Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

weszlam tylko na chwilke by poczytac co tam u was Dobranoc paapapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam Was serdecznie i zadaje pytanko ! :-) Pierwszy dzien ostatniej mieisaczki mialam 27 kwietnia, @ mam tak co 27,28 dni czyli nieregularnie, sprawdzalam teraz sluz i mam taki gesty, lepki i bialy, jak myslicie kiedy bedzie ten plodny? buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
za 3, 4 dni powienen pojawić się plodny śluz, tak koło 11-12 dc już powinien być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
no myślę że spokojnie możesz się dziś poprzytulać, ale dziwne że śluzupłodnego nie ma....powinien już być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez tak uwazam, co to moze znaczyc, bo zaczynam sie stresowac :-( tego mojego sluzu bialego w sumie nie widac majtki mam suche ale jak wloze sobie palec to troszke go zostaje na palcu , musze dodac ze okres czasem mam co 22 25 dni wiec owulke moglam juz miec wczesniej ale sluzu owulacyjnego nie bylo, moze juz jestem w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Tego ci życzę żebyś już była.......ja się staram drugi cykl i teraz do 17 maja żyję nadzieją że się udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja mam podobnie....to możemy się razem poschizować. W piątek kochałam się z mężem i to był 15-16 dc ( bo było to w nocy :)) czyli niby u mnie przy 30-31dniowych cyklach to sam szczyt owu.....ale jakoś nie mam nadzieji że zaciążylam :( sama nie wiem czemu ale jakoś jestem przekonana że nici z tego..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
naczytałam się już tu różnych rzeczy i im więcej czytam tym bardziej tracę nadzieję....W zeszłym cylku też kochaliśmy się 15 i 16 dc i nici, @ przyszła.......A dziś sama nie wiemale jakoś dziwnie się czuje, niby od stosunku minęły 2 dni a mnie jakoś kłuje lekko w podbrzuszu.... są wśród nas tu takie farciary, którym plemniki po 6 dniach od stosunku zapodniły jajeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak nieregularne cykle zesama nie wiem kiedy mam dni plodne ale dzisiaj boli mnie brzuch wyjatkowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek przepraszam bardzo ale jakim cudem masz cykle nieregularne? Jeżeli cykle 27-28 to są nie regularne to ja dziękuje. Nie regularne to są np. 30 45 albo 21 37 rozumiesz? Ty masz jak najbardziej regularne Ja mam cykle 29-30 Jestem w ciąży .. początek bo dziś jest mój 29 dc. Test ciązowy zrobiłam w 23 dc wyszedł pozytywnie. Ja się jeszcze nie ciesze bo 14 tyg temu straciłam swoją pierwszą ciąże i to również na początku. Ja jechałam na testach owu. Rewelacyjna sprawa. U mnie owulacja występuje 14 , 15 dc. Życzę Wam powodzenia czego i sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!!!!!!! u mnie jeszcze jeden dien niepewnosci zobaczymy czy jutro bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialabym kazdej z was ze sie udalo ale ja nie wieze zeby mi sie udalo takze trzeba czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
hej Monia czemu tak myślisz, głowa do góry test zrobiłaś za szybko także nie możesz się tym sugerować, a masz jakieś niepokojące oznaki, jaki masz śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki ale nie jestem sluzu tez nie mam na zewnatrz a w srodku przezroczysty i lepki czasem mam uczucie jakby mi lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
Kurcze no, a ja mam taki gęsty biały dość sporawo, wczoraj miałam jakieś ciągnięcia w podbrzuszu i na tym się skończyło, a okresu nie ma - ja zwariuje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAk dlugo czekasz na okres???? Ja powinnam miec 9 a 11 to taka ostatecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
no okres termin 09.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
robiłam w piątek, ale negatywny, a ponowny zrobie jutro, albo w śrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
a ja raczej jestem pewna, że nie martwi mnie tylko to, że coś jest nie tak i nie będe umiała normalnie się starać zawsze okresy punktualne, a teraz strach się bać, że akurat jak chce to wszystko się wali!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
a ja jedynie chodzę często siku i głowa mnie boli mocno, i żołądek robi figle, ale to z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miedzy innymi ja tez jestem pewna ze nic sie nie udalo. W zeszlym miesiacu tez myslałam ze jestem ale 2 testy negatywne a okres za 5 dni przyszedl tak mi sie cykl wydluzyl Nie martw sie wszystko bedzie w porzadku moze akurat sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×