyć plemniczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem z pierwszym dzieckiem szybko mi sie udalo zajsc tylko cały miesiac wspołzylismy co 2 dni a teraz to juz mi sie tak nie chce ale jeszcze ten nowy cykl jak sie zacznie bede probowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sluz plodny a ilu dniowe mam cykle dzis jest 31dc ostatni mialam 31 dniowy cykl a po owulacji wychodzi ze ok 33, 34 dc mam tak jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje mialam 20dc to doliczam 14 dni i powinna byc nast @ czyli 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Z tą owulacją to jest różnie. Moja koleżanka ze studiów zaszła 3 dni przed terminem spodziewanej miesiączki, ale mi się wydaje że po prostu owu jej się przesuneła i miesiączka też by przyszła póżniej gdyby nie zaciążyła. Nie ma cudów. Owulacja musi wystąpić najmniej 12 dni przed @ żeby się jajeczko zdąrzyło zagnieżdzić. Średnio występuje 16-12 dni przed @ Najlepiej to współżyc zaraz po @ co 2 dni aż do następnej @, ale u mnie to niewykonalne, bo mój jest kierowcą zawodowym i różnie pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Monia, a skąd wiesz że owu była 20 dc. robisz testy owulacyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×