Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

jeszcze cos napisze moze wyda sie to glupie :D i smieszne :D po tym zdarzeniu z tym testem :D to poprosilam raz ojca by mi kupil :D i kupil :D ;) :P bo ja sie wstydzilam a ze szedl w te strony ... coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy ludzie tak maja a to im sie powinno glupio zrobic ja podobna sytuacje mialam jak tel w plusie bralam siedze z gosciem przy biurku a on mi na ty wali oczy wielkie zrobilam i jemu sie glupio zrobilo jak powiedzialam ze tel ma byc na meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to dobry ojciez jak kupil moj by powiedzial co nog nie masz ja nie bede takich zeczy kupowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
hej kobitki:) ja tez mam regularnie @ kiedys co 29-30 dni teraz od paru miesiecy co 28:) czy czy czy czy - o wiele lepsze jest dostanie @ niz zobaczenie 1 kreski...:) magdalen1981 - robilas test ale kiedy masz termin @? rozumiem, ze przed terminem zrobilas? monia231 - ja juz od kilku dni czuje, ze @ jest juz blisko...ale poki nie ma to...;) eh...tez juz nie mam nadzieji chociaz...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tata dobry :D ale juz bym go nie poprosila :P mialam wiele takich smiesznych syt. pamietam jak mialam 19 lat mieszkamw Niemczech , i tam totolotka mozna wyslac majac 18 lat skonczone wiec ja bylam na zakupach , zwykle trampki dzinsy tak luzem , i wzielam sobie plecak , mowie to co soebie kupie to do plecaka na plecy i ok poszlam kupic totolotka :P pani sie pyta ile mam lat :D ja jej 19 skonczone sprzedala, ja zalozylam plecak , i tak cos sobie jeszcze ogladam podchodzi do mnie :P i mi sie pyta : do ktorej klasy ja chodze :P ja wielkie oczy i powiedzialam ze do zadnej klasy nie chodze :P terza bym odpowidziala : chodze do 6 :D:D:D albo i 5:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ogarnimy sie wszystkie bedziemy w ciazy jak nie teraz to kiedys napewno:):) Jak korzystalam z toalety to mialam przez chwilke jakby ciagniecie w podbrzuszu juz slychac @ krokiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
monia231 - a Ty kiedy? 8-9 maj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiesz trzymamy kciuki zeby na tescie byly 2 kreski :) mnie tez korci ale nie mam po co go kupywac w tym miesiacu :D wiec zamiast testu kupie sobie raffaelo bo uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede solidarna jak wy nie to i ja nie bede w ciazy o taka bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzw.solidarnosc jajnikow :P powiem wam ze mnie tez kusi oj kusi teraz chcialabym miec jasnosc :D taka zmienna jestem :D ale nie mam klucza by isc i kupic :D to moze i dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
a ja nie mam ochoty robic testu:) jakos mnie nie ciagnie w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobie i jak wyjdzie negatywnie to bede czekała na @ a jak pozytywny nie taki raczej nie wyjdzie. Powiem wam szczerze nie naleze do grona szczesliwcow ktorzy maja zawsze to co chca pogodzilam sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabel to zaloze sie ze z nas tylko ty bedziesz ciezarna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
hehe norobilam sie tych testow i juz nigdy wiecej nie chce widziec 1 kreski:) czekam sobie na @...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas czeka na @ swoje dni grozy a ja jestem bardzo ciekawska niecierpliwa i zrobie zawiode sie wiem ale zrobie i d... bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
aaa nie warto robic testu przed terminen ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wiadomo a tu bum 2 kreski :) ale trzeba byc gotowym na to ze bedzie tylko jedna ;) nie martwice sie my tu sa , tez jak nie jedna z 1 kreska to druga okres doatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie warto , zalezy jakie stezenie hcg ja bym tam 1 dzien przed mogla zrobic :D ale ja by tu sie z domu wykluc jak wejde z powrotem :D powiem wam ze bym sobie zrobila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZy czy - wykluj sie tak po cichu moze nie zauwazy nikt moze i beda 2 kreski powiem tak chcem isc dzis na spacer jest slonce jak do godz 17 zacznie padac to znak ze nie ma sensu robic testu trzeba spogladac na znaki heheheh bo na organizm nie patrze bo albo mnie oszukuje albo ja nie umiem go odczytywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia -ja mieszam w bloku mojego nie ma ma moje klucze i auto , moglabym dzrzwi tylko przymknac :P al ejak ja wejde do sieni w bloku :P ale chyba sie po cichu wykluje :P a co tam lece po test :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
aaaaa czy czy czy czy lecisz po test??????? no to bedzie sie dzialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie powychodza nam testy tak jak chcemy to proponuje sie upic i tylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
monia231 - ooo to super pomysl:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×